LA Girl Barbie Fashionistas Tribute

Barbie, My Scene, Basics, Monster High, Ever After High
Awatar użytkownika
Dollytopia
Posty: 91
Rejestracja: 27 maja 2016, 23:24
Kontakt:

LA Girl Barbie Fashionistas Tribute

Post autor: Dollytopia »

Moją ulubioną Barbie zeszłego roku jest tzw. LA Girl z serii Fashionistas, więc postanowiłam stworzyć wątek tylko jej poświęcony :)
Szczerze mówiąc jest to moja ulubiona lalka ostatnich lat i muszę się przyznać, że zwariowałam na jej punkcie :rotfl:
Dlatego też na jednej nie poprzestałam :D Pomimo iż "takie same" to jednak każda z nich jest inna, co podkreśliłam nadając każdej indywidualny styl.
Poniżej kilka z moich dziewczyn LA Girl. :serducho: Śmiało wrzucajcie też zdjęcia swoich LA Girl :serducho:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Neytiri
Posty: 1285
Rejestracja: 07 wrz 2013, 14:41
Kontakt:

Re: LA Girl Barbie Fashionistas Tribute

Post autor: Neytiri »

Dollytopia! No właśnie, ta rerootowana ruda fashionistka jest Twoja? I to konto na Flickrze jest Twoje? Dziś ochrzaniłam jedno konto na Instagramie, że udostępnił to zdjęcie bez żadnego podpisu czy źródła: https://www.instagram.com/p/BGgkd4OGORE/. Nawet nie wiedziałam, że chodzi o Ciebie, po prostu skojarzyłam, że widziałam na Flickrze ;D

Oznaczaj swoje zdjęcia znakiem wodnym albo jakimś podpisem, może wtedy nie będzie chciało im się wycinać.
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
Instagram: neytiri_dollhouse

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: LA Girl Barbie Fashionistas Tribute

Post autor: Balbinka »

Fajny jest ten rudzielec :)
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
DragonLady
Posty: 571
Rejestracja: 05 lut 2016, 17:29
Kontakt:

Re: LA Girl Barbie Fashionistas Tribute

Post autor: DragonLady »

Popieram. Rudy rozczochraniec jest uroczy ;). Wszyte czy peruczka?

Awatar użytkownika
Annorelka
Posty: 1195
Rejestracja: 03 sie 2013, 15:30
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: LA Girl Barbie Fashionistas Tribute

Post autor: Annorelka »

Strasznie mi się nie podobają fryzury typu "pół głowy wygolone", i szkoda, ze ta lalka właśnie taką ma, bo malowane buzi bardzo mi się podoba. Dlatego też mi się spodobała ruda wersja. ^^

Awatar użytkownika
Ururu
Posty: 23
Rejestracja: 18 maja 2016, 20:27
Kontakt:

Re: LA Girl Barbie Fashionistas Tribute

Post autor: Ururu »

Bardzo nie podoba mi się ta lalka, poza tym kojarzy mi się z taką jedną dziewczyną, która ją przypominała. Wygolone pół głowy do niej tak bardzo nie pasowało, wyglądała jak zbuntowane dziecko osiedla :facepalm:
Ale Twoja wersja o ciemniejszych lokach i ta z długimi rzęsami są śliczniutkie :serducho: Bardzo ładnie Ci wyszło.

Awatar użytkownika
IHime
Posty: 200
Rejestracja: 18 lut 2012, 12:17
Kontakt:

Re: LA Girl Barbie Fashionistas Tribute

Post autor: IHime »

Bardzo lubię tę lalkę - po pierwsze za ładną buźkę, po drugie za pewien nonkonformizm. Nie spodziewałam się po Mattelu, że zaryzykuje taką kontrowersyjną fryzurę, która nie wszystkim może przypaść do gustu.
Obrazek2015 Fashionista on M2M by Ivy Mae, on Flickr


Awatar użytkownika
Annorelka
Posty: 1195
Rejestracja: 03 sie 2013, 15:30
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: LA Girl Barbie Fashionistas Tribute

Post autor: Annorelka »

Nie wiem co jest takiego kontrowersyjnego w tej fryzurze. Mnie się takie nie podobają, ale są teraz bardzo modne, występowały u lalek Moster High i każdy inny fryz może tez ludziom nie przypaść do gustu, bo gusta są różne.

Awatar użytkownika
Daga
Posty: 591
Rejestracja: 27 kwie 2012, 23:30
Kontakt:

Re: LA Girl Barbie Fashionistas Tribute

Post autor: Daga »

Ja bym powiedziała, że to nie jest kwestia gustu czy kontrowersji, bo wszelkie wygolone boki u kobiet są obiektywnie obrzydliwe, ale zaraz mnie zakrzyczą... :D
Właśnie ze względu na uczesanie lalka odpadła z mojej listy ewentualnie pożądanych, mimo miłego pyszczka i całej reszty.

Awatar użytkownika
Neytiri
Posty: 1285
Rejestracja: 07 wrz 2013, 14:41
Kontakt:

Re: LA Girl Barbie Fashionistas Tribute

Post autor: Neytiri »

U kobiet raczej niezbyt podobają mi się takie wygolone boki, ale u lalek wyglądają świetnie i zdecydowanie nadają im charakteru, a przy tych miniaturowych postaciach to moim zdaniem najważniejsze :)
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
Instagram: neytiri_dollhouse

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: LA Girl Barbie Fashionistas Tribute

Post autor: ingrid »

Mojej Blondasce ciuszki użyczyła Azjatka i myślę, że Blondi ładniej w tym odzieniu, niż jej fabrycznym.

Na promo lalka miała chyba jeszcze nieco błękitnych pasemek, ostatecznie ma raczej same blond różowe. Wygolona fryzura nie jest kiepska, tyle, że mogliby zrezygnować z dziurawienia lalkom głowy przez montowanie im tych żyłek mocujących do pudełka. W sumie takie wygolenie świetnie by pasowało do Indiańskiego Kena.

Obrazek

Awatar użytkownika
VintageVixen
Posty: 279
Rejestracja: 18 maja 2016, 21:55
Kontakt:

Re: LA Girl Barbie Fashionistas Tribute

Post autor: VintageVixen »

Ururu pisze:Bardzo nie podoba mi się ta lalka, poza tym kojarzy mi się z taką jedną dziewczyną, która ją przypominała. Wygolone pół głowy do niej tak bardzo nie pasowało, wyglądała jak zbuntowane dziecko osiedla :facepalm:
Ale Twoja wersja o ciemniejszych lokach i ta z długimi rzęsami są śliczniutkie :serducho: Bardzo ładnie Ci wyszło.

Jakbys mi z ust to wyjela, bo za kazdym razem jak ja widze to wlasnie ''zbuntowane dziecko osiedla'' mi przychodzi na mysl. W dodatku tez mialam taka ''kolezanke'' z identyczna fryzura i od razu mi jej twarz przed oczami staje :no:
Co do lalek, ta z lokami jest bardzo ladna. No i pomimo niecheci do tej blond fryzury to one wszystkie maja cos w tych ustach...takie a la Monroe

Awatar użytkownika
Dollytopia
Posty: 91
Rejestracja: 27 maja 2016, 23:24
Kontakt:

Re: LA Girl Barbie Fashionistas Tribute

Post autor: Dollytopia »

Dollytopia! No właśnie, ta rerootowana ruda fashionistka jest Twoja? I to konto na Flickrze jest Twoje? Dziś ochrzaniłam jedno konto na Instagramie, że udostępnił to zdjęcie bez żadnego podpisu czy źródła: https://www.instagram.com/p/BGgkd4OGORE/. Nawet nie wiedziałam, że chodzi o Ciebie, po prostu skojarzyłam, że widziałam na Flickrze ;D
Hej Neytiri, dzięki wielkie, że zwróciłaś uwagę tej osobie, bo takie postępowanie faktycznie jest niefajne, ale są to zachowania nagminne w dobie internetu... :| Oczywiście, konto Dollytopia na Flickr jest moje :) A cóż mogę powiedzieć tej osobie? Na zdrowie :rolleyes:

Osobiście lubię fryzurki typu wygolony bok, przy ładnych lub charakterystycznych twarzach, czemu nie? Edyta Górniak ma taką i bardzo jej pasuje, mojej siostrze zresztą też ;) U lalek wygląda to uroczo, a jednocześnie charakternie. Po prostu miło mieć czasem taką "rodzynkę" w morzu klasycznych fryzur.

Dziękuję wszystkim za opinie. :D

Awatar użytkownika
Dollytopia
Posty: 91
Rejestracja: 27 maja 2016, 23:24
Kontakt:

Re: LA Girl Barbie Fashionistas Tribute

Post autor: Dollytopia »

Na nowy rok, kilka nowych odsłon LA Girl. Bo jest to dziewczyna o wielu twarzach :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości