Barbie 2022

Barbie, My Scene, Basics, Monster High, Ever After High
ODPOWIEDZ
Karo
Posty: 209
Rejestracja: 06 maja 2019, 16:21
Kontakt:

Barbie 2022

Post autor: Karo »

Skoro już mamy nowy rok, zgodnie z tradycją pasuje założyć nowy temat. :szampan: Widzieliście już zapowiedzi na ten rok? Wpadły Wam jakieś lalki w oko?

https://barbielistholland.wordpress.com ... dolls/amp/

Mi się najbardziej podobają Kith Women, ale nie wiem czy one będą w ogóle do kupienia. Poza tym Barbie Looks- czerwonowłosa i blondynka na promo wydają się być ładne. No i wydaje mi się, że 2022 Lunar New Year Barbie po małej metamorfozie, jak zmiana stroju, wyglądałaby bardzo ładnie, widzę w niej jakiś potencjał. Z Playline seria Cutie Reveal ma fajne stroje zwierząt, ale dla samych ubrań nie będę kupować lalek. Ciekawe są też Barbie Extra Minis Doll. Mają coś w sobie, mimo że preferuję bardziej "ludzkie" wymiary u lalek. Powoli Mattel wprowadza coś nowego do kolejnej dekady.

Awatar użytkownika
takes
Posty: 228
Rejestracja: 11 lip 2015, 15:54
Kontakt:

Re: Barbie 2022

Post autor: takes »

mnie tak zniesmaczył brak dostępności Barbie looks, że na razie odechciało mi się kupowania czegokolwiek

Awatar użytkownika
Riv
Posty: 116
Rejestracja: 15 cze 2014, 11:27
Lokalizacja: dolnośląskie
Kontakt:

Re: Barbie 2022

Post autor: Riv »

Ja się nakręcałam na Idę Wells zanim jeszcze były zdjęcia promocyjne, ale jak tylko się pojawiły, to się odkręciłam. :( Ta dorysowana linia włosów, podkreślone farbą nozdrza, dziwny cień do powiek... bardzo nie. A szkoda, bo lubię pierwowzór historyczny. Na Jane Goodall niby dalej czekam, ale już z niepokojem i bez większego entuzjazmu.
Jak nie będzie jakoś tragicznie droga i niedostępna, a pewnie będzie, to na Elżbietę II może się skuszę.

Trzy nowe Looksy na szczęście nie są za bardzo w moim stylu. No i dotychczasowe przygody z kontrolą jakości tej linii raczej odstraszają mnie od dalszych prób kupienia czegoś, co nie będzie wyglądać jak fabryczny odrzut. Wolałam BMR1959, zwłaszcza te pierwsze, bez pikselozy.

Ciemnoskóra Cutie Reveal mi się podoba, ciekawa jestem ceny. Chociaż te kostiumy trochę mnie przerażają.
Zielonowłosą Extra też bym chciała, ale najlepiej bez ubranek, bo w nich wygląda okropnie chaotycznie.

No i czekam na zestawy ubranek z dinozaurami. Potrzebuję prawie wszystkich.

O, i czekam na nowe Wizarding World, jak nigdy nie byłam wielką fanką ani Pottera, ani Heleny Bohnam Carter, tak Bellatrix chcę. :D I Syriusza też, chociaż bardziej pod kątem zrobienia z niego Drakuli. Szkoda tylko, że będzie to kolejny facet z plastikową fryzurą.

Awatar użytkownika
Kamelia
Moderator
Posty: 1056
Rejestracja: 08 paź 2015, 23:43
Kontakt:

Re: Barbie 2022

Post autor: Kamelia »

Jane Goodall budzi jeszcze jakieś moje nadzieje, bo tak jak napisała Riv Ida B. Wells niestety jest do niczego... Bardzo żałuję, bo ta seria akurat od dawna mi się podoba i chciałam powoli kompletować jej przedstawicielki.

Elżbieta niestety jak na razie mi się nie podoba. Tina Turner znów daje jakieś nadzieje, choć niewielkie.

Koleś z Looksów całkiem całkiem, ale jak do tej pory nie kupiłam jeszcze żadnej lalki z tej serii, bo odstrasza mnie jakość do ceny.

W kwestii serii Extra znów mamy z Riv zbieżne gusta, bo i ja się nad zielonowłosą zastanawiam. Ale tylko w przypadku, gdy trafi się prawdziwa okazja. ;)

Już się ucieszyłam, że będzie zestaw butów, ale... nieeeeee. Nie moja bajka.

Jakie "Made to Move Winter Sports", jak tam nie ma ciałek mtm?! Co prawda ani jedna mi w oko nie wpadła, ale nawet dawców nie będzie... :wrr:

Zestawy kampingowe wzbudziły jakieś zainteresowanie, ale wszystko zależy, w jakiej będą cenie. I czy córka będzie chciała lalki. :P

Konia w odpowiedniej skali nadal się jak widać nie doczekam...

No, to pomarudziłam... xD

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości