Barbie z pieprzykiem

Barbie, My Scene, Basics, Monster High, Ever After High
Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Barbie z pieprzykiem

Post autor: Miranda »

Miranda pisze: Już miałam dać :facepalm:, ale na zdjęciu promo te pieprzyki nie wyglądają źle, mają dość naturalny kolor. W sumie tylko ten na dole wygląda tak sobie. Muszę zobaczyć, jak to jest na żywo i wtedy ocenić, czy to promo, czy aparat tak bardzo przekłamał kolory.
Zacytuję samą siebie, a co!
W jednym z nawiedzonych przeze mnie zabawkarskich była ruda panna z pieprzykami i stwierdzam, że to jednak zdjęcie z ebaya jest przekłamane. Nadal uważam, że pieprzyk na dole twarzy jest zbędny, ale w sumie znamiona wyglądają na dość naturalne.

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: Barbie z pieprzykiem

Post autor: ingrid »

Z pieprzykiem i zalotna, a najzabawniejsze, że kupiona za ok. 50zł w szczęśliwej licytacji.

Obrazek

JoannaS
Posty: 832
Rejestracja: 13 maja 2014, 18:30
Kontakt:

Re: Barbie z pieprzykiem

Post autor: JoannaS »

Ta Lara jest piękna, bardzo pasuje do swojej roli.

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: Barbie z pieprzykiem

Post autor: ingrid »

Brakuje jej do kompletu wachlarza oraz grzebienia, a tak ma w sumie wszystko. Sukienka jest zaszyta na niej i chyba jest to zabieg fabryczny. Buźka zalotna, dojrzała, ponoć była dostępna niegdyś w smyku. Kobieta, która ją sprzedawała prawdopodobnie nabyła lalę dla pociechy i coś za poważna ta lalka się okazała chyba. Ta Hiszpanka podobała mi się w sumie od zdjęć promo, ale nie poszukiwałam jej specjalnie, po prostu naszłam na aukcję, wygrałam i mimo, że minęło ładnych parę lat, to do dzisiaj bardzo ją lubię.

Zgredzie co Twoja biała Lusia ma na głowie :co?: ??

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość