Roller Girl - Biczowe My Scene

Barbie, My Scene, Basics, Monster High, Ever After High
rafau-der-schlimmste
Posty: 51
Rejestracja: 10 lip 2016, 21:56

Re: Roller Girl - Biczowe My Scene

Post autor: rafau-der-schlimmste »

Przecież Roller Girls to moja najbardziej pożądana seria z lalek MyScene. Niestety posiadam tylko Chelsea (chętni mogą użyć na moim blogu tagu #my scene roller girls chelsea). Udało mi się ją dorwać za 35€ + wysyłka. Czasami widzę na ebay resztę dziewcząt, ale ceny są paskudne. Na takie drogie to sobie pozwolę na urodziny czy w święta :D Nolee widzę najżadziej. Te dziewuchy tak mi się podobają, że chcę tą serię uzupełnić. Jedyne co mi nie odpowiada to luźne stawy w biodrze, ponieważ na tych ich wrotkach to się im nogi rozjeżdżają i nieciekawie się je pozuje. Wiem, że to tak specjalnie dla dzieci, żeby sobie jakieś akrobacje z tymi lalkami wyczyniały :D "Biczowe" to Roller Girls są. Mają takie ponętne i rozchylone usta jak dwa wiśniowe pierożki. Marilyn Monroe sama rozchylała usta do prawie wszystkich zdjęć. Kiedyś czytałem, że jej usta tak się układały, ponieważ podczas sesji zdjęciowych szeptała pewne wyrażenie do aparatu czy fotografa. MyScene mają do tego takie przymrużone oczy, mają takie leniwe spojrzenie. Trochę jak prostytutka na dragach :wysmiewa: I ten boski makijaż. Cudowne, żywe, jaskrawe kolory w dużej ilości. Stroje też same za siebie "mówią". Do tego wszystkiego Chelsea ma jeszcze takie dwa niesforne koczki we włosach dla dopełnienia jak to określiliśmy biczowego stylu :D Jak kupię jakąś kolejną to na pewno nacykam jej fotek. Gratuluję wszystkim, którym udało się chociaż jedną zdobyć. Są na pewno warte uwagi. Ich face mold był tylko dwa razy użyty :)

Awatar użytkownika
Leela
Posty: 473
Rejestracja: 21 maja 2012, 21:17
Kontakt:

Re: Roller Girl - Biczowe My Scene

Post autor: Leela »

Uwielbiam My Scene, ale Roller Girl są moimi najmniej ulubionymi. Z jednej strony świetne ciuszki i akcesoria, super kolory a z drugiej te twarze. Pewnie za bardzo przyzwyczaiłam się do pierwszych MS i najbardziej lubię ich kreskowe oczy, tych "rozciągniętych" już nie a tu dodatkowo lalki wyglądają jak naćpane. :| Co do ust to strasznie denerwuje mnie konturówka, one wyglądają jakby miały wąsy! Do tego zęby, nie cierpię lalek z wyszczerzem. A i tak za każdym razem kiedy chcę się ich pozbyć i biorę do ręki to stwierdzam, że są na tyle oryginalne, że może jeszcze nie teraz. Eh ;)
rafau-der-schlimmste pisze: Ich face mold był tylko dwa razy użyty :)
Kiedy ten mold był użyty drugi raz bo nie pamiętam?

rafau-der-schlimmste
Posty: 51
Rejestracja: 10 lip 2016, 21:56

Re: Roller Girl - Biczowe My Scene

Post autor: rafau-der-schlimmste »

Leela pisze:Kiedy ten mold był użyty drugi raz bo nie pamiętam?
W Swappin' Styles 2 Kennedy :D

rafau-der-schlimmste
Posty: 51
Rejestracja: 10 lip 2016, 21:56

Re: Roller Girl - Biczowe My Scene

Post autor: rafau-der-schlimmste »

RG Kennedy ubrana w komplet Versus Versace Barbie. Jeszcze posadziłem ją na Barbie Spy Squad Secret Agent Motorcycle - a co! :rotfl:

ObrazekRG Kenney by Rafau Der Schlimmste, auf Flickr

Awatar użytkownika
Starbie
Posty: 48
Rejestracja: 17 kwie 2017, 23:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Roller Girl - Biczowe My Scene

Post autor: Starbie »

My Scene Roller Girls Kennedy R/C to jedyna lalka, którą ubóstwiam już od dziesięciu lat i nic się w tej kwestii nie zmieniło i już raczej nie zmieni. Uważam ją za dzieło sztuki. Jej głowa jest większa od standardowych lalek My Scene, przez co proporcje twarzy są lepiej zachowane.

Obrazek

PS Oczywiście od dziesięciu lat jest w mojej kolekcji w stanie perfekcyjnym :hyhy:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości