Tworzę domek

Domki, pokoiki, mebelki, akcesoria...

Re: Tworzę domek

Postprzez WalnutSprout » 27 lis 2016, o 19:35

kominek jest ekstra no czekam na skończony domek :D uwielbiam domki XD
Obrazek Obrazek Obrazek
WalnutSprout

Postprzez lonion » 27 cze 2018, o 15:09

Ponad dwa lata po pierwszym wpisie, wreszcie moge dodac zdjęcie skończonego domku !!!!!Obrazek
lonion

Postprzez Aarjelin » 28 cze 2018, o 11:48

gratuluje wytrwałości :ok: mniejsza ile, liczy się coby projekt skończyć ^^ uwielbiam oglądać cudze domki, to zawsze dobrze motywuje :D i daje kopa inspiracji jak człowieka leń dopadnie xp
A byłoby jeszcze milej jakbyś mogła nieco bardziej z bliska pokoikom zdjęcia porobić ;) ja ciekawska detali jestem xD
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3
Aarjelin

Postprzez Pentesilea » 28 cze 2018, o 12:25

Wyszło świetnie! :) Też chętnie pooglądałabym szczegóły wystroju. ;)
Pentesilea

Postprzez lonion » 28 cze 2018, o 14:04

https://www.fotosik.pl/u/lonion/album/2326921

może link do fotosika będzie lepszy niz dodawanie zdjec bo tu musiałabym je zmniejszać.

Mąz musi jeszcze wstawić płytę na tył domku. Wtedy tez pewnie pojawia sie jakies obrazki na niektórych ścianach. Może tapeta w dziecinnym pokoju... zobaczymy :)
lonion

Postprzez aszeko » 29 cze 2018, o 09:25

Bardzo ładny domek z niebanalnym wystrojem - szczególnie piękne są podłogi i łóżko piętrowe :)
lalkowydomek.blogspot.com
aszeko

Postprzez Pentesilea » 29 cze 2018, o 10:46

Mebelki rewelacja, podłogi z mozajek świetne. Ale pokój kąpielowy to po prostu odlot. :D
Pentesilea

Postprzez lonion » 29 cze 2018, o 18:19

Dziękuję, staraliśmy się żeby wszystko było przemyślane i ładnie pasowało. Wiem, że dziecko bawiłoby się nawet gdyby nie wyszło tak ładnie ale mebel gigant jest tez ozdobą jej pokoju. Mam nadzieję, że spędzi przy tej zabawce tyle radosnych chwil ile ja kiedyś z moimi barbie. Te ładne podłogi w łazience i kuchni to takie płytki samoprzylepne, które koleżanka przywiozła mi z Anglii. Wanna pochodzi z zestawu światecznego z home and you. Tworzenie tego domku to było bardzo miłe doswiadczenie, nawet kawałek sznurka wydawał sie miec jakiś potencjał. Po prostu inaczej patrzyłam na przedmioty które mnie otaczały.
lonion

Postprzez Aarjelin » 7 lip 2018, o 12:17

lonion, Dziękuję za link do większej ilości zdjęć, gapa ze mnie xD Wszystkie kafelki, zwłaszcza kuchenne, szafa, piętrowe łóżko, taborecik, włochaty fotelik x3 no i ta cudna łazienka, są genialne :serducho: sama bym chciała taką wannę :D ps: Bardzo ładnie opisałaś to doświadczenie ^^

ps2.: miałabym może jedno małe pytanie, czy meble kuchenne to są nadal te same mebelki które zamieściłaś w poście o malowaniu farbą akrylową? :mysli: Bo wyglądają jakoś tak inaczej... coś jeszcze z nimi podziałałaś? :mysli: https://www.fotosik.pl/zdjecie/7877cdb079e07da1 https://www.fotosik.pl/zdjecie/b066274d2dacada8
I czy bazą pod nie były czasem te mebelki? https://allegro.pl/kuchnia-dla-lalek-ba ... 58181.html jeśli tak, to przemiana jest absolutnie piorunująca :szok: :zakochany: po co oni dodali te różowe elementy ;(
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3
Aarjelin

Postprzez lonion » 12 lip 2018, o 17:39

tak to te meble kuchenne - prysnęłam je taką farbą, którą kupiłam na dziale samochodowym w Auchanie. Szkoda, że od razu o tym nie pomyślałam. Mąż je porozcinał i dorobił blat z drewna. Tu na zdjęciu była jeszcze jedna szafka ale ostatecznie zrezygnowałam z niej na rzecz drewnianej pólki.
Obrazek
lonion

Postprzez Aarjelin » 12 lip 2018, o 17:46

Dziękuję za odpowiedź ^^ ten efekt "przed i po", jest naprawdę inspirujący do własnych eksperymentów z plastikowymi mebelkami :cwaniak: na zdjęciach wyglądają normalnie jak metalowe ^^
Aarjelin

Postprzez Soihime » 12 lip 2018, o 18:55

Wow wygląda mega :D
Soihime

Poprzednia strona

Powrót do Inna twórczość okołolalkowa