Wee 3 Friends- wątek odtworzony

Barbie, My Scene, Basics, Monster High, Ever After High
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
privace
Posty: 2499
Rejestracja: 27 gru 2011, 12:23
Kontakt:

Wee 3 Friends- wątek odtworzony

Post autor: privace »

Niniejszy wątek stanowi odtworzenie dyskusji, która uciekła nam z forum, ale dzięki pomocy życzliwych osób można znów przywrócić ją do życia.
Lunarh » 25 gru 2013, o 16:41 pisze:

Myślę, że urocze dzieciaki z serii Wee 3 Friends zasługują na swój oddzielny wątek. Ja posiadam tylko Janet, ale wiem, że wielu z Was ma w swoich kolekcjach te lalki, dlatego zapraszam do chwalenia się i dzielenia wiedzą na ich temat ^^

Janet z Puppies Fun Set
Obrazek
Porównanie ze Scenką
Obrazek
WIĘCEJ

Annorelka » 25 gru 2013, o 16:51 pisze:

Pamiętam, że chciałam je dostać w podstawówce po tym jak natrafiłam na dziewczyny na Allegro. Ostatecznie nie doszło do zakupu i jednocześnie trochę żałuję, ale też na pewien sposób się cieszę, bo myślałam wówczas, ze są mniejsze, bardziej w skali i by mnie czekało nie do końca miłe zaskoczenie gdy miałam te 10 lat...

Awatar użytkownika
pixie
Posty: 18
Rejestracja: 25 paź 2015, 23:12
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wee 3 Friends- wątek odtworzony

Post autor: pixie »

Jakiś czas temu weszłam w posiadanie jednej z lalek tej serii, przypadkiem zresztą. Myślałam, ze kupuję Stacie ;) bo mi się zachciało dzieciaków. Lalkowych, ofkors. Była chwila szoku, a potem miłość.
Bardzo żałuję, że Mattel ich już nie robi. Nie jest specjalnie łatwo je dostać, a już zdobyć akcesoria to chyba w ogóle.

lonion
Posty: 129
Rejestracja: 08 maja 2016, 21:26
Kontakt:

Re: Wee 3 Friends- wątek odtworzony

Post autor: lonion »

Ja mam wszystkie trzy. Niestety zdjęcie tylko od tyłu :) http://www.fotosik.pl/zdjecie/9b50aed697660c21

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości