Nietypowe Lalki Mattela

Barbie, My Scene, Basics, Monster High, Ever After High
Awatar użytkownika
lwica
Posty: 1845
Rejestracja: 08 sty 2016, 20:03
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: Nietypowe Lalki Mattela

Post autor: lwica »

Ingrid pewnie,że ją mam.A ponieważ jest to moja jedyna Monsterka i nie za bardzo pasuje do Barbie to stoi sobie na półce razem z afrykańskimi zwierzakami. ;)

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: Nietypowe Lalki Mattela

Post autor: ingrid »

Batsy jest bardzo ładna, ja przy tak dużej kolekcji czasami mam wrażenie, że zatracam poniekąd indywidualną nutę wobec nich, ale jak biorę je do zdjęcia, to przypominam też sobie co w danej postaci jest unikatowe i włączają mi się jakieś sentymenty, kiedy np. ją kupiłam, lub jak była jeszcze na zdjęciach promo. Przy tym drzewku ładnie wyszły te zdjęcia, sama Tressa jest ciekawa i właśnie jako taka nietypowa w skali Monsterka może ma większe szanse na bardziej zarysowaną indywidualność :>


Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1626
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nietypowe Lalki Mattela

Post autor: Czarnab1 »

Czarnab1 pisze:Hurraaaa Przyszły supersize. :hura:
Sprzedawca dorzucił w gratisie 2 lalki, te w perukach. :lol:

Biorę się do roboty...
Obrazek
Długo mi zeszło, ale warto było. Po odświeżeniu lalki są nie do poznania :serducho:
ObrazekBarbie SuperSize po odświeżeniu <3 by Czarnab1, on Flickr
Do zrobienia jest jeszcze jedna, ale na razie muszę odpocząć od naprawiania. Chcę porobić coś bardziej twórczego. ^^

Tu jeszcze moje lalki, które na razie zostają w kolekcji.
ObrazekSuperSize Barbies (1976) <3 by Czarnab1, on Flickr

Awatar użytkownika
Arima
Posty: 620
Rejestracja: 02 wrz 2015, 10:43
Kontakt:

Re: Nietypowe Lalki Mattela

Post autor: Arima »

Wow, ale ślicznotki! :serducho:
Wspaniała robota! Baśki jak nówki sztuki.

Awatar użytkownika
lwica
Posty: 1845
Rejestracja: 08 sty 2016, 20:03
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: Nietypowe Lalki Mattela

Post autor: lwica »

Czarnab1 wspaniale odnowiłaś Barbie :brawo: ,teraz wyglądają rewelacyjnie. :serducho:

I ja pokażę Wam kochani moją nietypową Barbie.My Size Butterfly Barbie z 2000 roku. :serducho: Ma ona prawie 100cm wysokości i jestem nią zachwycona. :happy:
Obrazek
I porównanie z Barbie normalnej wielkości.
Obrazek

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: Nietypowe Lalki Mattela

Post autor: ingrid »

Lwica kochana, Ty rozbiłaś bank! Ta lalka jest śliczna i jaka ogromna :rotfl: . Można jej nakładać nawet realne skarpetki i ubierać, przy czym ona nie wygląda, jak manekin dziewczynka, a wciąż, jak po prostu zabawka Barbie. Super, rewelacja :ok:

Masz jeszcze urodzinową kolekcjonerską, pięknie się układa ta jej pudrowa suknia, ładnie kontrastuje na zdjęciu. Dwa różne lalkowe wymiary, a oba tak ciekawe.

Awatar użytkownika
lwica
Posty: 1845
Rejestracja: 08 sty 2016, 20:03
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: Nietypowe Lalki Mattela

Post autor: lwica »

Ingrid kochana dziękuję Ci pięknie za tak miłe słowa. :*
My Size Butterfly Barbie to prezent od mojego kochanego męża. :serducho: Ale to była wielka niespodzianka,dosłownie wielka. xD Ale jestem mega szczęśliwa. :happy: Docelowo Basia a właściwie to Kasia,bo tak ją nazwaliśmy ma ubranka od mojego bobasa Amelki co by gołą pupą nie świeciła. xD A mąż powiedział,że coś na maszynie spróbuje dla niej uszyć. ;) A urodzinową kupiłam okazyjnie za 15zł. :D

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: Nietypowe Lalki Mattela

Post autor: ingrid »

Taka lalka, to faktycznie wspaniały obiekt do szycia, ogromne pole do popisu, a to już krok od szycia ciuchów dla ludzi :> Super prezent, no i ta niespodzianka, na pewno serce Ci się raduje ogromnie!

Awatar użytkownika
lwica
Posty: 1845
Rejestracja: 08 sty 2016, 20:03
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: Nietypowe Lalki Mattela

Post autor: lwica »

Pewnie,że się cieszę i to jak nigdy w życiu. :happy: :brawo: :uaua: :hurra: :jupi:

Awatar użytkownika
Arima
Posty: 620
Rejestracja: 02 wrz 2015, 10:43
Kontakt:

Re: Nietypowe Lalki Mattela

Post autor: Arima »

Lwico, ona jest absolutnie rewelacyjna! :slinka:
Większa niż mój Akira. To dopiero jest kingsajz! ;)
Z ubrankami to chyba nie ma problemu.
A przynajmniej tak mi się wydaje, że łatwiej znaleźć coś na większe lalki.

Awatar użytkownika
lwica
Posty: 1845
Rejestracja: 08 sty 2016, 20:03
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: Nietypowe Lalki Mattela

Post autor: lwica »

Arima dziękuję Ci ślicznie za tak miły komentarz. :* A co do ubranek to jeszcze nie szukałam ale być może masz rację i coś dla niej znajdę. :)

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1626
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nietypowe Lalki Mattela

Post autor: Czarnab1 »

Lwica, gratuluję dużej Barbie. Jest cuuudowna. :zakochany: :serducho: :slinka:
Sama się na nią czaiłam, ale partner mój nie zgodził się na lalkę tej wielkości. Oferta była super, bo w tej cenie to czasem małej lalki nie da się kupić, a tu taka WIELKA okazja :klaszcze:

Awatar użytkownika
lwica
Posty: 1845
Rejestracja: 08 sty 2016, 20:03
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: Nietypowe Lalki Mattela

Post autor: lwica »

Czarnab1 dziękuję Ci kochana. :* Ona w rzeczywistości jest jeszcze ładniejsza :serducho: tylko ja ładnych zdjęć nie potrafię zrobić. Ale niestety na czubku głowy ma bardzo rzadko rootowane włoski. :( Spokojnie,jeszcze i Ty kupisz swoją My Size Barbie. :)

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1626
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nietypowe Lalki Mattela

Post autor: Czarnab1 »

Kupię na pewno. Po czasie da się przekonać, jak z wszystkimi pozostałymi lalkami. Zapoluję na jakąs z lat 90. Z moldem superstar podobają mi się bardzo. Będzie pasowała do mojej kolekcji. :D

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości