Barbie - playline'owe nowości na 2014 rok

Barbie, My Scene, Basics, Monster High, Ever After High
Awatar użytkownika
dollbby
Posty: 2001
Rejestracja: 27 gru 2011, 18:54
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Barbie - playline'owe nowości na 2014 rok

Post autor: dollbby »

jestem na tak dla kolorowo włosych... ale czy one muszą mieć każda identyczną morde?? :/

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Barbie - playline'owe nowości na 2014 rok

Post autor: Pink Flamingo »

Ciuchy faktycznie całkiem obiecujące, da się z nich wykombinować udaną całość. Lalki to już insza inszość :) Moimi faworytkami na największy tragizm są wróżko-superbohaterki. Ale, co mnie się dziwić, kiedy jestem niemal uderzony teraźniejszym wizerunkiem Barbie - dotarł do mnie dwupak Barbie i Midge Life in the Dreamhouse i barbiowy tępy wzrok wybałuszony przed siebie mnie zasmucił. To moje pierwsze współczesne lalki playline, które mogę obmacać z każdej strony :)

Awatar użytkownika
Annorelka
Posty: 1195
Rejestracja: 03 sie 2013, 15:30
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Barbie - playline'owe nowości na 2014 rok

Post autor: Annorelka »

Powiem tak - lubię różowy. Lubię brokat. Nie na lalkach, ale jako akcenty w np. scrapbookingu. Podoba mi się komiksowa estetyka, więc "nadmuchane" głowy Barbie mi nie przeszkadzają. Pisałam kiedyś, że podobają mi się współczesne Barbie, bo jak byłam młodsza siostry Barbie (prócz Kelly) wycofano z produkcji, a zawsze chciałam taką pośrednią jak Stacie czy Skipper. Tak samo artykułowane lalki - było ich o wiele mniej a i możliwości ruchowe gorsze. I chciałam by takie produkowano gdy byłam mała.
Teraz odwołuję. Takich lalek bym nie chciała. Wmoldowane topy, plastikowe, kolorowe nogi, wygięte ciałko... :face: Takimi lalkami trudno się bawić! Usadzić je trudno! Są też ciekawe i uniwersalne lalki (np. birthstone), ale w zdecydowanej mniejszości. Te mają ładny mold - http://3.bp.blogspot.com/-WZfZXyVw67I/V ... Purple.jpg .
Co mi się jednak podoba to nowy look Barbie - bladsza skóra (nie wygląda jak solara), bardziej okrągłe oczy i delikatniejszy makeup.


Dziwne, ze Ken nie ma wmoldowanych kąpielówek XD

Awatar użytkownika
Ner
Posty: 512
Rejestracja: 25 gru 2013, 18:39
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

Re: Barbie - playline'owe nowości na 2014 rok

Post autor: Ner »

Zastanawiam się, czy bardzo tragicznie by wyszło, gdybym jednak zdecydowała się potraktować taki top np. nożem i frezarką i zetrzeć do gołego, a potem wypolerować...

Awatar użytkownika
Neytiri
Posty: 1285
Rejestracja: 07 wrz 2013, 14:41
Kontakt:

Re: Barbie - playline'owe nowości na 2014 rok

Post autor: Neytiri »

Annorelka pisze: Dziwne, ze Ken nie ma wmoldowanych kąpielówek XD
TAAK! To samo sobie pomyślałam! :D Nie no, nie mam pojęcia o czym oni myśleli projektując same wmoldowane ciuchy, oszczędności na materiałach? Ogólnie nie lubię lalek z malunkami na twarzy czy ciałku. Producenci narzucają odgórnie stylizację i nie dają możliwości modyfikacji czy kreatywnego przystosowania takiej lalki do indywidualnych zabaw dziecka.
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
Instagram: neytiri_dollhouse

Awatar użytkownika
LuLu
Posty: 895
Rejestracja: 18 sie 2013, 19:20
Kontakt:

Re: Barbie - playline'owe nowości na 2014 rok

Post autor: LuLu »

Pewnie chodzi im o oszczędność, albo po prostu według nich o "wygodę" dla młodszych dzieciaków. Mimo wszystko nikt tego chyba nie lubi ;) Zawsze możne by to usunąć papierem ściernym... Podobają mi się te akcesoria! To z kotkiem będzie moje jak je znajdę!
Broken Doll in the Middle of Chaos...
_____________
FochLand zaprasza: http://lulu-for-dolls.blogspot.com

Awatar użytkownika
Annorelka
Posty: 1195
Rejestracja: 03 sie 2013, 15:30
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Barbie - playline'owe nowości na 2014 rok

Post autor: Annorelka »

Ja jako "mały dzieciaczek" nigdy nie lubiłam takich ciuchów na stałe. O ile uważam, że takiej mocno artykułowanej laki jak Monster High czy Fashionistka bym czterolatce nie kupiła (chyba, że bardzo ostrożnie się obchodzi z zabawkami) to wmoldowane ciuszki są totalnie zbędne.

Awatar użytkownika
BarbieDream
Posty: 1713
Rejestracja: 29 gru 2011, 17:38
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Barbie - playline'owe nowości na 2014 rok

Post autor: BarbieDream »

https://www.flickr.com/photos/50448750@N03/15529117812/ -pojawiło się zdjęcie nowych Fashionistas - oczywiście bez artykulacji. Nowością jest użycie moldu Desiree, czy jak kto woli Artsy - u lalki z jasną karnacją i chyba powrót do Goddess przy lalce AA (choć tu są jeszcze spekulacje, bo zdjęcie nie jest zbyt wyraźne).

Awatar użytkownika
jewelsnake
Posty: 1554
Rejestracja: 29 gru 2011, 20:43
Lokalizacja: dark side of the sun
Kontakt:

Re: Barbie - playline'owe nowości na 2014 rok

Post autor: jewelsnake »

Też sądzę, że AA to Goddess , chociaż chodzą plotki, że to podobno Grace z So In Style (facemold Mbili). Nie zaprzeczam, ze wolałabym Mbili, ale za Goddess też bym sie nie obraziła.
Raquelle wygląda bardzo dziwnie. Na tym zdjeciu w ogóle bym jej nie poznała. Mam nadzieję, że nie zmienili facemoldu :/
"It's not that I can't find worth in anything
It's just that I can't find worth in enough"
Manic Street Preachers

Awatar użytkownika
Annorelka
Posty: 1195
Rejestracja: 03 sie 2013, 15:30
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Barbie - playline'owe nowości na 2014 rok

Post autor: Annorelka »

O ile lalki z jedną ręką zgiętą, jedną prostą rozumiem to nie rozumiem dlaczego w lalkach przeznaczonych dla dzieci wprowadzają wykrzywioną talię i nogi pod konkretną pozę. :(

Awatar użytkownika
Mangalarga
Posty: 2805
Rejestracja: 30 gru 2011, 14:03
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
Kontakt:

Re: Barbie - playline'owe nowości na 2014 rok

Post autor: Mangalarga »

Kolejne przecieki - szykuje się duża różnorodność wśród buziek:

Obrazek
♥NEW DOLLS! Style wave 4.5 and Fifth Harmony dolls!♥ by ♥Swedish fashionista♥, on Flickr

EDIT: Duzo zdjęć w dobrej jakości jest tutaj:
http://www.fashiondollworld.de/2014/10/ ... n-fur.html
Obrazek


Awatar użytkownika
Ania_DollSecondHand
Posty: 1398
Rejestracja: 14 sty 2012, 22:48
Kontakt:

Re: Barbie - playline'owe nowości na 2014 rok

Post autor: Ania_DollSecondHand »

Buciki mają świetne! No, i wciąż nie mogę się nadziwić, że dopiero teraz Mattel pomyślał o zginalnych kostkach... :)

Awatar użytkownika
Mangalarga
Posty: 2805
Rejestracja: 30 gru 2011, 14:03
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
Kontakt:

Re: Barbie - playline'owe nowości na 2014 rok

Post autor: Mangalarga »

Ja pewnie wiele z tych lalek kupię wyłącznie dla ciuchów, bo te są obłędnie! Nowe fashion packi również, bomba!
Fajnie, że znów użyją Ashy w playlinie, ale szkoda, że jest taka blada :/
Obrazek

Awatar użytkownika
jewelsnake
Posty: 1554
Rejestracja: 29 gru 2011, 20:43
Lokalizacja: dark side of the sun
Kontakt:

Re: Barbie - playline'owe nowości na 2014 rok

Post autor: jewelsnake »

Ania, Mattel pomyślał już wcześniej, Melinda i Michaal z Young Sweethearts z 1975 też takie mieli.

Bardzo sie ciesze na tę serię, szkoda tylko kolanek, które nie wyglądają na zginalne.

Widzę, że nowe Fashionistas to tylko Barbie, Nikky i Teresa , Raguelle zniknęła. Wrócili do klasyki, jest biała, murzynka i latynoska, czyli to na tyle, jeśli chodzi o Azjatki w tej serii playline.
"It's not that I can't find worth in anything
It's just that I can't find worth in enough"
Manic Street Preachers

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość