Różne zdjęcia naszych lalek*

Luźne rozmowy o lalkach

Re: Różne zdjęcia naszych lalek*

Postprzez Czarnab1 » 22 sie 2017, o 19:42

Pink Flamingo Luchia jest cudowna. :serducho: W Twoim obiektywie i stylizacji jest jeszcze piękniejsza niż oryginał. Często zaglądam na flickr, gdzie podziwiam twoje lalki i zazdroszczę kolekcji :zakochany:
Czarnab1

Postprzez Pokrzyva » 23 sie 2017, o 15:39

W sobotę pojechałam nad morze.... Na jeden dzień. W piątek podjęłam spontaniczną decyzję: dawno nie widziałam morza, chcę nad morze, i o północy ( a więc już sobota :D) stanęliśmy z Lubym na peronie - odjazd 00:07, przyjazd w granicach siódmej. Cała noc. Biletów siedzących już oczywiście nie było, więc na wpół-stojąco, na wpół leżąco niczym kłoda w przejściu wagonu dotarliśmy do Kołobrzegu. I powiem Wam, że bardzo się cieszę z tej spontanicznej decyzji, mimo, że pobyt był zaledwie jednodniowy ( kolejna noc była przeznaczona na powrót) - dobrze jest coś czasem zrobić pod wpływem impulsu :serducho: Tyle godzin leżenia na plaży, łażenia po miasteczku, jedzenia lodów, gofrów, picia drinków i pływania w Bałtyku (tak! ) dało mi olbrzymiego energetycznego kopa! ^^ I jeszcze przypadkiem załapaliśmy się na jakiś festiwal Indii, Noc Latarni Morskiej i jeszcze jedną, olbrzymią imprezę, która skutkowała POTĘŻNYM pokazem pirotechnicznym przed 23. Wspaniały dzień :D

Zabrałam ze sobą Anamarię z racji tego, że w końcu dostała ruchome ciałko z kompletem kończyn. Nie planowałam żadnej lalkowej sesji, bo nad morze jechałam na krótko i przede wszystkim się byczyć, ale skoro już miałam przejechać na wskroś cały kraj, to uznałam, ze JAKIEKOLWIEK zdjęcie zrobić muszę. Zatem: Anamaria pozdrawia z Kołobrzegu! :D

Obrazek
Obrazek
Odwaga zbyt często bywa mylona z głupotą, a głupota z powołaniem.
Pokrzyva

Postprzez roroDolls » 23 sie 2017, o 16:57

do kalendarza z nia;-)
roroDolls

Postprzez Aarjelin » 23 sie 2017, o 17:00

Dobry spontan nie jest zły :D ps: Ależ romantycznie wyszło to drugie zdjęcie znad Bałtyku ^^
A an pierwszym Anamaria wygląda uroczo :) imię jej do plaży pasuje to i dziewczyna swojsko się nań czuje :D
EDIT:
roroDolls napisał(a):do kalendarza z nia;-)
A pewnie, pasuje jak nic ^^
Czy jest na sali znawca aparatów? :( pomoc mile widziana :padam: potrzebuje-pomocy-w-wyborze-aparatu-t5515.html :bezradny:
Aarjelin

Postprzez EvilCupcake » 24 sie 2017, o 17:20

Moim lalkom udziela się moja mała pokemonowa obsesja. Chwilowo tylko Salem złapała swojego, ale coś mi się wydaje, że niedługo reszta pójdzie w jej ślady. ;)
Obrazek
I choose you!byevil'sdolls
EvilCupcake

Postprzez Asiasta » 16 wrz 2017, o 20:51

Dynamitki przyjęły do swojej paczki koleżankę Barbie, która nie pasowała do superstarek i dla tego przez ostanie tygodnie była schowana w szafce. Teraz stoi z Dynamitkami na innej półce. Lekki dzióbek, przymrużone oczka i elegancki kostium sprawiły, że Baśka wpasowała się do stylu nowych przyjaciółek Arii, Jolly Jett, Reese i Jett.

ObrazekUntitled by Asiasta, on Flickr

Asiasta

Postprzez Asiasta » 18 wrz 2017, o 18:22

Wczoraj bratanek zapomniał o swojej zabawce. Barbioszki zaopiekowały się zgubą :D

Asiasta

Postprzez ingrid » 18 wrz 2017, o 22:02

Przy okazji wrzucę trochę zdjęć Treeski i różnych Monsterkowych zwierzaków. Trafiłam na dość słoneczny poranek i natchnęło mnie na zdjęcia, więc troszkę ich wyszło.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
ingrid

Postprzez EvilCupcake » 22 wrz 2017, o 17:59

Dzisiaj przyjechało do mnie to małe diable.
Obrazek
Więcej zdjęć:
http://evilsdollhouse.blogspot.com/2017 ... elone.html
EvilCupcake

Postprzez Aarjelin » 22 wrz 2017, o 19:26

EvilCupcake, ładne to diable xD Toć to totalny słodziak jest ;3 śliczne te elfie uszka i peruczka ^^ maleńka Ante ma taką rozczulającą minkę x3
Czy jest na sali znawca aparatów? :( pomoc mile widziana :padam: potrzebuje-pomocy-w-wyborze-aparatu-t5515.html :bezradny:
Aarjelin

Postprzez LuLu » 23 wrz 2017, o 22:02

Aarjelin napisał(a): ładne to diable xD

Ładne to mało powiedziane :D Cudowność i uroczość. Pięknie jej w tych włoskach. Taka śliczna!
Broken Doll in the Middle of Chaos...

Postprzez lwica » 24 wrz 2017, o 03:59

Ingrid piękne masz te monsterki i takie różnokolorowe. :D

EvilCupcake śliczniutka ta Antośka a elfie uszka dodają jej jeszcze więcej uroku. :serducho: Może się jednak polubicie z czasem i zostanie u Ciebie na dłużej. ;)
lwica

Postprzez KiciaKocia » 24 wrz 2017, o 13:08

Już o tym wspominałam w 'Zwariowałam...', ale Starfire to miłość od pierwszego wejrzenia. Jest idealna i cudnie pomarańczowa!
Obrazek
Death is not the only possible outcome.
KiciaKocia

Postprzez Manhamana » 25 wrz 2017, o 17:04

Trafiła mi się mordercza zaraza :) przy okazji robienia zdjęć poglądowych koloru ciałek :)

Obrazek

Żadna lalka nie ucierpiała :)
http://klinikalalek.blogspot.com/

Nie piję, nie palę, na lale wydaję cash :)
Manhamana

Postprzez Carmazin » 2 lis 2017, o 14:46

Buuuu, nie zdążyłam zrobić zdjęcia Halloweenowego na czas mimo, że dioramkę miałam zrobioną od miesiąca T___T Gupi szpital... No ale jak nie w konkursie to chociaż tutaj pokażę...

ObrazekHalloween by Carmazin, on Flickr
Carmazin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólnie o lalkach