Mold Karl

Barbie, My Scene, Basics, Monster High, Ever After High
Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Mold Karl

Post autor: Miranda »

JoannaS pisze:Podoba mi się połączenie bladego różu i brązu. To bardzo ładna lalka i wygląda w tym ubraniu lepiej niż w oryginalnym. Żegnałam się z głową z lekkim żalem ale obiecałam sobie przed kupnem, że kupuję na przeszczep. Na tle innych lalek prezentuje się korzystnie.
Mnie z kolei nie żal, że zrezygnowałam, bo w sumie i tak chciałabym do niej ruchome ciało. :D

JoannaS
Posty: 832
Rejestracja: 13 maja 2014, 18:30
Kontakt:

Re: Mold Karl

Post autor: JoannaS »

W Mallu teoretycznie była dostępna za 90zł, zaznaczyłam, że jak będzie dostępna żeby powiadomili, i na razie cisza. Jakby mieli to pewno bym wzięła, kupiłam teraz tam Urban Jungle.

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: Mold Karl

Post autor: ingrid »

Joanna Miranda dziękuję Wam za odstąpienie główki. Powinno jej być u mnie dobrze, bardzo się z niej cieszę, niezwykle mocno wpasowała się w moje gusta. Nie spodziewałam się, że na żywo ta lalka będzie dla mnie, aż tak dużym miłym zaskoczeniem. Szczególnie ujmuje mnie to, że buźka jest szczupła, wąska, na zdjęciach miałam wrażenie, że głowa będzie bardziej kwadratowa, a oczy nieproporcjonalnie szerokie. Szczerze, to nie spodziewałam się po tym moldzie wybitności, a jednak okazał się da mnie wybitny.

Herbatce ładnie w różu, pięknie komponuje się z wypiekami na policzkach, jasną cerą, łososiowymi ustami, a brąz z różem, to myślę właśnie, że jest trafionym połączeniem. Brąz równie przyjemnie komponuje się z błękitem.

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Mold Karl

Post autor: reiha »

ObrazekSweet Tea by Mr.Royalty, on Flickr
ObrazekSweet Tea by Mr.Royalty, on Flickr

ładna :)

Awatar użytkownika
lwica
Posty: 1845
Rejestracja: 08 sty 2016, 20:03
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: Mold Karl

Post autor: lwica »

Oj ładna to za mało powiedziane.Ona jest śliczniutka,niewinna i słodziutka jak różowa wata cukrowa.

Awatar użytkownika
Neytiri
Posty: 1285
Rejestracja: 07 wrz 2013, 14:41
Kontakt:

Re: Mold Karl

Post autor: Neytiri »

WOW! Taka ciemnoskóra wersja mi się ogromnie podoba, mam nadzieję, że Mattel się zainspiruje.

ObrazekThe Barbie Look: Sweet Tea OOAK by Art Ryan, on Flickr
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
Instagram: neytiri_dollhouse

Awatar użytkownika
Mangalarga
Posty: 2805
Rejestracja: 30 gru 2011, 14:03
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
Kontakt:

Re: Mold Karl

Post autor: Mangalarga »

Fajny efekt dało to farbowanie - jakby miała piegi przy ciemnej karnacji :)
(Malowanie też bomba!)
Obrazek

Awatar użytkownika
BarbieDream
Posty: 1713
Rejestracja: 29 gru 2011, 17:38
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Mold Karl

Post autor: BarbieDream »

I tak powinny wyglądać wszystkie mattelki, perfekcyjny rysunek oka <3

Awatar użytkownika
Dampirg85
Posty: 630
Rejestracja: 18 kwie 2013, 23:44
Kontakt:

Re: Mold Karl

Post autor: Dampirg85 »

Wow Teraz to herbaciarka wygląda obłędnie!! Śliczny ma ten rysunek oka, brwi i ładne błyszczące usteczka... Normalnie się zakochałem. :zakochany:
Eh Chciałbym by moja też tak wyglądała... :beczy:

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Mold Karl

Post autor: Pink Flamingo »

A mnie jakoś ten mold do ciemnej karnacji nie pasuje - podoba mi się dojrzalszy, bardziej kobiecy charakter, ale uważam, że Mattel ma teraz więcej "dedykowanych" ciemnoskórym lalkom moldów - Pazette, Claudette chociażby. Za to rysunek oka rewelacyjny - przypomina mi odrobinę 1 serię Basics, tam też makijaże oka były świetne.
Niemniej, biję pokłony za kreatywność i pomysłowość w przeobrażeniu lalki:)

JoannaS
Posty: 832
Rejestracja: 13 maja 2014, 18:30
Kontakt:

Re: Mold Karl

Post autor: JoannaS »

Chciałabym żeby były takie kalkomanie z oczami. Ten niebieski cień wewnątrz oka dodaje głębi. Bardzo lubię makijaż w stylu basics.

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: Mold Karl

Post autor: ingrid »

Karnacja, jak karnacja, ale malunek oka właśnie, tak precyzyjny, tak profesjonalny, że aż chce się nim zachwycać. Te wewnętrzne niebieskie kreski oddają inny wymiar lalkowego spojrzenia, makijaż nie jest nachalny, ale barwny, coś trochę, jak u barbie Amazonia. Ważne, że oczy są symetryczne, nie za duże i to, co dodaje ogromu realizmu, to, że źrenice i tęczówki są u góry lekko schowane pod rzęsami.

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Mold Karl

Post autor: Miranda »

Nie podoba mi się ta nakrapiana twarz, jej kolor nie współgra mi z resztą ciała.
Ale oczy mi się podobają.

Awatar użytkownika
Mangalarga
Posty: 2805
Rejestracja: 30 gru 2011, 14:03
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
Kontakt:

Re: Mold Karl

Post autor: Mangalarga »

Odgrzebuję, bo mam i Karla (Karlę? :P ) - u mnie otrzymała żeńską wersję tego imienia ;)
Rocznicowa Tokidoki:

Obrazek

Idealna nie jest, ale mam wrażenie, że to w dużej mierze wina krzywo chlaśniętej grzywki ;) Docelowo dostanie nylonowe lub saranowe włosy (kolor chyba zostawię) i ciałko MtM (jak, w miarę możliwości, wszystkie moje lalki ;) ).
Musze przyznać, że jak dotąd jest to najbardziej przemawiające do mnie wydanie tego moldu (obok wersji platynowej, z fioletowymi włosami), choć na ogół nie lubię lalek patrzących w bok. Co jak co, ale charakterku i zadziorności odmówić jej nie można :D

(Obecnie jest już rozpudełkowana, ale nie mam nowszej fotki, więc...)
Obrazek

Awatar użytkownika
Starbie
Posty: 48
Rejestracja: 17 kwie 2017, 23:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Mold Karl

Post autor: Starbie »

Czy ktoś z lalkowiczów posiada tę piękność w swoim zbiorze? Bądź planuje zakup? ;)
Mam ochotę na wersję z pudełkiem i bez pudełka :serducho:

Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości