Mackie

Barbie, My Scene, Basics, Monster High, Ever After High
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lena
Posty: 127
Rejestracja: 11 cze 2012, 15:28
Kontakt:

Re: Mackie

Post autor: Lena »

Ania, cudna jest, włoski, buzia i ta artykulacja! :slinka:

Ajatoco, Twoja też jest śliczna, taka delikatna! :D

Awatar użytkownika
BarbieDream
Posty: 1713
Rejestracja: 29 gru 2011, 17:38
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Mackie

Post autor: BarbieDream »

ajatoco pisze:Mnie brunetka też się bardzo podoba, ale jej jak na złość nigdzie nie ma, wszędzie tylko blondyny :|
Brunetkę muszę jakoś zdobyć! Co prawda była edycja limitowaną dla Kmart'u, ale już jest dostępna na ebay'u, czasem nawet na naszym Allegro (choć tu w bardzo wysokiej cenie).

Flashdance jest przepiękna Aniu! To chyba jedna z najbardziej naturalnych lalek jakie widziałam!

A królewna na ziarnku grochu jest urocza - najładniejsza z księżniczek Ajatoco!
Lena pisze:Kasia, Twoja kolekcja jest imponująca!!!
Uwielbiam Mold Mackie, mam tylko jedną lalkę z tym moldem. Na żywo robi niesamowite wrażenie. :serducho: Moja na razie jest w pudełku, ale jak wymyśle dla niej kreację, to na pewno ją wypuszczę. :D
Dzięki Leno! :) Naprawdę jestem fanką mackie! :)
A ta Holiday jest cudna - ubóstwiam ją w tej sukni ze śnieżynkami...!

Awatar użytkownika
Mangalarga
Posty: 2805
Rejestracja: 30 gru 2011, 14:03
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
Kontakt:

Re: Mackie

Post autor: Mangalarga »

Chętnie dołączyłabym jakąś Mackie do swojej kolekcji, ale jeszcze żadna nie chwyciła mnie za serce - tzn. jest wiele ślicznotek z tym moldem, ale żadna nie jest dla mnie "must have" ;)
Ten mold bardzo korzystnie wygląda z czerwonymi ustami :serducho: choć z naturalnymi też pięknie się prezentuje.
Obrazek

Awatar użytkownika
ajatoco
Posty: 476
Rejestracja: 13 mar 2012, 11:34
Lokalizacja: Leverkusen
Kontakt:

Re: Mackie

Post autor: ajatoco »

Wiecie co, ja na początku wcale do księżniczki nie byłam przekonana, ale z czasem bardzo ją polubiłam i już dawno porzuciłam myśl o posłaniu jej w świat ;)
A i zapomniałam jeszcze o mojej jeansowej Basics No. 1 - też Mackie w końcu xD

Awatar użytkownika
Ania_DollSecondHand
Posty: 1398
Rejestracja: 14 sty 2012, 22:48
Kontakt:

Re: Mackie

Post autor: Ania_DollSecondHand »

BarbieDream, właśnie za tę naturalność tak ubóstwiam Flashdance :) Aaaa, zapomniałabym - jeszcze mam Szkotkę z 2009. Jest piękna i uważam, że troszkę się marnuje w takich regionalnych ciuszkach :)

Awatar użytkownika
ajatoco
Posty: 476
Rejestracja: 13 mar 2012, 11:34
Lokalizacja: Leverkusen
Kontakt:

Re: Mackie

Post autor: ajatoco »

Aniu, nic straconego, przebierz dziewczę :hyhy:

Awatar użytkownika
Daga
Posty: 591
Rejestracja: 27 kwie 2012, 23:30
Kontakt:

Re: Mackie

Post autor: Daga »

A ja właśnie nie przepadam za Mackie i na mało której lalce mi się podoba :P Na mocno wystylizowanych "kolekcjonerskich" to i owszem, ale na playlinach jest imho strasznie nijaki.

Awatar użytkownika
Ania_DollSecondHand
Posty: 1398
Rejestracja: 14 sty 2012, 22:48
Kontakt:

Re: Mackie

Post autor: Ania_DollSecondHand »

ajatoco pisze:Aniu, nic straconego, przebierz dziewczę :hyhy:
No, właśnie mam dziwny wstręt do przebierania lalek kolekcjonerskich :D I lalka kurzy się w zielonym berecie!

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Mackie

Post autor: Stary_Zgred »

Daga pisze:A ja właśnie nie przepadam za Mackie i na mało której lalce mi się podoba :P Na mocno wystylizowanych "kolekcjonerskich" to i owszem, ale na playlinach jest imho strasznie nijaki.
U mnie jest podobnie. Gdybym zobaczyła żywą dziewczynę z tym typem urody, to pewnie śliniłabym się na jej widok, a u lalek mnie taka buźka odstrasza. Jest chyba zbyt regularna :P Ale jak widać zawsze jest wyjątek od reguły i kiedy się go spotka to następuje "nawrócenie".
Obrazek

Awatar użytkownika
privace
Posty: 2499
Rejestracja: 27 gru 2011, 12:23
Kontakt:

Re: Mackie

Post autor: privace »

Moje serce zawojowała Pretty in Plaid Barbie
Obrazek
i oczywiście platynowowłosa Pilot Barbie
Obrazek

Awatar użytkownika
Ania_DollSecondHand
Posty: 1398
Rejestracja: 14 sty 2012, 22:48
Kontakt:

Re: Mackie

Post autor: Ania_DollSecondHand »

Wszystkie lalki z serii Pretty in plaid są śliczne, szczególnie te ich małe oczka, których w późniejszych latach próżno szukać. Pilot Barbie też zawsze mi się podobała, choć bardziej ze względu na fajną fryzurkę :)

Awatar użytkownika
Violla Nask
Posty: 274
Rejestracja: 30 kwie 2012, 09:00
Kontakt:

Re: Mackie

Post autor: Violla Nask »

a ja zapytam - niby wiem, a niby nie- bo mold Mackie- to buzia z zamkniętymi ustami, tak? ale nie każde zamknięte usteczka to Mackie, tak? a co w takim razie ma jeszcze charakterystycznego "- czy można - nie znając lalki - powiedzieć - to jest Mackie, czy raczej wynika to z wiedzy o lalce - wiadomo, bo tak jest:)

i ostatnie pytania:
czy to jest Mackie?
Obrazek
i to?
Obrazek

bo jeśli tak- to mam dwie:) - i przyznam, że bardzo mi się podoba ten wyraz twarzy - wg mnie jest bardziej naturalny i pewnie gdyby wszystkie lalki tak miały, ni byłoby "kultu" Barbie jako wystylizowanej na róż "laski";)

ps. oczywiście pytając czy to Mackie nie mam na myśli Boba Mackie;) i jescze jedno- a jak to sie czyta ? :]
moja lalkowa stronka http://lalkomania.blogspot.com/

zawsze mam dużo do pogadania - zwłaszcza jako mama:)
http://mamydopogadania.blogspot.com/
a tu moje niezdarne jak na razie próby biznesowe:)
http://www.mamaodrana.pl

Awatar użytkownika
BarbieDream
Posty: 1713
Rejestracja: 29 gru 2011, 17:38
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Mackie

Post autor: BarbieDream »

Jak dla mnie to po prostu widać, ale to dlatego, że już się obeznałam z danymi typami twarzy. Najłatwiej się dowiedzieć sprawdzając sygnaturę z tyłu głowy, mackie ma mattel 1991.
I tak - obie Twoje lalki to mackie :)

Awatar użytkownika
Leela
Posty: 473
Rejestracja: 21 maja 2012, 21:17
Kontakt:

Re: Mackie

Post autor: Leela »

Mackie, jeden z moich najulubieńszych moldów właśnie ze względu na to, że ma zamknięte usta. Pretty in Plaid to były moje pierwsze Barbie w dorosłym życiu i ta miłość nigdy nie zardzewieje ;) Nie lubię tylko Mackie z takimi wielkimi oczami (albo wielkimi głowami, bo w wersji BHS też kiepsko wyglądają).

Lena, twoja Holiday Barbie doskonale wygląda w innych ciuchach. Tak długo jak znałam ją tylko z pudełka to wydawało mi się, że ona nadaje się tylko do stania i ładnego wyglądania w tej sukni ze sreberka z czekolady do odbierania sygnałów od kosmitów :P (góra piękna, dół jak z folii aluminiowej), ale teraz to jedna z moich najczęściej przebieranych lalek.

Awatar użytkownika
privace
Posty: 2499
Rejestracja: 27 gru 2011, 12:23
Kontakt:

Re: Mackie

Post autor: privace »

Violla Nask pisze:a ja zapytam - niby wiem, a niby nie- bo mold Mackie- to buzia z zamkniętymi ustami, tak? ale nie każde zamknięte usteczka to Mackie, tak? a co w takim razie ma jeszcze charakterystycznego "- czy można - nie znając lalki - powiedzieć - to jest Mackie, czy raczej wynika to z wiedzy o lalce - wiadomo, bo tak jest:)

Wiadomo, bo tak jest xD
A serio- sygnatura 1991. Jeśli nie ma możliwości sprawdzenia- najczęściej bladolice z wyraźnymi dużymi oczami
(choć są wyjątki :
Obrazek
Inne podobne moldy z zamkniętymi usteczkami np. to Diva 1985, Angel/Goddess 1998, Kayla/Lea 2000, Spanish 1983- ale zawsze widać subtelne różnice, a to nosek inny, a to oczy węższe i dłuższe...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości