Hermiona i inne cuda od Mattel

Barbie, My Scene, Basics, Monster High, Ever After High
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rudy Królik
Posty: 514
Rejestracja: 06 mar 2013, 13:54
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Hermiona i inne cuda od Mattel

Post autor: Rudy Królik »

Weszłam w posiadanie Hermiony od Mattela. Jest ona zupełnie inna, niż większość znanych mi playlinów.
Myślę, że warto zrobić wątek dla lalek mattela, które niekoniecznie wpisują się w kanon "Barbie&Friends"

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Dla porównania ze standardową Barbie:
Obrazek

Nie wiem, ile zamieścić zdjęć żeby nie zaspamować wątku :))

Online
Awatar użytkownika
mobe
Posty: 829
Rejestracja: 18 lis 2012, 15:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Hermiona i inne cuda od Mattel

Post autor: mobe »

Hm, mimo, że nie siedzę w Mattelu pozwolę sobie na opinię : )
Jej włosy i ubranko STRASZNIE mi się podobają, bo lubię takie swetrowate rzeczy i białe, grube zakolanówki, są urocze, natomiast buzia nie podoba mi się ani trochę, może dlatego, że Hermiony mi w ogóle nie przypomina.

Awatar użytkownika
Mangalarga
Posty: 2805
Rejestracja: 30 gru 2011, 14:03
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
Kontakt:

Re: Hermiona i inne cuda od Mattel

Post autor: Mangalarga »

To jedna z tych dziecięcych lalek, które BARDZO chciałabym mieć. Niestety, kosztuje dużo, jak dla mnie za dużo na lalkę tej wielkości :|
Obrazek

Awatar użytkownika
Leela
Posty: 473
Rejestracja: 21 maja 2012, 21:17
Kontakt:

Re: Hermiona i inne cuda od Mattel

Post autor: Leela »

Jest prześliczna i też zawsze chciałam ją mieć. Ubranka ma po prostu fantastyczne a buzia też jest urocza. Piegi, oczka, włosy... Według mnie jest nawet podobna do młodziutkiej Hermiony, może na żywo nie bardzo ale na zdjęciach już tak. Jak Mattel chce to potrafi, szkoda, że rzadko kiedy chce.
Na razie mam tylko jej kartoną wersję (z Forda Anglii) i musi mi wystarczyć ;)

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Hermiona i inne cuda od Mattel

Post autor: reiha »

Jak tylko widzę jakąkolwiek Hermionę, zaczynam automatycznie nucić "Granger Danger" :|

Ma śliczne ubranka :serducho: Szkoda, że wszystkie lalki muszą być zawsze superhipermodne, takie sweterkowe są całkiem urocze :D Mam tylko wrażenie, że jej głowa jest gigantyczna.

Awatar użytkownika
Daga
Posty: 592
Rejestracja: 27 kwie 2012, 23:30
Kontakt:

Re: Hermiona i inne cuda od Mattel

Post autor: Daga »

Wszystko fajne, ale twarz... eh, buźkę ma naprawdę paskudną, nawet jeśli się nie patrzy pod kątem podobieństwa do pierwowzoru.

Awatar użytkownika
Grażyna
Posty: 1297
Rejestracja: 04 mar 2012, 20:38
Kontakt:

Re: Hermiona i inne cuda od Mattel

Post autor: Grażyna »

Buźka jest fantastyczna i ta burza włosów :serducho: , ale to ciałko... :/ Nic nie poradzę, ale automatycznie pojawia mi się skojarzenie z karłami, trzymanymi na dworach królewskich. Może przeszczep by pomógł biedaczce?
Obrazek

Awatar użytkownika
Rudy Królik
Posty: 514
Rejestracja: 06 mar 2013, 13:54
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Hermiona i inne cuda od Mattel

Post autor: Rudy Królik »

Dla tych, którzy nie widzieli, to Mionka jest bohaterką ostatniego posta: http://zapieczlotych.blogspot.com/2013/ ... zytam.html
Tam jest więcej zdjęć porównawczych.

Myślałam żeby ją "przeszczepić", ale ostatecznie zostanie trollem o wielkiej głowie! :D

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Hermiona i inne cuda od Mattel

Post autor: reiha »

Rudy Królik pisze:
Myślałam żeby ją "przeszczepić", ale ostatecznie zostanie trollem o wielkiej głowie! :D
W musicalu wszyscy brali Hermionę za trolla, więc całkiem pasuje :>

Awatar użytkownika
Leela
Posty: 473
Rejestracja: 21 maja 2012, 21:17
Kontakt:

Re: Hermiona i inne cuda od Mattel

Post autor: Leela »

O, jakie ona ma fajne ciałko, dzięki za rozbieraną sesję ;) Wielkie majty, wyglądają jak pielucha, do tego faktycznie garbata jakaś O.o ale poza tym git.
Nadal uważam, że z paszczy jest bardzo podobno, może nie potrafili zrobić mniejszego moldu, żeby wciąż był podobny? Ona jest bodajże z drugiej części a wtedy Hermiona mała jeszcze była więc wszystko się zgadza (choć przy Skipper wygląda faktycznie karłowato).
"Truskawkowa" bransoletka jest ewidentnie z fasolek wszystkich smaków Bertiego Botta i trafiły Ci się te co "oryginalniejsze" ;) Dlatego nie lubię lalek zapachowych, wcześniej czy później capią okropnie.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości