Barbie lata 90-te

Barbie, My Scene, Basics, Monster High, Ever After High
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
VintageVixen
Posty: 279
Rejestracja: 18 maja 2016, 21:55
Kontakt:

Re: Barbie lata 90-te

Post autor: VintageVixen »

Bardzo ladne brunetki. Pretty in Plaid mimo ze jest niby uwazana za taka zwykla i budzetowa, podoba mi sie, moze nie jest nie wiadomo jaka, ale ta prostota jest w tym przypadku na miejscu. I super ze kolejna Mackie w tym watku dla odmiany od szerokich usmiechow. Tej drugiej nawet nie kojazylam, ale wygooglowalam i tez seria sympatyczna w swej prostocie.

Awatar użytkownika
lwica
Posty: 1845
Rejestracja: 08 sty 2016, 20:03
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: Barbie lata 90-te

Post autor: lwica »

Dziękuję VintageVixen. Postanowiłam kiedyś je kupić bo zdałam sobie sprawę,że posiadam same Barbie blondynki,tak więc dla równowagi w przyrodzie trafiły one do mnie.

Awatar użytkownika
BarbieDream
Posty: 1713
Rejestracja: 29 gru 2011, 17:38
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Barbie lata 90-te

Post autor: BarbieDream »

lwica pisze:BarbieDream jakie Ty masz przepiękne lalki.Ta seria dziewczyn w ogrodniczkach jest cudowna.A z kolei te Cut and style wszystkie maja przepiękne długie włosy.Gratuluję uzbierania całej serii.A murzynkę na pewno znajdziesz jeszcze.Trzymam kciuki za poszukiwania.
Bardzo dziękuję :) Murzynka jeeeest, tylko cena trochę zaporowa... :) Ale może kiedyś dołączy do tej grupki :)
Daga pisze:Cut and Style... Cut and Style... Boże, nie pokazujcie mi ich, bo mi się wielowiekowy, podpierany katalogami chciej budzi na nowo D: Kiedyś chciałam wybrać sobie jedną, rudą konkretnie, ale im więcej widzę zdjęć całej gromadki, tym bardziej budzi się we mnie trener Pokemonów. No wiecie. Złap je wszystkie.
Tylko Murzynki w pomarańczu brak, czy w ogóle ktoś ją widywał w naszych europejskich stronach?
No właśnie i u mnie chciej się obudził.... Przez brunetkę, którą widywałam u koleżanki :) Reszty nigdy na własne oczy nie widziałam, przed zakupem swoich :)
VintageVixen pisze:
BarbieDream nie wiem czy mi smutno czy nie czy mam plakac, one sa takie sliczne i to w dodatku wszystkie i...i...iiiiii jeszcze Cut n Style....w pudlach... :brawo:
Tak na powaznie piekne, az brak slow i moja Rozowa Teresa czuje sie az samotna jak patrze na nie wszystkie.
Cut n Style już dawno opuściły swoje pudła - nie wytrzymałam i uwolniłam je :) Teraz wdzięcznie się prezentują w witrynie :)
To może chociaż jedną koleżankę ze składu dla Tereski? Co by się taka samotna nie czuła... ;)

-- 21 cze 2016, o 21:22 --
lwica pisze:Ponieważ w wątku przeważają blondynki,wrzucę fotkę swoich ciemnowłosych Barbie.Mam nadzieję,że nie sklei postów.
po lewej - barbie pretty in plaid 1998 , po prawej - barbie style 1998
A i z tych serii posiadam :) Pretty mam blondynkę i AA, z kolei style - wersję rudą :)
Pretty in Plaid to była taka prosta, ale przyjemna linia :) Uwielbiam ich kolorowe sukienki :)

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Barbie lata 90-te

Post autor: Pink Flamingo »

Przeglądam wątek i rozmarzenie mnie łapie na widok Waszych cudnych armii Baś z nostalgicznych lat dziecięcych, wszystkie jak jeden mąż cudne :)
BardieDream, zdjęcie z całą gromadą Cool Blue prześwietne, wzbudza nostalgię w gigantycznych nakładach :) I przekonuje mnie do konieczności posiadania chociaż 1 lalki z moldem Teen Skipper. I śliczna Mackie, która wygląda tutaj nawet na młodszą od Skipki :) W ogóle, czy ta seria ma jakąś konkretną nazwę? Wszystkie dziewczyny są ponazywane z wykorzystaniem aliteracji lub rymu, więc nie ma spójnego tytułu dla całej gromadki, ale znalazłem gdzieś w przedruku katalogu info, że Cool Blue odnosi się do grupy - możliwe to?

Awatar użytkownika
BarbieDream
Posty: 1713
Rejestracja: 29 gru 2011, 17:38
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Barbie lata 90-te

Post autor: BarbieDream »

Pink Flamingo pisze:Przeglądam wątek i rozmarzenie mnie łapie na widok Waszych cudnych armii Baś z nostalgicznych lat dziecięcych, wszystkie jak jeden mąż cudne :)
BardieDream, zdjęcie z całą gromadą Cool Blue prześwietne, wzbudza nostalgię w gigantycznych nakładach :) I przekonuje mnie do konieczności posiadania chociaż 1 lalki z moldem Teen Skipper. I śliczna Mackie, która wygląda tutaj nawet na młodszą od Skipki :) W ogóle, czy ta seria ma jakąś konkretną nazwę? Wszystkie dziewczyny są ponazywane z wykorzystaniem aliteracji lub rymu, więc nie ma spójnego tytułu dla całej gromadki, ale znalazłem gdzieś w przedruku katalogu info, że Cool Blue odnosi się do grupy - możliwe to?
Ja bym się skłaniała do Cool Colors - tak przynajmniej pamiętam z mojego katalogu :) I te 'kolory' ładnie by się odnosiły do każdej lalki z serii :)

Awatar użytkownika
Preity
Posty: 70
Rejestracja: 16 cze 2016, 21:27
Kontakt:

Re: Barbie lata 90-te

Post autor: Preity »

Przeglądam ten wątek i co zdjęcie, to chęć posiadania Barbie (lub jej koleżanek) z tego okresu rośnie wykładniczo. Naprawdę fantastyczne zbiory
Każdy ma swą przystań,
taki mały port.
I na jawie i we śnie,
musi tylko wierzyć, że dopłynie tam.


Tercet Egzotyczny - Noc w Ekwadorze

Awatar użytkownika
VintageVixen
Posty: 279
Rejestracja: 18 maja 2016, 21:55
Kontakt:

Re: Barbie lata 90-te

Post autor: VintageVixen »

BarbieDream pisze: Cut n Style już dawno opuściły swoje pudła - nie wytrzymałam i uwolniłam je :) Teraz wdzięcznie się prezentują w witrynie :)
To może chociaż jedną koleżankę ze składu dla Tereski? Co by się taka samotna nie czuła... ;)
No a jakze inaczej, w planach Cool Blue :hyhy: Co do Cut n Style to sie nie dziwie, ze wyszly z trumny, te wlosy nie do spinania tym plastikiem tylko do pokazywania, teraz tylko czekac na zdjecie z witrynki twej :D

Awatar użytkownika
BarbieDream
Posty: 1713
Rejestracja: 29 gru 2011, 17:38
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Barbie lata 90-te

Post autor: BarbieDream »

VintageVixen pisze:
BarbieDream pisze: Cut n Style już dawno opuściły swoje pudła - nie wytrzymałam i uwolniłam je :) Teraz wdzięcznie się prezentują w witrynie :)
To może chociaż jedną koleżankę ze składu dla Tereski? Co by się taka samotna nie czuła... ;)
No a jakze inaczej, w planach Cool Blue :hyhy: Co do Cut n Style to sie nie dziwie, ze wyszly z trumny, te wlosy nie do spinania tym plastikiem tylko do pokazywania, teraz tylko czekac na zdjecie z witrynki twej :D
Cool blue..!:))) moja ulubiona z serii :)
Witrynka juz jakis czas temu była fotografowana, ale chyba czas ponownie ją obfocić :)

Awatar użytkownika
DragonLady
Posty: 571
Rejestracja: 05 lut 2016, 17:29
Kontakt:

Re: Barbie lata 90-te

Post autor: DragonLady »

Dziewięćdziesiątki miały i fajne buzie i pomysłowe i solidne wykonanie, a nowsze wszystko na jedno kopyto, wypacykowane, wybłyszczone, brokaty, świecidła i inne dziadostwo ;). Ostatnio trochę więcej zróżnicowania widać, ale za to z kolei albo klej, albo mało włosa, albo twarz jak u Picassa :P, albo i wsio razem. Ostatnio "grubinkę" i jej koleżanki oglądałam w Olsztynie w sklepie... myślicie, że znalazłam chociaż jedną puciatą z równo namalowaną buzią?

JoannaS
Posty: 832
Rejestracja: 13 maja 2014, 18:30
Kontakt:

Re: Barbie lata 90-te

Post autor: JoannaS »

Uśmiałam się z tej twarzy jak u Picassa :)

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: Barbie lata 90-te

Post autor: ingrid »

xD , przykre, ale rzeczowe. Jakość współczesnych lalek faktycznie mogłaby być większa, tym bardziej, że ludzi na świecie sporo, więc trwalszy surowiec nie produkuje tylu śmieci, gdyż im więcej ludzi i im mniej trwałe produkty, tym śmieci na logikę więcej.

Awatar użytkownika
lwica
Posty: 1845
Rejestracja: 08 sty 2016, 20:03
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: Barbie lata 90-te

Post autor: lwica »

Ingrid jak to mądrego człowieka przyjemnie się słucha.

Awatar użytkownika
VintageVixen
Posty: 279
Rejestracja: 18 maja 2016, 21:55
Kontakt:

Re: Barbie lata 90-te

Post autor: VintageVixen »

Tu sie musze zgodzic i ja. Jakos dzisiejszych mattelek powala na lopatki ale w zlym tego slowa znaczeniu. Co jest tez zastanawiajace, bo dawniej nie bylo takich technologi i w ogole mniej tego wszystkiego niz w tym naszym XXI wieku, a tu tak potrafia rozczarowac. Nie mowiac o tym, ze brak im kompletnie pomyslow, tyle ich bylo przez te lata i to tez czynilo ich lepszym od innych firm, ktore produkowaly lalki, to pojawiajace sie serca, to makijarz na spodnicy, ktora sie kreci, to zmieniajace sie kolory pod wplywem ciepla, zimna, wody i nie wiadomo czego jeszcze. Teraz wchodze do sklepu widze lalke, ktora jeszcze pol biedy, ze w ogole zeza i oczy rozne od siebie ( co jest dziwne, bo dawniej malowowane recznie i 1000 wychodzilo pieknie, teraz robi to maszyna i partaczy) to co ma na sobie? Wmoldowany stroj kapielowy....Smutne, a przynajmniej dla mnie.

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Barbie lata 90-te

Post autor: Stary_Zgred »

W dawnych Barbioszkach rwało mnie to, że były takie ładne pod względem kolorów. I "bogate" złotem :)
Poniżej - dwie moje stare rezydentki (dziś już u kogoś innego, ale zdjęcia zostały)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

JoannaS
Posty: 832
Rejestracja: 13 maja 2014, 18:30
Kontakt:

Re: Barbie lata 90-te

Post autor: JoannaS »

Steffie podoba mi się bardzo. Kiedyś bardziej celebrowało się ubiór, był droższy ale nie wypadało nosić byle czego (jestem świeżo po lekturze albumu o historii mody :] ). Barbie po 2000r. ubrane są jakby ich strój zrobiony był z papierków po cukierkach. Teraz jest troszkę lepiej, ale w sklepach nie ma fajnych zestawów ubranek, wczoraj w Smyku nie było ani jednego zestawu ciuszków (kupiłam Fancy flower za 49zł :cwaniak: ). Na allegro jak są to często "losowo wysyłane". Podejrzewam, że mają po prostu te najbrzydsze, które nie zeszły i najwyżej kupujący myśli, że ma pecha.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości