DC SuperHero Girls

Barbie, My Scene, Basics, Monster High, Ever After High
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: DC SuperHero Girls

Post autor: EvilCupcake »

Nie wiem czy to oznacza, że Mattel pokłócił się z DC, ale Jakks Pacific też wypuszcza swoją wersję DCSHG.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

I tradycyjnie bobasy:
Obrazek
Źródło https://www.instagram.com/doll.boy/

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: DC SuperHero Girls

Post autor: reiha »

..?

ale.. ale... myślałam, że kreskówka jest mattelowska, na licencji, ale mattelowska...

może w opisie jest błąd? One nie są złe, stroje są lepszej jakości, ale twarze mają za bardzo dziecięce :/ Nie wiem ile one powinny mieć lat, jakoś licealnie? Wyglądają za młodo.
Nie wiem jaki jest sens wypuszczania dokładnie takich samych lalek, jeśli faktycznie są od JP, jeśli mattelowskie niechwyciły, to wątpię żeby te miały dużo większe wzięcie. Rodzice na pewno nie będą odwracali pudełek żeby znaleźć logo nowego producenta. Skoro ich dziecko nie lubiło bohaterek, bo klej w głowie, dłonie zwinięte w piąstki, albo cokolwiek innego, to pewnie z góry uznają, że to te same lalki i na pewno ich nie kupią.

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: DC SuperHero Girls

Post autor: EvilCupcake »

W opisie było też, że lalki mają być wielkości Gooliope, czy JP robił już coś w tym rozmiarze?

Awatar użytkownika
midorigami
Posty: 313
Rejestracja: 30 cze 2016, 14:59
Kontakt:

Re: DC SuperHero Girls

Post autor: midorigami »

EvilCupcake właśnie patrze i mają jakieś wielkie figurki XD https://i.ytimg.com/vi/wbMXHYzGcWw/maxresdefault.jpg dalej szukać mi się nie chce :P

ale , ale ale podoba mi się, że mają mieć ok 45 cm :D lubię duże lalki , tylko ciekawe czy dotrą do Polski, bo mają być to lalki robione jako ekskluzywna edycja tylko dla Toysrus

Mogli by nad twarzami faktycznie popracować i dłońmi :/

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: DC SuperHero Girls

Post autor: EvilCupcake »

Z rzeczami ekskluzywnymi dla tru bywa różnie, ale do nas chyba większość nie dociera. :c

Awatar użytkownika
midorigami
Posty: 313
Rejestracja: 30 cze 2016, 14:59
Kontakt:

Re: DC SuperHero Girls

Post autor: midorigami »

EvilCupcake pisze:Z rzeczami ekskluzywnymi dla tru bywa różnie, ale do nas chyba większość nie dociera. :c
o nie :( zawsze taka kaszana... W stanach mają taki wybór i ceny nawet po przeliczeniu dollara są genialne a u nas :( ogólnie Europa nie szaleje...

Awatar użytkownika
Annorelka
Posty: 1195
Rejestracja: 03 sie 2013, 15:30
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: DC SuperHero Girls

Post autor: Annorelka »

Mnie się te od Jakks bardziej podobają, ale gdyby były normalnej wielkości...

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: DC SuperHero Girls

Post autor: EvilCupcake »

Jako, że harley w nowościach nie widać, to pochwalę się swoją przeróbką. :)
Obrazek
Więcej zdjęć

Nie wiem co się dzieje, ale zdjęcia, które dodaję robią się szare i to nie ważne na jaką stronę. :C

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: DC SuperHero Girls

Post autor: reiha »

nie znam kontekstu, ale wygląda supercool, pro i fotogenicznie :serducho:
jednym z powodów przez które wywaliłam swój blog było to, że blogger zupełnie zmieniał kolor zdjęć i trochę rozmydlał ostrość (przynajmniej wolałam tak myśleć, a nie że jestem totalnie beznadziejna w ustawianiu aparatu).
Chyba jak wrzucisz na flickr jako prywatne, to po skopiowaniu bezpośredniego adresu na blog, obrazek powinien być widoczny dla czytelników.

Awatar użytkownika
takes
Posty: 228
Rejestracja: 11 lip 2015, 15:54
Kontakt:

Re: DC SuperHero Girls

Post autor: takes »

mi sie podobają wszystkie te lalki ale mam jakiś kryzys ogólnie do lalek z dużymi głowami, za to na prezent chętnie kupię którąś.

Evil ubranko Harley świetne, sama robiłaś wykrój do spodenek czy jakiś ogólnodostępny?

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: DC SuperHero Girls

Post autor: EvilCupcake »

Leciałam bez wykroju, a że chciałam żeby spodnie mocno przylegały, to zaczynałam szycie nogawek na lalce, potem ściągałam i wywlekałam na drugą stronę. :)

Awatar użytkownika
VintageVixen
Posty: 279
Rejestracja: 18 maja 2016, 21:55
Kontakt:

Re: DC SuperHero Girls

Post autor: VintageVixen »

[quote="EvilCupcake"]Nie wiem czy to oznacza, że Mattel pokłócił się z DC, ale Jakks Pacific też wypuszcza swoją wersję DCSHG.

Widzialam je u mnie w sklepie obok tylko na opakowaniach z tylu byla jeszcze Harley, mimo, ze to nie moj typ lalki, na zywo wygladaja one dosc sympatycznie.

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: DC SuperHero Girls

Post autor: reiha »

Frost. Nie pamiętam czy była, dla mnie te laki różnią się tylko kolorem.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Annorelka
Posty: 1195
Rejestracja: 03 sie 2013, 15:30
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: DC SuperHero Girls

Post autor: Annorelka »

Ale czy możemy docenić, ze nie ma malowanych rajstop/legginsów?

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: DC SuperHero Girls

Post autor: reiha »

Obrazek

czyli albo będzie kosztowała 200 złotych na stronie empiku, albo nigdy do nas nie trafi XD

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości