Tereski

Barbie, My Scene, Basics, Monster High, Ever After High

Re: Tereski

Postprzez VintageVixen » 28 sie 2016, o 13:38

Lwico gratuluje, jest piekna i TWOJA a to jest najwazniejsze. Jakbys nie powiedziala, ze majstrowalas przy bluzeczce to bym nawet nie wiedziala. Super ze masz spodniczke oryginalna. Ja mam kurteczke od Hollywood ale od Barbie niestety.
VintageVixen

Postprzez lwica » 28 sie 2016, o 13:51

Dziękuję VintageVixen.W wątku zwariowałam znów kupiłam lalkę jest też jej fotka z aukcji tak dla porównania.Jestem ogromnie szczęśliwa bo moje największe Tereskowe marzenie się spełniło.Spódniczkę i bluzeczkę zakupiłam na olx ale jak przyszła okazało się,że ma dziurki na biuście to musiałam coś wymyślić.Będę szukać dla niej oryginalnego stroju,znaczy pozostałej części garderoby. Kamizelka pomarańczowa i bluzeczka pomarańczowo-złota.Teresa Hollywood Hair jest najpiękniejsza i najważniejsza wśród wszystkich Teresek,tak uważam i musi mieć oryginalne ubranko.
lwica

Postprzez VintageVixen » 28 sie 2016, o 17:51

To mowisz, ze to jest Tereskowa Krolowa :D Wspieram cie w takim razie, zebys znalazla ubranko i jak zwykle bede sie rozgladac ochoczo za brakujacymi czesciami garderoby twojej Hollywoodki
VintageVixen

Postprzez lwica » 28 sie 2016, o 18:22

Oczywiście Tereskowa królowa jest przecież tylko jedna Teresa Hollywood Hair.Dzięki bardzo.
lwica

Postprzez Wiol » 29 sie 2016, o 11:35

Dance moves Teresa w stosie przedszkolnych zabawek.... ;(
Serce boli...

Zastanawiam się,czy jak zaproponuję zamianę na nową to się zgodzą,czy naślą njakiegoś psychiatrę i odbiorą dzieci.... :facepalm:
Wiol

Postprzez VintageVixen » 29 sie 2016, o 11:55

Wiol napisał(a):Dance moves Teresa w stosie przedszkolnych zabawek.... ;(
Serce boli...

Zastanawiam się,czy jak zaproponuję zamianę na nową to się zgodzą,czy naślą njakiegoś psychiatrę i odbiorą dzieci.... :facepalm:

:straszne: Ratuj ja przed malymi barbarzyncami !!
VintageVixen

Postprzez lwica » 29 sie 2016, o 20:41

Wiol zaproponuj im 2 lub 3 inne lalki na wymianę to nie powinni protestować ani wnikać w szczegóły,tylko się cieszyć.Wielka szkoda,że taka wyjątkowa Tereska przewraca się po przedszkolu zamiast stać w gablotce.
lwica

Postprzez Wiol » 29 sie 2016, o 21:05

Mam Teresę Swan Lake. Ta starsza bije ją na głowę... I w całej stercie zabawek od razu rzuciła mi się w oczy jej czupryna... Już wiedziałam,źe będzie afera... Cierpię... ;(
Wiol

Postprzez lwica » 29 sie 2016, o 21:13

Wiol jaka afera,co się stało?Nie płacz kochana.
lwica

Postprzez roroDolls » 30 sie 2016, o 22:52

gratuluje wszystkim!
u mnie cisze (taka jestem rozsadna i przelalkowiona)

WIOL - walcz z mina pokerzysty;-)))
roroDolls

Postprzez Wiol » 2 wrz 2016, o 12:50

Lalka jest już w innej sali, innej grupie- bo oni mają domek dla lalek. Będzie mi się śniła po nocach...
Wiol

Postprzez ingrid » 2 wrz 2016, o 16:19

Ja tam bym raczej bez krępacji zaproponowała wymianę, nie szczypiąc się z opiniami innych. Jakbym dostrzegła jakąś dotw, leżącą np. w poczekalni w przychodni, która miałaby służyć dzieciom w odwróceniu uwagi od medycznych procedur, to zaproponowałabym po prostu jakąś sumę, bądź wymianę na inną nową lalkę motywując daną sytuację zbieractwem, czy innym podobnym.

Trochę nie rozumiem, co jest krępującego w zbieraniu lalek?

A czy normalnym jest jak stary, dorosły facet, mąż i ojciec ogląda piłkę nożną, biernie, burając coś do siebie pod nosem, grę która jest grą prymitywną, wymagającą minimalnego wkładu i nakładu, a jej cel, to próżna zabawa i wyrzut emocji również przez dzieciaków? sorry za offtopa.
ingrid

Postprzez Wiol » 7 wrz 2016, o 12:24

https://www.google.pl/search?q=batman+s ... oBTRIxM%3A

Ingrid :serducho:

Jutro ja ją chyba odprowadzę do predszkola. Idę grzebać coś na wymianę :D

-- 7 wrz 2016, o 10:25 --

P.s. - w sensie dzięki za motywację lalkową i wstrąśnięcie... Po z kolejny zresztą :zawstydzony:
Wiol

Postprzez JoannaS » 7 wrz 2016, o 13:41

Idź zapytaj, ratuj Tereskę :) Jakbyś chciała mogę podesłać nową gupikowatą barbie dla przedszkolaków "na żer".Wczoraj kupowałam krawat w SH i pani w kasie mnie chwaliła za wyrafinowany gust (krawat damski krótki czarny jedwabny ze złotym brokatem) z trudem przyznałam się, że chcę go przerobić na ubranko dla lalki :)
JoannaS

Postprzez ingrid » 10 wrz 2016, o 09:22

Wiola no to w pięknym świetle mnie przedstawiłaś :P . Mi chodziło tylko o trochę asertywności, ale do policzkowania się nie przymierzałam. Ogólnie jak sprawa z tą Tereską, udało się znaleźć już jakąś strategię?
ingrid

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mattel