mold Neysa (vel. Joyce, Bambi, New Teresa)

Barbie, My Scene, Basics, Monster High, Ever After High
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

mold Neysa (vel. Joyce, Bambi, New Teresa)

Post autor: Stary_Zgred »

Od zakończenia ery "superstar" czekałam na lalkę, która godnie zastąpi sztandarowe piękności Mattel z lat 80-tych i 90-tych. Długo to trwało, ale firma w końcu wypuściła Joyce, która wygląda jak bardzo udana córka superstarów - nie dość że ma dołeczki w policzkach, to jeszcze atakuje sarnim wejrzeniem i uśmiechem jak Audrey Hepburn. Jak na razie uwiodły mnie wszystkie wypusty tej lalki. Co prawda marzy mi się, że z czasem Joyce dostanie bardziej zróżnicowany makijaż (na razie sposób malowania jej twarzy jest dość przewidywalny - stała gama kolorystyczna i chyba jednakowy kształt oczu i brwi), ale ostatecznie nie jest źle. Joyce pokonała mnie całkowicie.
Niniejszy temat zakładam, bo mam nadzieję, że będzie się w nim pojawiać jak najwięcej laleczek z jej twarzą. Jest śliczna i liczę, że zaspamolimy forum jej fotkami i peanami pochwalnymi :)
Obrazek
U mnie rezyduje na razie tylko Joyce MtM, ale ostrzę sobie zębiska na cukierkową blondynkę. Joyce z jasnymi włosami to coś ujmującego. Już bym ją miała, gdyby w moim sklepie choć jeden egzemplarz miał równy nadruk na buziaku (no ale u wszystkich były jakieś wady, więc czekam aż pojawią się bardziej udane "Dżojki")
Obrazek

Awatar użytkownika
Ururu
Posty: 23
Rejestracja: 18 maja 2016, 20:27
Kontakt:

Re: Joyce

Post autor: Ururu »

Niesamowite ujęcie O: Kusiła mnie ta laleczka, ale jak jej się na żywo przyjrzałam to wydawała mi się taka nijaka. Niedługo jednak będę i tak jej właścicielką, więc może uda mi się ujrzeć ją z lepszej perspektywy :D

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Joyce

Post autor: Pink Flamingo »

Oj, Zgredzie, wspaniale, że założyłaś ten temat! Joyce / Bambi / nowa Teresa to wyjątkowej urody lalka i prawdziwie nietuzinkowy okaz wsród współczesnych playline. Też urzekają mnie wszystkie wypusty - przez moje ręce przeszła jedynie Style Glam Night i gdyby u nowej właścicielki nie czekał jej dobry los i ciekawa metamorfoza, to żałowałbym swojej decyzji :) Ciekawi mnie ta z wysokim kucykiem i czaję się na mtm-ową, ale obawiam się, że nie skończy jako dawczyni ciałka tylko zostanie pełnoprawnym obiektem kolekcjonerskim ;) Czekam też na tą, która ma być tegoroczną wersją świąteczną. A którą blondwłosą masz na myśli?

niemiłamonika
Posty: 643
Rejestracja: 26 lut 2014, 19:10
Kontakt:

Re: Joyce

Post autor: niemiłamonika »

Obrazek
Barbie Style Glam Night 2015 Teresa. Też się w niej zakochałam .Nosek i dołeczki!!!Też będę jej szukać w innej kolorystyce.

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Joyce

Post autor: Stary_Zgred »

Pink Flamingo pisze:A którą blondwłosą masz na myśli?
W naszych sklepach pojawiła się cukierkowa księżniczka (candy fashion Barbie).
Jest blada, jasnowłosa i jakiś bezmyślny bandyta dał jej ciało z wmoldowanym topem. Tak wygląda na zdjęciu promocyjnym, pobranym ze strony http://kids.barbie.com/en-gb:
Obrazek
W rzeczywistości jest znacznie ładniejsza :serducho:

Niemiłamoniko, masz wersję z "krzaczastymi" brwiami! Ależ są boskie. Pożądam :)
Obrazek

Awatar użytkownika
lwica
Posty: 1845
Rejestracja: 08 sty 2016, 20:03
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: Joyce

Post autor: lwica »

Zgredko bardzo fajny wątek.Dzięki Tobie kochana dowiedziałam się,że mam Tereskę MTM z moldem Joyce.Ale to prawda,godna z niej zastępczyni Superstarek. Też chciałabym w swoim zbiorze mieć blondynkę z tym moldem. Ta księżniczka całkiem fajna,tylko ten wmoldowany gorset,fuj.A w Barbie Style Glam Night 2015 Teresa nie pasują mi te brwi,znaczy te kreski pionowe.Wygląda jakby je sobie wygoliła.

A to moja Teresa MTM z moldem Joyce
Obrazek

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Joyce

Post autor: Stary_Zgred »

lwica pisze:A to moja Teresa MTM z moldem Joyce
Awww, po przebraniu MtMki są takie ładne. Ich oryginalne stroje są dość nieatrakcyjne, szczególnie te dziwaczne, żarówiaste bluzki.
Obrazek

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Joyce

Post autor: Miranda »

Bardzo lubię tę twarz.
Mam jak na razie jedną - MtM. I jak ciałko mnie nie nie przekonuje, to twarzą się zachwycam nieustannie i wciąż. :)

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Joyce

Post autor: Stary_Zgred »

Chyba powinnam pogodzić się z myślą, że mam pogłębiającą się sklerozę. Bo przecież miałam u siebie jeszcze jedną Joyce - fashionistkę. Co prawda poszła do koleżanki w zamian za Kassandrę (czego wcale nie żałuję), no ale przecież przez chwilę u mnie była.

Obrazek

W sklepie niestety nie mieli wersji "z krzaczkami". Może do Europy jej nie dowieźli, bo koledzy zza wielkiej wody bez problemu ją nabywali, a u nas było z nią jakoś cienko.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ciabas
Posty: 416
Rejestracja: 07 wrz 2015, 22:33
Kontakt:

Re: Joyce

Post autor: Ciabas »

Chce wszystkie :D w sumie jedną mam właśnie Tereskę MTM :) a druga cukierkowa księżniczka czeka na mnie po zdaniu prawka - tylko pytanie czy zdam. Szukam jeszcze Joyce Fashionistas, ale nigdzie nie ma. Szkoda, że nie mogę rozpakować cukierkowej :)
Chciałabym w każdym obudzić bohatera

niemiłamonika
Posty: 643
Rejestracja: 26 lut 2014, 19:10
Kontakt:

Re: Joyce

Post autor: niemiłamonika »

No mnie urzekły też te krzaczaste brwi od Glam. Natomiast Fashionistka do mnie przybędzie :)

Awatar użytkownika
Ciabas
Posty: 416
Rejestracja: 07 wrz 2015, 22:33
Kontakt:

Re: Joyce

Post autor: Ciabas »

niemiłamonika pisze:No mnie urzekły też te krzaczaste brwi od Glam. Natomiast Fashionistka do mnie przybędzie :)
Zzieleniałam z zazdrości....dlaczego ja nie mogę zdobyć tej lalki? A może ktoś zdradzi gdzie można je spotkać?
Dodam jeszcze, że Teresa MTM bardzo zyskuje na rozjaśnieniu oczu. Gdzieś na forum było jej zdjęcie w szarym oczkach :)
Chciałabym w każdym obudzić bohatera


Awatar użytkownika
Ururu
Posty: 23
Rejestracja: 18 maja 2016, 20:27
Kontakt:

Re: Joyce

Post autor: Ururu »

Rozkochałam się w tym moldzie chyba :D Mam nadzieję, że moja lalkowa transakcja dojdzie w końcu do skutku i będę posiadaczką MtM z tą piękną twarzyczką *-*

Awatar użytkownika
takes
Posty: 228
Rejestracja: 11 lip 2015, 15:54
Kontakt:

Re: Joyce

Post autor: takes »

Ja też przepadłam dla tego moldu, nosek ma wspaniały! Mi się marzy wersja z zamkniętymi ustami :) najchętniej wszystkie wersje kolorystyczne bym wzięła ale muszę się powstrzymywać. Aktualnie poluję na terryfic teal :D

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości