Tereski

Barbie, My Scene, Basics, Monster High, Ever After High

Re: Tereski

Postprzez lwica » 8 lis 2017, o 19:03

Aarjelin ja się wcale nie dziwię bo Tereski to są urocze i śliczne lalki. :) Ale żeby tak od razu przeze mnie,no dobra wiem,że to przez moje fotki. :P No i dobrze bo miłość do Teresek warto rozszerzać,bo są one nie doceniane tak jak Barbie a są równie ładne a może i dużo ładniejsze niż niektóre Barbie.To nadal polujesz na Tereski? A żadnej jeszcze nie kupiłaś?
lwica

Postprzez roroDolls » 8 lis 2017, o 20:59

O Zeusie!
Aarjelin, to jest drama nielada.
Bier co daja. trupa chociaz do zabaw i tfurczosci...
ta czikita, czy jak jej tam, strasznie do mnei szepcze ale mam zakaz, na Tereski takze bo przeholowalam (in general);-)
roroDolls

Postprzez Sardynka z Puszki » 9 lis 2017, o 02:34

Kocham Tereski, ale te nowsze, mają w twarzach rys czegoś takiego, czego nie potrafię zdefiniować, a co wydaje mi się nad wyraz pociągające - moją największą lalkową miłością jest Teresa w wersji Pinktastic. Nie wdziałam chyba piękniejszej lalki. Rzekłabym, że wszystko jest w niej doskonałe, ale niestety rzec tak nie mogę z powodu klejozy w jej włosach.
Mam do Was pytanko - czy ktoś dorwał może Teresę w wersji pilota (seria: Bądź kim chcesz)? Jeśli tak, to czy ta też ma klej we włosach i w główce...? Linkuję ze strony Mattel, bo nie jestem w stanie wstawić tu zdjęcia (raz mi się tylko ta sztuka udała przez wstaw.org, ale dziś za Chiny nie mogę wstawić tam fotki):
http://barbie.mattel.com/shop/en-us/ba/ ... doll-dhb66
Sardynka z Puszki

Postprzez roroDolls » 9 lis 2017, o 11:04

Ja mimo wszytsko mysle, z eten watek jest o Tereskach /'klasycznych'- o moldzie, a nie wszystkich szatynkach o tym imieniu. pzdr.
roroDolls

Postprzez Aarjelin » 9 lis 2017, o 14:01

RoroDolls, ano ja ostatnio też nieco przeholowałam więc teraz przynajmniej staram się jakieś sobie priorytety wyznaczyć xD z naciskiem na staram, ot i te dramatyczne dramaty ;p
Co zaś się trupków poza szafowych tyczy, to faktycznie sobie wyszperałam jedną Tereskę na OLX za grosze x3 znaczy, mam nadzieję, że nie jest w AŻ tak drastycznym stanie, a przynajmniej na zdjęciach nie była :p ale sądząc po tych groszach, swoje bidulka przeszła :p się okaże, bo jeszcze nie dotarła xp

Lwico, no poluję, z myślami się bije xD a w międzyczasie tych moich tytanicznych bojów i dylematów jakoś tak się dziwnie złożyło, że mam już dwie xD znaczy jedną w realu a druga jeszcze u poczty, mam jednak nadzieję, że bezpiecznie dotrze :p (już nawet znalazłam na internetach, że ta z OLX to Bubble Fairy Teresa :D o drugiej poniżej bo to nieco zawiła histeria :rolleyes: ).
Jednak nie mogąc zdecydować pomiędzy urokliwą latynoską pięknością w wersji współczesnej czy retro, jakoś tak mi się palec omsknął i nabyłam se blondynkę xD tą z linii nie tak odległej bo Fashion Fever ( tu spróbuję unaocznić niceo mój tok myślowy i jak do tego doszło xD znaczy teoretycznie zakochałam się w jej śniadym, latino looku, ok, ale potem przypadkiem natknęłam się na fotki boskiej Teresa Basics Jeans :zakochany: ale, że ani mnie chwilowo nie stać ani jej łatwo dostać nie idzie to się pocieszyłem tańszą blondyneczką bo akurat mieli na Allegro xD ale jak co, to dalszego wnikliwego planowania tej w ciemniejszej karnacji absolutnie nie zarzucam xD uf ).

EDIT: Sardynko, wybacz, faktycznie mold o którym piszesz to "nowsza" ale nie ta "najnowsza" buzia Teresy :p jeno ta która była jeszcze przed Neysą, ale kurcze nie moge nigdzie znaleźć czy ma jakąś swoją konkretną nazwę :mysli: a w ogóle to faktycznie nie powinnam za bardzo tu terminami żonglować bo sama w tematach Tereskowych raczej świerzyna jestem xD dopiero niedawno mi się on bardziej w oczy rzucił :p ale np: ta wersja z "Barbie Life in the Dreamhouse" czy serii Style jest bardzo sympatyczna i urocza ^^
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3
Aarjelin

Postprzez lwica » 9 lis 2017, o 15:46

Aarjelin no to jednak masz już Tereski teoretycznie nawet dwie,super. :brawo: I jak wrażenie z zobaczenia na żywo? Podoba Ci się Tereska jeszcze bardziej niż na fotkach? Jeżeli tak to wpadłaś po uszy bo one lubią żyć stadnie i na dwóch się na pewno nie skończy. ;) Oj ten biedny portfel. :/ No Basics Jeans :zakochany: to i ja bym chciała mieć ale po pierwsze bardzo ciężko ją dostać a po drugie jak już jest to dość dużo kosztuje,niestety.A którą Fashion Fever kupiłaś bo ich chyba były dwie blondynki,coś mi tak świta.No i pokaż fotki Bubble Fairy Tereski. :D
Miałam kiedyś Teresę blondynkę też jakąś Fashion coś tam już nie pamiętam ale nie mogłyśmy się jakoś dogadać bo makijaż okazał się inny niż na zdjęciu z aukcji i miała napompowaną głowę i jakoś myślałam,że ona będzie ładniejsza a okazało się inaczej więc poszła w świat. :papa:
A ja z takich nowszych Teresek no nie licząc MTM ale to mold Neysa to mam u siebie Teresę Fashion Show z 2004 roku.O taką. :serducho:
Obrazek
lwica

Postprzez roroDolls » 9 lis 2017, o 16:55

[quote="Aarjelin"]

logika to jaknajbardziej prawidlowa chco zgubna:-)
blondynki przeciez nie masz, a na moldzie teresy to juz w ogole ciekawostka;-)
roroDolls

Postprzez Sardynka z Puszki » 9 lis 2017, o 23:57

roroDolls - nie sądzę, aby był to wątek jedynie o klasycznych Teresach, bo jako pierwszą sama założycielka wątku zaprezentowała Teresę Made to Move z 2016. Z klasyką nie ma to nic wspólnego.

Poniżej - Teresa w wersji Pinktastic:

https://www.flickr.com/photos/barbies/8 ... 1Xe-vx2urV
Sardynka z Puszki

Postprzez Aarjelin » 10 lis 2017, o 00:47

Sardynko, ależ naturalnie, że skoro lalka się nazywa Teresa to tak się nazywa jakąkolwiek buzię by nie miała ^.^' zdaje się, że zresztą swoją pierwszą pożyczała od Steffci ;p Chodziło mi jeno o konkretną nazwę buzi jaką akurat ta wersja nosi ^.^' ale chyba już ją znalazłam, ten poprzedni mold jaki przywdziała Tereskowa buzia się nazywa "Summer 2003" ^^ ObrazekFashionistas Mold - Teresa Former by Willyssa Catcheway, on Flickr Wprowadzili go przy okazji z niezłym zamieszaniem od razu u kilku panien :p http://kattisdolls.net/facesI/fcSummer03.htm To i nic dziwnego, że można się pogubić xD
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3
Aarjelin

Postprzez Sardynka z Puszki » 10 lis 2017, o 00:57

Aarjelin, no i dobrze, różnorodność jest wskazana. Im więcej Teresek, tym lepiej.
Sardynka z Puszki

Postprzez Aarjelin » 10 lis 2017, o 01:01

Sardynko, a i właśnie :D więcej zdecydowanie lepiej xD zresztą obawiam się, że jak już Lwica zauważyła, jest to w sumie nieuniknione xD człowiek ledwo jakąś nabył już rozmyśla jak by tu upolować drugą :rotfl: a tymczasem biedny portfel sobie cichaczem siedzi w kącie na karnym jeżyku i płacze xD

Lwico, ano ta Fashion Show też urocza ^^ zresztą z tego co wykopałam to ta moja blondyneczka jest jej prawie rówwnolatką bo z 2005 :D pewnie dlatego troszkę podobne oczka mają ^^ (oj chyba w tych latach coś bardzo lubili dodawać w nazwie Fashion xD ).
A odpowiadając na zapytanie, to ta z dwoma kucykami :p ona w jakimś secie z komudką była "Fashion Fever Room: Dress Up Dresser + Fashion Fever Barbie Doll" czy cuś :mysli: https://i.pinimg.com/originals/13/2a/a7 ... bb1dfd.jpg
Aarjelin

Postprzez Sardynka z Puszki » 10 lis 2017, o 01:05

A juści, niestety, nie tyko Tereski mnożą się jak przez pączkowanie, inne lasencje z lalkowego świata robią to samo... a potem siedź i płacz... znaczy, płać ;)
Sardynka z Puszki

Postprzez lwica » 10 lis 2017, o 09:58

Ponieważ zostałam przez Sardynkę wywołana do tablicy,więc coś w temacie napiszę. ;) A więc droga Sardynko faktycznie wątek założyłam ja i ja wstawiłam zdjęcie MTM Neysy , Teresy , Bambi , Joyce czy jak jej tam było. :P Ale wtedy właśnie wyszła pierwsza seria lalek MTM i szatynkę każdy brał za Teresę a ponieważ to był nowy mold to nikt jeszcze nie wiedział jak oficjalnie on się nazywa,ja również. Więc to był mój błąd wstawiając Neysę do wątku o Teresach a teraz po tak długim czasie edytować nie mogę.

Ale z tymi Teresami to różnie bywało.Bo nie tylko mold Teresa był dawany Teresie.Ale Teresa miała też mold Summer lub Steffie.

Aarjelin dziękuję w imieniu moim i Tereski. :* Faktycznie wtedy to chyba jakaś moda była na Fashion.A Twoja Tereska śliczniutka jest. :serducho: no i blondynka co rzadko się zdarza.A włoski to możesz jedną ręką grzebieniem lub szczotką trzymać a drugą wrzątkiem polewać i ewentualnie to powtórzyć i przedziałek po kucykach powinien zniknąć. :D Sprawdziłam i przetestowałam na swoich lalkach. ;)
lwica

Postprzez Sardynka z Puszki » 10 lis 2017, o 10:23

OK, i wszystko mimo całej swej zawiłości stało się proste jak fakt, że Teresy piękne są w całej ich różnorodności ;)
Sardynka z Puszki

Postprzez reiha » 10 lis 2017, o 18:47

Aarjelin, Sardynko, nawet mamy na forum głodny zdjęć i nowych zachwytów wątek dla Tereski-Summer link :D
reiha

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mattel