Silkstone.

Barbie, My Scene, Basics, Monster High, Ever After High
Awatar użytkownika
BarbieDream
Posty: 1713
Rejestracja: 29 gru 2011, 17:38
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Silkstone.

Post autor: BarbieDream »

To pewnie ta Wedding Day. Skoro ma takie ciałko, to muszę Cię zmartwić, ale to z pewnością nie jest Silka :(

Awatar użytkownika
Ashley Shell
Posty: 276
Rejestracja: 23 maja 2013, 09:22
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Silkstone.

Post autor: Ashley Shell »

Ta lalka jest bardzo podobna do silki :) tez mi się podoba .. poszukam dalej, ponieważ ta wedding nie ma kolczyków i ma czerwone usta. Możliwe, że nawet nie znajdę tego modelu gdzieś w necie, bo może to być po prostu nie kolekcjonerska wersja :)

Awatar użytkownika
Urshula
Posty: 684
Rejestracja: 27 gru 2011, 22:45
Kontakt:

Re: Silkstone.

Post autor: Urshula »

fajna lalka,ale zdaje się,że Silkstone mają ogólnie cięższe ciałko niż "barbiowe" :) ja miałam repro i leciutka była,no i sztywniara :P ale znalazła cudowny nowy dom :)

Awatar użytkownika
Manhamana
Posty: 1010
Rejestracja: 03 sty 2012, 10:24
Kontakt:

Re: Silkstone.

Post autor: Manhamana »

Silki od repro różnią się ciężarem lalki- w porównaniu ze zwykłą Barbie czy reprodukcją lalek vintage Silki są bardzo ciężkie- pamiętam moje zdziwienie , kiedy po raz pierwszy rozpakowywałam przesyłkę z Debutką. Zaskoczyła mnie waga paczki a potem samej lalki.
Z ciekawości zważyłam Barbie Campus Spirit - 150 gramów w ciuchach i Silkstone Debut- 280 gramów - w adekwatnej garderobie ;) wagowo różnica jest spora ;)
http://klinikalalek.blogspot.com/

Nie piję, nie palę, na lale wydaję cash :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości