Takie same?- inny kraj produkcji, inny wygląd lalki. Itp...

Barbie, My Scene, Basics, Monster High, Ever After High
Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1904
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Takie same?- inny kraj produkcji, inny wygląd lalki. Itp

Post autor: barbusia77 »

Bardzo mi się podoba ta Barbie,od jakiegoś czasu miałam na nia chcicę i oczywiście kupiłam :D Bardzo się zdziwiłam ze nie ma GRZYWKI :szok: Ja rozumiem- inny kraj produkcji- jaśniejsze włosy,rzadziej wszyte,makijaż bardziej nasycony- ale brak grzywki??? Przeciez to zmienia cały styl lalki! Obrazek1995 Pretty Hearts Barbie by A Thousand Splendid Dolls, on Flickr zdjęcia dla porównania zaczęrpniete z Flickr.
<3

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1633
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Takie same?- inny kraj produkcji, inny wygląd lalki. Itp

Post autor: Czarnab1 »

Też nie wiedziałam, że lalki mogą różnić się fryzurami. Widziałam w innych kolorystycznie ubrankach, makijażu, ale z takim się nie spotkałam.
Moja jest "chińska" z grzywką i na szczęście z ładnym moldem. :zakochany:
ObrazekPretty Hearts Barbie (1995) by Czarnab1, on Flickr

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1904
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Takie same?- inny kraj produkcji, inny wygląd lalki. Itp

Post autor: barbusia77 »

Czarna a moja jest bez grzywki :zly: Zdjecia dodałam na Flickr. I nie wyglada zeby kiedys miała grzywkę ( raczej nikt jej nie wydłubał ) Nie wiem dlaczego mi sie taka trafiła. Made in China. Chyba kupie druga :/ ObrazekPH4 by anaconda1977, on FlickrObrazekPH2 by anaconda1977, on ObrazekPH1 by anaconda1977, on Flickr
<3

Awatar użytkownika
VMarcin
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2013, 12:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Takie same?- inny kraj produkcji, inny wygląd lalki. Itp

Post autor: VMarcin »

Bez grzywki jest 100 razy ładniejsza, z resztą te grzywki rzadko kiedy ładnie się układają, jak nie sterczą jak po włożeniu palców w kontakt, to są krzywe albo z jednej strony gęstsze. Skoro masz lalkę bez grzywki, to powinnaś być szczęśliwa, że ci się trafił ciekawy i niespotykany egzemplarz. ^^


Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1904
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Takie same?- inny kraj produkcji, inny wygląd lalki. Itp

Post autor: barbusia77 »

Asiasta pisze:Dokładnie ja bym się cieszyła z takiej lalki. Z grzywka czy bez Barbie jest piękna i zadbana.
Lalka kupiona w pudełku,ale moze poprzedni właściciel wyskubał tą grzywkę xD bo lalka wygląda na wyjmowana (brak przeszycia włosów do kartonika) co dziwniejsze na zdjeciach z pudełka ma grzywkę :lol:
<3


Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: Takie same?- inny kraj produkcji, inny wygląd lalki. Itp

Post autor: Asiasta »

barbusia77 pisze:
Asiasta pisze:Dokładnie ja bym się cieszyła z takiej lalki. Z grzywka czy bez Barbie jest piękna i zadbana.
Lalka kupiona w pudełku,ale moze poprzedni właściciel wyskubał tą grzywkę xD bo lalka wygląda na wyjmowana (brak przeszycia włosów do kartonika) co dziwniejsze na zdjeciach z pudełka ma grzywkę :lol:
Byc może lalka jest po reroocie.

-- 26 sie 2018, o 21:28 --

Przed chwilą obejrzałam fotki tej Barbie w necie i możliwe, że poprzedni właściciel pozbył się grzywki. U większości lalek była brzydko ułożona i sterczała.

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1904
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Takie same?- inny kraj produkcji, inny wygląd lalki. Itp

Post autor: barbusia77 »

Asiasta juz sama nie wiem :szok: Nigdy nie mialam w ręku Pretty hearts z grzywka wiec nie wiem ile tej grzywki jest i czy dało by sie ja wydłubać. Lalka nie ma pustych dziurek po włosach, nie wyglada tez jakby miała doszywane włosy. Moze Chińczycy zapomnieli o tej grzywce :bezradny: ;) Zawsze wolałam bezgrzywkowe Barbie wiec brak grzywki u mojej PH jest jak najbardziej na plus, ale jestem zdziwiona :o
<3

Awatar użytkownika
Aarjelin
Posty: 614
Rejestracja: 11 sie 2017, 19:39
Lokalizacja: Nibylandia
Kontakt:

Re: Takie same?- inny kraj produkcji, inny wygląd lalki. Itp

Post autor: Aarjelin »

Przedziwna historia z tą tajemniczo zaginioną grzywką :mysli: też próbowałam na zdjęciach wypatrzeć jakieś ślady wydłubania ale nic takiego nie widać, może faktycznie u tego egzemplarza ktoś w tych Chinach się zagalopował i ją przegapił przy produkcji, dziś się zdarzają w marketach biedulki z niedoklejonym okiem więc xp pozostaje jeno się cieszyć, że to tylko brak grzywki, zresztą panna śliczna :serducho: i to w ogóle na jej urok nie wpływa ^^
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1904
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Takie same?- inny kraj produkcji, inny wygląd lalki. Itp

Post autor: barbusia77 »

czy to mozliwe żeby w tych dwóch dziureczkach była kiedyś grzywka ??? Obrazekdziurki by anaconda1977, on Flickr
<3

Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: Takie same?- inny kraj produkcji, inny wygląd lalki. Itp

Post autor: Asiasta »

Tak, jej grzywka nie jest zbyt gęsta. Ja tam widzę przynajmniej 3 lub 4 dziurki puste. Może tak tylko wyglada na zdjeciu.

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1904
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Takie same?- inny kraj produkcji, inny wygląd lalki. Itp

Post autor: barbusia77 »

Asiasta pisze:Tak, jej grzywka nie jest zbyt gęsta. Ja tam widzę przynajmniej 3 lub 4 dziurki puste. Może tak tylko wyglada na zdjeciu.
i zagadka rozwiązana xD :rotfl:
<3

Awatar użytkownika
CottonCandyTail
Posty: 74
Rejestracja: 31 sie 2015, 13:26
Lokalizacja: Głogów
Kontakt:

Re: Takie same?- inny kraj produkcji, inny wygląd lalki. Itp

Post autor: CottonCandyTail »

To i ja się dopiszę :) Dostałam chopla na jeden model lalki, która raczej niewielu się tak podoba jak mi, czyli Mouscedes z MH, lalka fabrycznie jest paskudna, jej twarz z zezem odpycha, jej stylizacja jest "na odwal się", ale potrafi się zmienić o 180° po totalnym przerobieniu i to właśnie jej ooaki mnie urzekły, lalka ma piękny mold twarzy, jak ktoś gustuje w coś takiego. No i jest myszką (tzn. tak naprawdę to jest szczurem, ale nic w niej szczurzego), ile jest myszek wśród lalek?
Dorobiłam się już 4 sztuk, 3 z basic, 1 z trzypaku, ale to właśnie jedna basic jest inna, ma ciemniejsze ciało i włosy. Mam też wrażenie, że ma szerszą twarz, ale nie mam takiej miarki, która wygląda jak regulowany klucz, żeby to zmierzyć :(
Oto zdjecia: https://www.instagram.com/p/Bjo1HtbFq89 ... 4h511gwgv8

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1904
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Takie same?- inny kraj produkcji, inny wygląd lalki. Itp

Post autor: barbusia77 »

Cotton lalka po prawej stronie faktycznie jest bardziej pyzata xD
<3

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości