mold Neysa (vel. Joyce, Bambi, New Teresa)

Barbie, My Scene, Basics, Monster High, Ever After High
Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: mold Neysa (vel. Joyce, Bambi, New Teresa)

Post autor: ingrid »

Stoisko koktajlowe ciekawe, podobnie, jak kuchnia, szkoda, że z lalką w zestawie i w cenie ok. 100zł, za 45zł bez lalki byłoby całkiem ok.

Nie mam u siebie żadnej Neysy, zanim się właściwie pojawiła, to wzbudziła na promo u mnie głębokie zainteresowanie, chociaż na żywo skojarzyła mi się z bajkową postacią, mogliby tej buźki użyć do jakiejś animowanej bohaterki. Neysa wzbudza we mnie dość mieszane odczucia, jak na razie. Rys twarzy jest śliczny, malunek oczu robią jej raczej ciut zbyt duży i często rozbieżny nie wiedzieć czemu, a usta natomiast mogliby malować nieco inaczej. Farmerka jest ładna, kojarzę ją na żywo, chociaż zarazem bliźniacza do całego stadka poprzednich wydań, w których brakuje mi jakiegoś dopieszczenia.

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: mold Neysa (vel. Joyce, Bambi, New Teresa)

Post autor: Pink Flamingo »

Pokrzyva , dzięki za kurkę! Jest przeurocza i chyba przekonuje mnie do zakupu Farmerki! :) Serio, taki rozbrajający dodatek do lalki z ciekawą buzią i w dodatku bez kleju? Mattel uczy kolekcjonerów, jak cieszyć się z małych rzeczy ;) A nie będzie dla Ciebie upierdliwością, jeżeli poproszę jeszcze o fotkę Farmerki z MtM z pierwszych wypustów (kolorowe topy)? Jestem ciekaw czy Farmerka ma główkę większą/mniejszą/porównywalną.
Zgadzam się też z Tobą, Millie jest ciekawym powiewem świeżości po drastycznie zepsutym moldzie GG, który swoją drogą na początku miał naprawdę ładne wydania. Dla mnie niech zostanie w świecie playline i w wydaniach kolekcjonerskich niech będzie "gwiazdą na występach gościnnych" :) Ale na tę ciemnowłosą zamkniętoustą to czekam jbc ;)

ingrid, masz rację, Neysa dość ładnie pasuje do Mattelowskiego świata wróżek i księżniczek, wdzięcznie wyszła jako właśnie księżniczka i syrena. Mold ma potencjał, ciekaw jestem jakiego jej wydania jeszcze się doczekamy :)

Awatar użytkownika
Pokrzyva
Posty: 245
Rejestracja: 12 mar 2017, 12:58
Kontakt:

Re: mold Neysa (vel. Joyce, Bambi, New Teresa)

Post autor: Pokrzyva »

Też zauważyłam, ze Teresy najczęściej ze wszystkich moldów/malunków mają rozbieżne spojrzenie. Inna rzecz - porównywałam Cukierkową z Farmerką i Farmerka ma o wiele mniejsze oczy! Cukierkowej się prawie nie mieszczą na twarzy...


Pink Flamingo, nie ma sprawy:


Obrazek
Obrazek


(Farmerka przesadzona na pajacyka, Midge zakręcona, a Barbie po reroocie, no niestety takie życie ze mną)
Wydaje mi się, że głowa Neysy jest MINIMALNIE większa, ale zasadniczo nie sądzę, żeby się to mocno wyróżniało... W ogóle na tym zdjęciu wygląda, jakby Barbie mała mniejszą głowę od Midge XD Mimo, że obie są z serii mtm, I na żywo TEŻ to tak wygląda! Może złudzenie przez włosy? Tak czy inaczej w moim odczuciu łeb Neysy jest odrobinę większy - ale nie upieram się, bo może mi się wydaje. To naprawdę minimalna różnica, no i sama planuję przesadzić ją na ciałko MTM... ^^
Tu powinien być jakiś motywujący, głęboki tekst.

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: mold Neysa (vel. Joyce, Bambi, New Teresa)

Post autor: Pink Flamingo »

Pokrzyva, pięknie dziękuję! Właśnie też mi się rzuciło w oczy, że głowa Farmerki wydaje mi się delikatnie większa... A szkoda, bo mam alergię na wielkogłowie współczesnych playline, jakkolwiek ładne by nie były, będzie mnie to drażnić. Bo Farmerka faktycznie jest bardzo ładnym wydaniem Neysy, ładniejszym niż MtM moim zdaniem, miałem okazję zobaczyć ją wczoraj na żywo w sklepie i wydała mi się tak uroczo komiksowa :) Te włosy w 2 odcieniach blondu dodają jej takiego uroku "dziewczyny z sąsiedztwa", tudzież gospodarstwa w tym przypadku ;)
[A Twoja Barbie po reroocie wygląda świetnie! Brązowe włosy wydobywają błękit jej oczu :) - przepraszam za offtop]

Awatar użytkownika
Pokrzyva
Posty: 245
Rejestracja: 12 mar 2017, 12:58
Kontakt:

Re: mold Neysa (vel. Joyce, Bambi, New Teresa)

Post autor: Pokrzyva »

Hah, dziekuje, to był bardzo miły offtop :D

Mnie chyba własnie tak jara ''komiksowość'' jej twarzy, ona wygląda wypisz-wymaluj jak moje rysunkowe postaci :D I też uważam, że to jedno z ładniejszych wydań Neysy, w ogóle w blondzie jej lepiej imho. Dla tej buźki zniosę wielkogłowie! Teraz tylko znaleźć jasne ciałko mtm na ulicy...
Tu powinien być jakiś motywujący, głęboki tekst.

Awatar użytkownika
Chupacabra
Posty: 285
Rejestracja: 16 lut 2012, 10:09
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: mold Neysa (vel. Joyce, Bambi, New Teresa)

Post autor: Chupacabra »

Chciałam się w temacie pochwalić swoją Neysą. Ale się boję, że wypatrzycie u niej zerola i ja też zacznę go zauważać. XD
http://wkolorowym.blogspot.com/ - Fotki fotki - 16.04

Awatar użytkownika
Pokrzyva
Posty: 245
Rejestracja: 12 mar 2017, 12:58
Kontakt:

Re: mold Neysa (vel. Joyce, Bambi, New Teresa)

Post autor: Pokrzyva »

Wszystkie Neyse mają zezola, dawaj!
Tu powinien być jakiś motywujący, głęboki tekst.

Awatar użytkownika
Chupacabra
Posty: 285
Rejestracja: 16 lut 2012, 10:09
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: mold Neysa (vel. Joyce, Bambi, New Teresa)

Post autor: Chupacabra »

A no to daję.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
http://wkolorowym.blogspot.com/ - Fotki fotki - 16.04

Awatar użytkownika
Pokrzyva
Posty: 245
Rejestracja: 12 mar 2017, 12:58
Kontakt:

Re: mold Neysa (vel. Joyce, Bambi, New Teresa)

Post autor: Pokrzyva »

Ładna Ci się trafiła, nie jest zbyt rozbieżna :D Urodziwa panna, to Twoja jedyna Neysa, prawda?
Tu powinien być jakiś motywujący, głęboki tekst.

Awatar użytkownika
Chupacabra
Posty: 285
Rejestracja: 16 lut 2012, 10:09
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: mold Neysa (vel. Joyce, Bambi, New Teresa)

Post autor: Chupacabra »

A no, chyba mam wyjątkowe szczęście co do tych mordek. Jedyna, więcej nie będzie, taka zasada, nie dubluję moldów. :P ( Tylko kiedyś rozważałam jasną Nikki, ale musiałabym ją przekładać na ruchome ciałko i nie wiedziałam czy będzie pasować itp itd)
http://wkolorowym.blogspot.com/ - Fotki fotki - 16.04

Awatar użytkownika
lwica
Posty: 1845
Rejestracja: 08 sty 2016, 20:03
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: mold Neysa (vel. Joyce, Bambi, New Teresa)

Post autor: lwica »

Śliczna Teresa MTM trafił Ci się wyjątkowo ładny okaz,gratuluję. :klaszcze:

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: mold Neysa (vel. Joyce, Bambi, New Teresa)

Post autor: Pink Flamingo »

Wiecie co, ja myślę, że u Neysy MtM dość szeroki rozstaw oczu może potęgować wrażenie delikatnego zezika. Moja chyba też tak ma. Dzisiaj wykorzystałem kawałek słonecznego dnia i zrobiłem kilka zdjęć:
ObrazekMtM_Girls_03s by Michał O., on Flickr
ObrazekMTM_girls_01s by Michał O., on Flickr

Awatar użytkownika
Neytiri
Posty: 1285
Rejestracja: 07 wrz 2013, 14:41
Kontakt:

Re: mold Neysa (vel. Joyce, Bambi, New Teresa)

Post autor: Neytiri »

E tam zeziki, dopóki nie poruszyliście tematu nawet tego nie dostrzegałam.
Pink Flamingo, rewelacyjne zdjęcia i stylizacje, niby zwykłe playline a bosko wyglądają, aż zazdrość zżyna <3
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
Instagram: neytiri_dollhouse

Awatar użytkownika
lwica
Posty: 1845
Rejestracja: 08 sty 2016, 20:03
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: mold Neysa (vel. Joyce, Bambi, New Teresa)

Post autor: lwica »

Pink Flamingo zdjęcia śliczne. :serducho: I tak moim zdaniem powinny wyglądać na przykład Barbie Look oj fajnie by było. ;) Śliczne,artykułowane lalki,super ubranka i pomysłowe stylizacje. :zakochany:

Awatar użytkownika
Dorii.86
Posty: 341
Rejestracja: 08 sie 2015, 19:18
Kontakt:

Re: mold Neysa (vel. Joyce, Bambi, New Teresa)

Post autor: Dorii.86 »

A ja mam dwie takie :
ObrazekBarbie Fashionistas Variants??? by Dorothy M, on Flickr

W jednym sklepie kupione, nie pamiętam czy już gdzieś je tu wrzucałam ale skoro ma swoj wątek to sie podzielę. Obie nadal siedzą w pudełku i zastanawiam się jak to się stało , że jeden łepek ma "krzaczaste" brwi . Może to Style Glam Night ?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości