Fashionistas Wave 1 i 2

Barbie, My Scene, Basics, Monster High, Ever After High
Awatar użytkownika
ajatoco
Posty: 476
Rejestracja: 13 mar 2012, 11:34
Lokalizacja: Leverkusen
Kontakt:

Re: Fashionistas Wave 1 i 2

Post autor: ajatoco »

Magalita pisze:dzięki, mój człowiek w Niemczech dostał misję specjalną znalezienia mi brakujących lalek :D - zobaczymy co z tego wyjdzie :D
A Kena Cutie z różowym krawatem zamówiłam z reala, nigdzie indziej nie było, a trafiłam na niego przypadkiem szukając córce plecaczka do przedszkola :D
http://www.real-onlineshop.de/realstore ... SW310300/1

Mój już stoi na półce :happy:

-- środa, 18 kwietnia 2012, 09:34 --
ajatoco pisze:
Magalita pisze: Wczoraj wygrałam aukcję z Cutie Wave 2 - mam już sporty z tej serii i pewnie się przemogę i zbiorę całą serię 2. Siostra z Niemiec obiecała pomoc... może się uda!
!
Jeśli masz Sporty z tej serii, to ze zdobyciem reszty nie będzie problemu, często pojawiają się na niemieckim eaby-u.

-- czwartek, 12 kwietnia 2012, 12:14 --

A Hottie ostatnio był w mytoys po 14.99 euro.

Awatar użytkownika
Lue
Posty: 81
Rejestracja: 09 mar 2012, 01:47
Kontakt:

Re: Fashionistas Wave 1 i 2

Post autor: Lue »

Wydaje mi się, że gdzieś już natrafiłam na taki post, ale za cholerę nie mogę go teraz znaleźć... a dręczy mnie pytanie: czy tony skóry Fashionistek ze Swappin' Styles bardzo się różnią? (pomijając oczywiście Artsy xD). Po samych fotkach ciężko mi stwierdzić, a jednak dodatkowe głowy wolałabym mieć w identycznym kolorze..
http://www.aligl.pinger.pl


"Jakiekolwiek byłoby źródło mojej głupoty, jeszcze się nie wyczerpało."

Awatar użytkownika
Magalita
Posty: 818
Rejestracja: 19 lut 2012, 22:44
Kontakt:

Re: Fashionistas Wave 1 i 2

Post autor: Magalita »

Ja mam większość Fashionistas Swappin styles i poza artsy to wszystkie maja ten sam odcień ciałka
Zapraszam - blog pod nowym adresem! ----> http://summerdollstories.blogspot.com/
Obrazek

Awatar użytkownika
Soul
Posty: 258
Rejestracja: 31 mar 2012, 09:07
Kontakt:

Re: Fashionistas Wave 1 i 2

Post autor: Soul »

HELP!!!!!

czy ciało od Fashionistas Glam, ale takiej bez wymiennej głowy, z normalnym całym torsem - jest ciut jaśniejsze od o innych, czy nie...? :co?: Na zdjęciach wydaje się ona być nieco jaśniejszej tonacji, ale nie widziałam jej na żywo... Szukam intensywnie ciałka do głowy od Raquelle, a do niej musi być coś właśnie jasnego...

Proszę, jeśli ktos wie, dajcie znać!!!! :padam:

Awatar użytkownika
Jednorożec
Posty: 141
Rejestracja: 25 kwie 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Fashionistas Wave 1 i 2

Post autor: Jednorożec »

Soul pisze:HELP!!!!!

czy ciało od Fashionistas Glam, ale takiej bez wymiennej głowy, z normalnym całym torsem - jest ciut jaśniejsze od o innych, czy nie...? :co?: Na zdjęciach wydaje się ona być nieco jaśniejszej tonacji, ale nie widziałam jej na żywo... Szukam intensywnie ciałka do głowy od Raquelle, a do niej musi być coś właśnie jasnego...

Proszę, jeśli ktos wie, dajcie znać!!!! :padam:

A może do Raquelle daj ciałko Raquelle ?

Awatar użytkownika
Mono
Posty: 1954
Rejestracja: 27 gru 2011, 15:43
Kontakt:

Re: Fashionistas Wave 1 i 2

Post autor: Mono »

Soul pisze:HELP!!!!!

czy ciało od Fashionistas Glam, ale takiej bez wymiennej głowy, z normalnym całym torsem - jest ciut jaśniejsze od o innych, czy nie...? :co?: Na zdjęciach wydaje się ona być nieco jaśniejszej tonacji, ale nie widziałam jej na żywo... Szukam intensywnie ciałka do głowy od Raquelle, a do niej musi być coś właśnie jasnego...

Proszę, jeśli ktos wie, dajcie znać!!!! :padam:
Wszystkie Fashionistas wave 1 i 2 prócz Artsy mają ten sam odcień ciałka. Czyli raczej ciemniejszy od Raquelle, choć przyznaję, że na żywo nigdy jej nie widziałam.
W świecie Barbie
W razie problemów, proszę o kontakt przez FB, dziękuję.

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Soul
Posty: 258
Rejestracja: 31 mar 2012, 09:07
Kontakt:

Re: Fashionistas Wave 1 i 2

Post autor: Soul »

Jednorożec, ja mam ciałko Raquelle, ale nie artykułowaną ;) NAjprościej to by było w ogóle kupić nową artykułowaną Raquelle, ale próbuję tańszym kosztem..

Mono, dziękuję za informację, no to raczej lipa, nie będzie pasować. Ech, trudno.. :)

Awatar użytkownika
Soul
Posty: 258
Rejestracja: 31 mar 2012, 09:07
Kontakt:

Re: Fashionistas Wave 1 i 2

Post autor: Soul »

Hm, a wiecie może, od której Fashionistki jest taka rączka? Niebieski kryształowy pierścionek na lewej dłoni, mam tylko malutkie zdjęcie niestety:

Obrazek

jak patrzę na nowsze lalki, to niby biżuteria i świecidełka pasowałyby jako atrybuty Glam, ale ona na zdjęciach z netu nie ma żadnego pierścionka... O co chodzi... :co?:

Awatar użytkownika
ajatoco
Posty: 476
Rejestracja: 13 mar 2012, 11:34
Lokalizacja: Leverkusen
Kontakt:

Re: Fashionistas Wave 1 i 2

Post autor: ajatoco »

Pierścionki nowych fashionistek (wcześniejsze serie ich nie miały) w niczym nie przypominają tego na Twoim zdjęciu, to po prostu kleks z plastiku w kształcie półkuli.
Żadna też nie ma pierścionka w kolorze niebieskim. Możliwe, że pierścionek na rączce lalki ze zdjęcia to handmade albo pierścionek innej lalki.

Awatar użytkownika
Soul
Posty: 258
Rejestracja: 31 mar 2012, 09:07
Kontakt:

Re: Fashionistas Wave 1 i 2

Post autor: Soul »

Ha, no to ciekawe. Kupiłam takie ciałko na przeszczep, sprzedająca raczej jest pewna, że to oryginalny pierścionek, i że to była właśnie Glam. Jak patrzyłam na zdjęcie, to to ciałko ma też inne kolanka, niż np. od mojej Sassy, jedynej lalki, którą kupiłam od nowości.. No, nic, może faktycznie to pierścionek od innej lalki, a ona nie pamięta, chyba nie ma innej opcji.. :]

Awatar użytkownika
Magalita
Posty: 818
Rejestracja: 19 lut 2012, 22:44
Kontakt:

Re: Fashionistas Wave 1 i 2

Post autor: Magalita »

to moze być ciałko Sweetie z Shoping for jewellery tu masz link gdzie ją opisywałam
http://summerdollstories.blogspot.com/2 ... g-for.html
Albo jest to ciałko nowej serii ze sztywnym korpusem bo sweetie ma ruchomy korpus z czasów Fashionistas wave 2
a dla Raquelle tylko jej ciałko pasuje do niej bo ona jest jasniejsza w praktycznie wszystkie inne mają ten sam odcień ciałka poza Artsy i Nikki - to to samo właściwie
Zapraszam - blog pod nowym adresem! ----> http://summerdollstories.blogspot.com/
Obrazek

Awatar użytkownika
akrimeks
Posty: 111
Rejestracja: 19 gru 2012, 18:23
Kontakt:

Re: Fashionistas Wave 1 i 2

Post autor: akrimeks »

dziewczyny a czy Raquelle we wszystkich seriach są jaśniejsze? czy któraś z Was miała w rękach kilka Raquellek z różnych serii? bo szukam jasnego artykułowanego ciałka koloru jak Raquella z tej serii:
http://img844.imageshack.us/img844/6383/ssa43629.jpg
Jestem tutaj :D i moje lalki też tam są :D

Awatar użytkownika
jewelsnake
Posty: 1554
Rejestracja: 29 gru 2011, 20:43
Lokalizacja: dark side of the sun
Kontakt:

Re: Fashionistas Wave 1 i 2

Post autor: jewelsnake »

Mam Raquelle ze wszystkich serii poza najnowszymi, i zawsze mają ten sam odcień skóry, przynajmniej ja nie zauważyłam różnicy.
"It's not that I can't find worth in anything
It's just that I can't find worth in enough"
Manic Street Preachers

Awatar użytkownika
Mono
Posty: 1954
Rejestracja: 27 gru 2011, 15:43
Kontakt:

Re: Fashionistas Wave 1 i 2

Post autor: Mono »

Moje Drogie, wątek dotyczy pierwszych Fashionistas z 2010 roku bodajże, a Raquelle jest z 2012 Clutch.
W świecie Barbie
W razie problemów, proszę o kontakt przez FB, dziękuję.

Obrazek Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości