Barbie lata 90-te

Barbie, My Scene, Basics, Monster High, Ever After High
Awatar użytkownika
VintageVixen
Posty: 279
Rejestracja: 18 maja 2016, 21:55
Kontakt:

Re: Barbie lata 90-te

Post autor: VintageVixen »

:slinka: Hula Hair !! Sa na liscie juz od dawna, sa przepiekne i to jeszcze jak sa wszystkie trzy obok to juz w ogole. Bead Blast niby takie zwykle a maja cos w sobie wyjatkowego. Super sukieneczka bialo czerwona, czy to jest z jakies barbiowej serii?

Awatar użytkownika
DragonLady
Posty: 571
Rejestracja: 05 lut 2016, 17:29
Kontakt:

Re: Barbie lata 90-te

Post autor: DragonLady »

Nie, to ciuszek z aukcji na alledrogo ;). Całkiem przyjemny zresztą, taki normalny ;).

Awatar użytkownika
VintageVixen
Posty: 279
Rejestracja: 18 maja 2016, 21:55
Kontakt:

Re: Barbie lata 90-te

Post autor: VintageVixen »

Bardzo barbiowo wyglada, a nawet twierdze ze na niej z tymi wlosami i kolorem ust to w ogole wyglada jakby to byl oryginal od niej :) Sympatycznie wyglada w tym.

Awatar użytkownika
DragonLady
Posty: 571
Rejestracja: 05 lut 2016, 17:29
Kontakt:

Re: Barbie lata 90-te

Post autor: DragonLady »

Wygląda fajnie, uszyta fajnie, tylko lekko ciasnawa ;), na chudziaste fashki szyta :P.

Awatar użytkownika
VintageVixen
Posty: 279
Rejestracja: 18 maja 2016, 21:55
Kontakt:

Re: Barbie lata 90-te

Post autor: VintageVixen »

Czarnab1 pisze:
VintageVixen pisze:Super dziewczyny no i jeden pan. Ciekawi mnie jednak ta niebieska balerina....musze udac sie na sledztwo :P Mozna jakies fotki z jej twarza moze ? :D

.....
Sry, że dopiero teraz odpisuję.
Normalnie szukam, szukam i znaleźć nie mogę. Jakiś czas temu widziałam, jak ktoś sprzedawał taką lalkę na allegro w rozpuszczonych włosach i nawet znalazłam wtedy jej model w necie (w tym stroju).
Poniżej fotka ze zbliżeniem twarzy
Obrazek

Taki sam mold ma też My First Barbie Princess z 1994 roku (również niebieska ballerina, ma chyba dłuższe włosy). Już kiedyś widziałam w necie ballerinę w tym samym stroju co ma moja lalka, więc może być z innej kolekcji. Tylko jakiej?
Nie wiem czy ma oryginalną fryzurę, bo nie jestem jej pierwszą właścicielką. Jak ją dostałam, to loki wyglądały na oryginalne. Ja włoski ostrożnie umyłam i rozczesałam delikatnie loki, potem ułożyłam dokładnie tak samo. Włosów nie rozpuszczałam.
Hmmm a moze twoja to jest My First Barbie Princess,tylko ktos pozmienial jej ubranko i fryzure, bo kolczyki sa identyczne i wszystko jest identyczne to az watpliwe, zeby byly dwie identyczne Barbie tylko w innych seriach. Naszukalam sie i tylko znalazlam My First Barbie Princess z 1994 o jakiej juz wspomnialas. Twarz jest identyczna razem z kolczykami, razem z rajstopkami tylko ma inna suknie. Twoja suknia nie wyglada na ballerine a bardziej przypomina mi jakas lyzwiarke. Ale poszukiwania dalej w toku :D

Patka Herbatka
Posty: 52
Rejestracja: 16 cze 2016, 12:34
Kontakt:

Re: Barbie lata 90-te

Post autor: Patka Herbatka »

Obrazek
To moja zdobycz z 1997. Barbie Easy to dress princess. :serducho:
Kocham lalki. Lubię je przebierać i czesać. Jednak cieszą oko jako eksponaty kolekcjonerskie. ♡

Awatar użytkownika
roroDolls
Posty: 595
Rejestracja: 19 cze 2016, 11:17
Lokalizacja: Krakow / Norwich
Kontakt:

Re: Barbie lata 90-te

Post autor: roroDolls »

to i ja..
na poczatek Superstarka ale pozna wiec wspaniale kasztanowlosa, z minimalistycznym juz makijazem

Horse Riding Barbie 1997

Obrazek

oczywiscie, ze zanabylam za funta niemal kompletna, poczem rozebralam;-)
Obrazek

cdn

JoannaS
Posty: 832
Rejestracja: 13 maja 2014, 18:30
Kontakt:

Re: Barbie lata 90-te

Post autor: JoannaS »

Razem z Party Pink kupiłam Barbie "Working out", u tego samego sprzedawcy na allegro, też za dyszkę. Był to zakup w sumie w ciemno, bo zdjęcia były niewyraźne a ja się w ogóle nie znam na Superstarkach. Starsza lalka stoi jako eksponat, a ta wysportowana, płaskostopa blondynka na ciele pajacyka trafiła do domku dla lalek. Włosy jak nowe, twarz w porządku, tylko spaw na udzie się rozchodzi i trzeba by skleić. Lalka spodobała się bardzo mojej córce, choć ma inne, to tą najchętniej się bawi. Jest coś w tej wesołej twarzy zachęcającego do zabawy. Na razie takie zdjęcie poglądowe, w dzień spróbuję zrobić wyraźne:
Obrazek

Awatar użytkownika
lwica
Posty: 1845
Rejestracja: 08 sty 2016, 20:03
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: Barbie lata 90-te

Post autor: lwica »

RoroDolls piękną laleczkę znalazłaś.Ma śliczny kolor włosów.Gratuluję.A to jest ta w stroju dżokejki?

JoannaS superstarka prześliczna i faktycznie wygląda jak nówka ze sklepu.Ale masz imponującą kolekcję.Przepiękne laleczki podziwiam.Najbardziej wpadła mi w oko siedząca murzynka z blond włosami.Co ona za jedna bo jest boska?

Awatar użytkownika
roroDolls
Posty: 595
Rejestracja: 19 cze 2016, 11:17
Lokalizacja: Krakow / Norwich
Kontakt:

Re: Barbie lata 90-te

Post autor: roroDolls »

ale pieknotki Joanno!
i jakie wampy!
zazdraszczam paputkow na plaska stope... musze cos uskutecznic...

Lwico - tak to ta, niezle kolorki co?

Awatar użytkownika
lwica
Posty: 1845
Rejestracja: 08 sty 2016, 20:03
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: Barbie lata 90-te

Post autor: lwica »

Niezłe a nawet bardzo fajne kolorki.A czy ona miała też konia?Bo skoro to dżokejka to powinna mieć na czym jeżdzić i trenować.

JoannaS
Posty: 832
Rejestracja: 13 maja 2014, 18:30
Kontakt:

Re: Barbie lata 90-te

Post autor: JoannaS »

Dziękuję, paputki są niestety za krótkie, ale coś musiałam na nogi jej włożyć.

-- 16 wrz 2016, o 22:18 --

A blondynka z moldem Shani to "diva gone platinium AA".


Awatar użytkownika
lwica
Posty: 1845
Rejestracja: 08 sty 2016, 20:03
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: Barbie lata 90-te

Post autor: lwica »

RoroDolls dzięki za fotki.
Faktycznie były dwie wersje.Jena z koniem,całkiem fajna a druga bez konia.Tylko po jakiego grzyba ta Barbie bez konia ma tego konia sztucznego jakby na nim siedziała.Uważam że druga wersja to takie małe oszustwo Mattela.Powinni gdzieś z boku opakowania pokazać konia,którego można dokupić do skompletowania zestawu a nie wstawiać atrapę jakby koń był razem z lalką.

Awatar użytkownika
roroDolls
Posty: 595
Rejestracja: 19 cze 2016, 11:17
Lokalizacja: Krakow / Norwich
Kontakt:

Re: Barbie lata 90-te

Post autor: roroDolls »

ja tam, nawet jako dziecko, nie lubilam sie bawic jak mi Mattel zagra...
jak n fashion dolls pzrystalo - zawsze mialam bieliznarskie:-P

tak jakby gimnastyczki mogly latac tylko w trykotach a na wakacje to tylko z seria plazowek...

a zawsze fajnie miec lalke z ciemnymi wlosami i artykulacja...
zreszta mozna miec juz konia zawczasu...

na przyklad;-)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości