LA Girl Barbie Fashionistas Tribute

Barbie, My Scene, Basics, Monster High, Ever After High
Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: LA Girl Barbie Fashionistas Tribute

Post autor: ingrid »

Rewelacyjnie wygląda w tych króciutkich włoskach, chociaż ja sama nie przepadam za krótkimi fryzurami, nie mniej tej laleczce jest do twarzy. No, a bujne loki, szczególnie te rude, naprawdę miłe dla oka, wyglądają, jak jakieś damy z epoki, jedna Irlandzka, a druga Renesansu, o takie fryzury lubię, tylko na moich włosach, aż tak konkretne loki wymagają większego nakładu pracy ;)

Moja LA wciąż pozostała na usztywnianym ciałku, w swojej pierwotnej fryzurze, tyle, że jej zmieniłam ciuszki na kocio różowe. Obok dwie fashionistki też eksperymentowały z szafą, nie mniej obecnie mają zupełnie inny styl, a co najsmutniejsze, ta pacyfka zniszczyła ciałko w okolicach szyi goddessce, sama nie wiem, po co ją nakładałam tej lalce, miała być niby hippiską.

Obrazek

Awatar użytkownika
Dollytopia
Posty: 91
Rejestracja: 27 maja 2016, 23:24
Kontakt:

Re: LA Girl Barbie Fashionistas Tribute

Post autor: Dollytopia »

Ingrid, bardzo sympatyczne stylizacje! Goddess wygląda jak hipiska z lat 70., ciemna dama w stylu retro z lat 50., a LA Girl współczesny styl kawaii :serducho:
Cieszę się, że podobają Ci się fryzurki moich LaGirls :) Myślę, że do ich drobnych twarzy pasują krótkie fryzurki albo długie, romantyczne fale :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: LA Girl Barbie Fashionistas Tribute

Post autor: Pink Flamingo »

To faktycznie lalka o wielu obliczach. Natknąłem się na flickrze na repaint Jona Copelanda - nieziemski! Trzeba klikać, ale warto ;) https://flic.kr/p/R7CCKE

Awatar użytkownika
roroDolls
Posty: 595
Rejestracja: 19 cze 2016, 11:17
Lokalizacja: Krakow / Norwich
Kontakt:

Re: LA Girl Barbie Fashionistas Tribute

Post autor: roroDolls »

hahaha, dobrze, ze tylko jedna strona bo juz mi sie zapalala lampka pt. "o jejku, nie mam ani jednej z tym moldem" ;-)

lonion
Posty: 129
Rejestracja: 08 maja 2016, 21:26
Kontakt:

Re: LA Girl Barbie Fashionistas Tribute

Post autor: lonion »

Są piękne, szczególnie w lokach ... ja chcę rudą !!! Będzie mi się śniła teraz... po co ja tu weszłam :(

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości