Playline 2019

Barbie, My Scene, Basics, Monster High, Ever After High
Awatar użytkownika
Aarjelin
Posty: 614
Rejestracja: 11 sie 2017, 19:39
Lokalizacja: Nibylandia
Kontakt:

Re: Playline 2019

Post autor: Aarjelin »

ano, niektóre z Fashek mają całkiem fajne ciuszki i fryzury x3 (czego nie mogę niestety powiedzieć o mojej moldowej ulubienicy, biednej Skipper z tym zielonym glutem na głowie O.o o nieszczęsna ).
Nowa, współczesna Anna uroczo wyszła, reszta... się okaże w markecie... :mysli:
Za to już teraz gołym okiem widać, że u DC Super Hero Girls zadziały się rzeczy straszne i straszliwe... no cóż oni najlepszego porobili z ich biednymi twarzami?! O.O nic jeno pozakrywać :pudło:
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3

Awatar użytkownika
takes
Posty: 228
Rejestracja: 11 lip 2015, 15:54
Kontakt:

Re: Playline 2019

Post autor: takes »

Nowa animacja dc superhero girls jest taka ładna nie moglam sie doczekać lalek nowych a tu taka masakra... toż to jakieś żaby są jeeeez ;(

Awatar użytkownika
Ciabas
Posty: 416
Rejestracja: 07 wrz 2015, 22:33
Kontakt:

Re: Playline 2019

Post autor: Ciabas »

Córka na widok "laluń" z DC stwierdziła, że nawet na Halloween za koszmarne xD
Może za rok zrobią rodziców Barbie...*marzenie mam, marzenie mam*
Chciałabym w każdym obudzić bohatera

Awatar użytkownika
takes
Posty: 228
Rejestracja: 11 lip 2015, 15:54
Kontakt:

Re: Playline 2019

Post autor: takes »

Ken z brodą do golenia znikajaca na zmiane ciepla /zimna woda super chcę. I Ken z pralką czad ale mogliby dać już artykulację panom....

Awatar użytkownika
Annorelka
Posty: 1195
Rejestracja: 03 sie 2013, 15:30
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Playline 2019

Post autor: Annorelka »

Dla mnie Toyfair troszkę biedne... podoba mi się AA na wózku, a panna z protezą to miły pomysł, ale po co jej zginalna proteza jak ma sztywną drugą nogę. Mattelu, czemu! -.-

I nowy typ ciałka "chłopczycy" troszkę zbędny? Nie mogli zrobić np. troszkę bardziej umięśnionej sportsmenki? Nowe Barbie i tak mają już mały biust i mniejsze wcięcie w talii (a tall nie am go wcale).
I pewnie będzie w wersji Made to Move przed Petite. XD

Awatar użytkownika
Aarjelin
Posty: 614
Rejestracja: 11 sie 2017, 19:39
Lokalizacja: Nibylandia
Kontakt:

Re: Playline 2019

Post autor: Aarjelin »

Annorelka pisze:I nowy typ ciałka "chłopczycy" troszkę zbędny? I pewnie będzie w wersji Made to Move przed Petite. XD

kurcze jakimś cudem przegapiłam zapowiedź tego nowego typu ciała :mysli: (pewnie za bardzo wzrok przykuły te bardziej rzucające się w oczy proteza i wózek).
Hym... co prawda bardzo bym chciała wydania MtM Petite, ale to nowe też mogłoby się przydać, zwłaszcza jeśli dalej nie wypuszczą Kenów MtM... :mysli: ...może dałoby się je jakoś łatwiej przerobić na ciało chłopięce xD
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3

Awatar użytkownika
Soihime
Posty: 986
Rejestracja: 31 sie 2015, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Playline 2019

Post autor: Soihime »

Mnie strasznie boli brak większej artykulację u Kena... Tak seksistowsko pomijają go. Nawet w serii Kariery wypuścili piłkarza chłopaka, ale tylko z podstawową artykulacją. Jak to tak piłkarza i tylko 5 punktów artykulacji?

Awatar użytkownika
lwica
Posty: 1845
Rejestracja: 08 sty 2016, 20:03
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: Playline 2019

Post autor: lwica »

Mnie zachwyciła tylko Barbie ciemnoskóra z serii tęczowe włosy :serducho: być może dlatego,że przypomina mi serię Barbie Hula Hair z lat 90-tych.I oczywiście na całym Allegro nie ma jej w sprzedaży. :(

Awatar użytkownika
Chupacabra
Posty: 285
Rejestracja: 16 lut 2012, 10:09
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Playline 2019

Post autor: Chupacabra »

Czy któraś z was się może orientuje czy ten najnowsza wypust fashionistek z chłopczycą i pannami na wózkach dopiero się do nas człapie czy się odczłapuje i nie ma co liczyć na więcej? :( Ja zupełnie nie w temacie z newsami.
http://wkolorowym.blogspot.com/ - Fotki fotki - 16.04

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości