Różne zdjęcia naszych lalek*

Luźne rozmowy o lalkach

Różne zdjęcia naszych lalek*

Postprzez astridnat » 17 wrz 2016, o 01:10

Wątek w celu wrzucenia nie pasujących nigdzie fotek.
*W miejsce pospiesznie skasowanego przeze mnie wątku. Biję się w pierś - mogłam przenieść, nie pomyślałam. Człowiekiem li tylko jestem.
Obrazek
astridnat
Moderator

Re: Randomowe zdjęcia naszyvh lalek*

Postprzez Namida » 17 wrz 2016, o 01:16

wybaczamy :D
Namida

Re: Różne zdjęcia naszych lalek*

Postprzez Unsterblich » 11 lut 2017, o 21:00

Jeśli nie mam bloga do wrzucania zdjęć, to w tym wątku będzie dobrze, prawda? :P

Dorwałam się dziś do telefonu taty z lepszym aparatem i zrobiłam parę fotek, pokażę, a co. To chyba takie moje najbardziej wyjątkowe lalki.

Najnowsza, Fashionistka kupiona w grudniu, aktualnie nosi sukienkę z zestawu ubranek, na który skusiłam się w poprzednim tygodniu :rolleyes:

Obrazek

Barbie Fashion Fever

Obrazek

Tutaj moja przedostatnia lalka, najbardziej artykułowana w mojej kolekcji. Przebrałam ją w taką oto suknię, bo jest mniej pstrokata niż jej oryginalne ubranko. Denerwuje mnie w niej trochę to, że jest taka słodka i różowa, dziś na pewno bym nie kupiła takiej lalki, no ale miało się kiedyś gust dziecka.
(W tle domek dla Barbie. Tak, mam ten zamykany w walizce domek! :D)

Obrazek

To chyba moja ulubienica :) Kupiona z dziesięć lat temu, zupełnie przypadkowo. Naciągnęłam na nią dziadka xD Podobają mi się jej włosy i fioletowa szminka. W ogóle ma ładnie pomalowaną buzię, wygląda dość naturalnie. Chyba najczęściej się nią bawiłam.

Obrazek

A to Petra mojej cioci. Dała mi ją, kiedy zaczęłam interesować się lalkami, ale jak dostałam swoje Barbie to ta poszła w odstawkę. Teraz się nią zajęłam, dostała zupełnie nową stylizację, pomalowane paznokcie i przyklejoną nogę... : D

Obrazek
Unsterblich

Postprzez Dorii.86 » 4 mar 2017, o 19:41

Ja też dorzuce fotke, do mojego wątku szycie nie pasuje , suknia to nie moja robota a Mattela . Takie tam renesansowe inspiracje ;)

ObrazekElyse portrait by Dorothy M, on Flickr
Dorii.86

Postprzez EvilCupcake » 4 mar 2017, o 19:55

Obrazek
... by evil'sdolls

Jedna z kilku fotek Tarji z dzisiejszej sesyjki.
Dalej nie rozgryzłam dlaczego wszystkie moje zdjęcia szarzeją po dodaniu na jakąkolwiek stronę. :/
EvilCupcake

Postprzez Neytiri » 4 mar 2017, o 20:35

Woooow, piękne lalki :zakochany:
Śliczna, nowa Fashionistka Unsterblich, super królewska stylizacja Dorii.86, przecudna elfka EvilCupcake <3
Fajnie, że ten wątek odżywa :)

Można tu komentować czy tylko wrzucać zdjęcia? Jeśli nie można komentować to przepraszam, moderacja może skasować mój wpis ^^'
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
29.10 Nowy halloweenowy post Charmed
Neytiri

Postprzez EvilCupcake » 4 mar 2017, o 22:59

Wydaje mi się, że bez możliwości komentowania, to tak trochę sucho by było. :D
EvilCupcake

Postprzez Dorii.86 » 29 mar 2017, o 21:14

Popieram! Komentować proszę :)

A tu takie tam, po głowie mi chodziło już od jakiegoś czasu . Ruszyłam swoje lenistwo , lalki przebrane, no i tak jakoś wyszło :

ObrazekE&amp;E by Dorothy M, on Flickr

Chyba muszę poćwiczyć kadrowanie xD
Dorii.86

Postprzez Unsterblich » 29 mar 2017, o 21:18

Dorii - piękne zdjęcie, uroda lalek świetnie współgra z tym mrocznym klimatem :)
Unsterblich

Postprzez Dorii.86 » 29 mar 2017, o 22:01

Unsterblich : Dziękuję :serducho:
Dorii.86

Postprzez lwica » 30 mar 2017, o 02:29

Dorii.86 zdjęcie bardzo ładnie wykonane nie ma co narzekać. ;) Lalki prezentują się pięknie,są takie eleganckie a zielona suknia jest po prostu boska. :serducho:
lwica

Postprzez ingrid » 30 mar 2017, o 09:40

Suknia macochy jest pięknie odszyta a przy tego typu wykwintnych lalkach sprawdza się wyśmienicie. Blondynce także spasowała całość i powstał piękny wspólny obraz. Osobiście bardzo lubię ten złoty wianek Kopciuszka, nie wiem, kto projektował tę biżuterię do filmu, ale jest mocno w moim guście i raczej nie zwróciłam uwagi, że i dali go samej lalce, co może spowodować, że zacznie nabierać mnie ochota na tę biżuterię, outfit, a co za tym idzie na całą lalkę :P
ingrid

Postprzez JoannaS » 30 mar 2017, o 10:20

Dorii, to jest ładnie skadrowane - kompozycja klasyczna w trójkącie, kończyny nie poucinane w zagadkowy sposób, nie ma nienaturalnych skrótów. Jak dla mnie zdjęcie spokojnie można oprawić w ramki ale jeszcze lepiej by się nadawało do kalendarza - na stronę np. stycznia (kojarzy mi się z karnawałem). Piękne lalki, piekne stroje, piękne ujęcie :klaszcze: .
JoannaS

Postprzez Pokrzyva » 30 mar 2017, o 11:01

Zakochałam się w tej zielonej sukni! ;____;
Odwaga zbyt często bywa mylona z głupotą, a głupota z powołaniem.
Pokrzyva

Postprzez Dorii.86 » 30 mar 2017, o 14:11

Ojej :blush: nie spodziewałam się aż takie wielu pozytywnych komentarzy, prawie w piórka obrosłam .
Lady Tremaine kupiłam głównie dla tej zielonej sukni, żałuję tylko , że nie mam żadnej rudej FR panny o bladym licu aby ją odziać i obfocić .
Co do kadrowania to jest moja pięta Achillesa, zawsze coś nie tak utne. Dziekuję JoannaS :serducho:
Ingrid Cinderelle kupiłam dla całosci, uważam ,że ma ciekawą bużkę, choć artykulacji brak . Myślę, że Eden sprawdza się w jej roli ;)
Jeszcze raz wam wszystkim dziękuję. :serducho: :serducho: :serducho:
Dorii.86

Następna strona

Powrót do Ogólnie o lalkach