Powitalnia.

Masz ciekawy pomysł, coś ci nie działa?

Powitalnia.

Postprzez privace » 14 gru 2014, o 17:07

Kochani, ja wiem, że czasem wam się nie chce, czasami macie wrażenie, że to strata waszego cennego czasu, NOALE...
Jak ktoś do nas wchodzi i pisze grzecznie i uprzejmie "dzień dobry" to może by mu odpowiadać? Wiecie- jak w windzie, w sklepie, w domu tak i na internetowym forum jakiś poziom kultury może byśmy zachowali... A tu od jakiegoś czasu obserwuję, że odpisują dwie, trzy osoby...
No i co z tego, że może to osoba poniżej waszego wieku?, co z tego, że być może ten post będzie jedynym jaki napisze? Ale kurcze- jakbym wlazła do kogoś na imprezę i powiedziała "dzień dobry" i ze mną nikt się nie przywitał, to zabrałabym dupę w troki i sobie poszła won z takiego towarzystwa... Tak samo na forum- skoro nikt mnie tu nie chce i nawet nie napisze "cześć" to zabieram swoje lalki i idę bawić się gdzieś indziej.

Zastanawiałam się, czy napisać to w "maruderni"- ale jednak uznałam, że osobny wątek może więcej osób zauważy i weźmie sobie do serca.
rzecznik medialny i kontakt z siłami wyższymi forum
http://for-barbie.blogspot.com/

Urlop do odwołania z przyczyn niezależnych- tylko BARDZO pilne sprawy techniczne!!!! Wszystkie inne proszę załatwiać z moderatorkami.
privace

Re: Powitalnia.

Postprzez MajorMistakes » 14 gru 2014, o 17:25

Bierę do serca, choć z bólem. Ja szczerze mówiąc nie znoszę Powitalni i chyba (a raczej z pewnością) uniknęłam tego miejsca, ale porównanie do imprezy jak najbardziej do mnie przemawia. Poprawię się, obiecuję.
Wisdom comes from experience. Experience is often a result of lack of wisdom.

http://offwithmyheadhead.blogspot.com/
MajorMistakes

Postprzez KiciaKocia » 14 gru 2014, o 17:41

Nie cierpię 'Powitalni' i nawet tam nie zaglądam. Jak dla mnie dział zupełnie zbędny.
Death is not the only possible outcome.
KiciaKocia

Postprzez Manhamana » 14 gru 2014, o 23:22

Hmmm, a może by w powitalni zostawić jeden post niekasowalny? Przynajmniej info o nowych użytkownikach nie będą znikać :) Bo teraz to taki twór trochę dziwaczny i na dobrą sprawę się zapomina to z czym i kto przychodzi. Na kilku forach widziałam powitalnię wiekuistą :) zawsze można było przypomnieć sobie kto i co :) czasami "Nowi" linkują blogi i swoje miejsca w sieci a potem i tak to znika :)
http://klinikalalek.blogspot.com/

Nie piję, nie palę, na lale wydaję cash :)
Manhamana

Postprzez Neytiri » 15 gru 2014, o 00:00

Jestem za jednym wątkiem, miło byłoby powspominać po czasie swoje pierwsze kroki na forum :) I faktycznie często nowi userzy wrzucają zdjęcia bądź odnośniki do stron, opowiadają jak zaczęli lalkami się interesować, a potem smutno jak to zaraz znika. Poza tym, w jednym wątku nowi z nowszymi mogliby znaleźć wspólny język :)
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
29.10 Nowy halloweenowy post Charmed
Neytiri

Postprzez JoannaS » 15 gru 2014, o 12:15

Ja nic nie piszę bo sama jestem za nowa.
JoannaS

Postprzez LuLu » 16 gru 2014, o 18:03

Privace, zgadzam się z Tobą. Dlatego ja zawsze staram się odpowiadać w powitalni, jak zauważę, że jest ktoś nowy. Każda odpowiedź moim zdaniem sprawia, że nowym osobom robi się miło, że chociaż ktoś ich przywitał, a nie olał totalnie. Przyznaję, że nie zawsze chce mi się czytać długie powitania, ale jednak się zmuszam ^^
Broken Doll in the Middle of Chaos...

Postprzez Mono » 20 gru 2014, o 16:44

Nie mam przeciwwskazań, by tematy z Powitalni przestały się kasować.
W świecie Barbie
W razie problemów, proszę o kontakt przez FB, dziękuję.

Obrazek Obrazek
Mono
Administrator

Powrót do Uwagi, sugestie, problemy dotyczące funkcjonowania forum