Reroot

Repaintujesz lalki? Zajmujesz się rerootem? Koniecznie nam pokaż!

Re: Reroot

Postprzez Asiasta » 30 mar 2019, o 20:02

Reroot częściowy lalki Supersize. Niby nic ale lalka wygląda teraz olśniewająco.
Barbie miała włosy w bardzo dobrym stanie dlatego nie zdecydowałam się na całkowity reroot. Na ostatnim zdjęciu widać prześwity pomiędzy kosmykami włosów, które rzucały się w oczy. Lalka miała też ubytki i miejscami rzadko rootowane włosy. Mogłam sobie odpuścić wypełnianie pustych pól pomiędzy kosmykami włosów ale przywykłam do gęsto rootowanych włosów u lalek. Włosy wszywałam jedynie na brzegu przy twarzy oraz na czubku głowy, nie chciałam aby były zbyt gęste. Innym problemem były krzywo ścięte włosy lalki z tyłu głowy, co udało mi się za retuszować cieniując lalce włosy.
Dzięki rootowanym włosom, nie widać już ubytków na czubku głowy oraz prześwitów pomiędzy kosmykami.
To nie wszystko wszyłam lalce 2 odcienie blondu. Jeden jest jej oryginalnym odcieniem i jaśniejszy aby powstał efekt refleksów.
Przepraszam za słabe zdjęcia ale za dużo było by zachodu z rozkładaniem lamp i tła, a zależało mi aby uchwycić efekt refleksów więc zdjęcia zrobiłam lalce w mokrych włosach.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Asiasta

Postprzez Aarjelin » 30 mar 2019, o 21:02

ok chylę czoła przed pracowitością i efektem :padam: pysznie to wyszło :3 I jak dla mnie pomysł na te dwa odcienie blondu był bardzo trafiony, dzięki temu nadałaś im taką realistyczną 'fakturę' i głębię odcieni :3 kolor się nie zlewa, nie wydaje płaski, włosy mają więcej życia, pięknie lśnią, ta linia nad czołem niebo a ziemia, no teraz to naprawdę świetnie się prezentują :serducho:
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3
Aarjelin

Postprzez barbusia77 » 30 mar 2019, o 21:32

Pieknie :serducho: A jaka metoda robiłaś? Na klej czy supełki?
Barbie Ice Capades
barbusia77

Postprzez Asiasta » 30 mar 2019, o 21:38

barbusia77 napisał(a):Pieknie :serducho: A jaka metoda robiłaś? Na klej czy supełki?

Supełki inaczej nie umiem :D

-- 30 mar 2019, o 20:39 --

Aarjelin napisał(a):ok chylę czoła przed pracowitością i efektem :padam: pysznie to wyszło :3 I jak dla mnie pomysł na te dwa odcienie blondu był bardzo trafiony, dzięki temu nadałaś im taką realistyczną 'fakturę' i głębię odcieni :3 kolor się nie zlewa, nie wydaje płaski, włosy mają więcej życia, pięknie lśnią, ta linia nad czołem niebo a ziemia, no teraz to naprawdę świetnie się prezentują :serducho:

Dziękuję, to moja ulubiona i najpiękniejsza Barbie.
Asiasta

Postprzez lwica » 1 kwi 2019, o 09:33

Łał efekt końcowy powalający. :brawo: Teraz Supersise wygląda jeszcze piękniej :serducho: a dwa odcienie blondu to był świetny pomysł bo teraz włoski nabrały życia i są olśniewające. :klaszcze:
lwica

Postprzez Pentesilea » 1 kwi 2019, o 22:13

Już zachwycałam się na Instagramie. Efekt jest powalający.
Pentesilea

Postprzez Carmazin » 17 kwi 2019, o 18:05

Przyszły mi dziś włosy z Retrodolls. I kurczę, nie wiem, czy ja jestem jakaś spaczona, czy one faktycznie są praktycznie takiej samej jakości jak te z aliexpress???
Jakie macie doświadczenia z włosami z Retrodolls?
Carmazin

Postprzez BarbieDream » 19 kwi 2019, o 10:47

Zamawiałam włosy tylko z retrodolls więc nie mam porównania, ale jestem z nich bardzo zadowolona ;)
BarbieDream

Poprzednia strona

Powrót do Repaint i reroot