Co bym poprawiła/porawił w lalkach od Mattel

Barbie, My Scene, Basics, Monster High, Ever After High
Awatar użytkownika
ajatoco
Posty: 476
Rejestracja: 13 mar 2012, 11:34
Lokalizacja: Leverkusen
Kontakt:

Re: Co bym poprawiła/porawił w lalkach od Mattel

Post autor: ajatoco »

Sita pisze:Ze spiczastymi uszami jest jeszcze książę - ten od Mariposy, jakmutam :P tylko włosy wmoldowane, niestety.
Carlos mu jest xD

Awatar użytkownika
Shao-ron
Posty: 70
Rejestracja: 26 mar 2012, 22:25
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Co bym poprawiła/porawił w lalkach od Mattel

Post autor: Shao-ron »

Sita pisze:Ze spiczastymi uszami jest jeszcze książę - ten od Mariposy, jakmutam :P tylko włosy wmoldowane, niestety.
No taki to nie :P

Ale Legolas mnie zabił ;x :serducho:
Moje chcieć! Bardzo chcieć!!!!!!!!!!!! ;x

W ogóle dziekuję Wam bardzo :3
Obrazek


Awatar użytkownika
jewelsnake
Posty: 1554
Rejestracja: 29 gru 2011, 20:43
Lokalizacja: dark side of the sun
Kontakt:

Re: Co bym poprawiła/porawił w lalkach od Mattel

Post autor: jewelsnake »

więcej Azjatów i Azjatek ( a już szczególnie Azjatów. Białych i Murzynów jest parę rodzajów, a tu posucha, tylko ten jeden, nie szczególny zresztą). na razie wygląda to tak jakby świat składał sie z ludzi dwóch ras, czarnej i białej :/ więcej zginalności, ale nie np tylko jedna ręka...
marzą mi sie też akcesoria jakie były produkowane nawet jeszcze w latach 80'tych. normalne mebelki, domki i samochody, a nie camper z hamakiem na dachu, czy tez z kierownicą w tym właśnie miejscu :/

Shao-ran, dopiero teraz zauważyłam, że Twój nick, avatar i podpis są zaczerpnięte z Hoshi no Yakata :D
"It's not that I can't find worth in anything
It's just that I can't find worth in enough"
Manic Street Preachers

Awatar użytkownika
Mangalarga
Posty: 2805
Rejestracja: 30 gru 2011, 14:03
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
Kontakt:

Re: Co bym poprawiła/porawił w lalkach od Mattel

Post autor: Mangalarga »

Mi marzy się północnoamerykańska Indianka, o wyrazistych rysach twarzy. Twarz Goddess nawet się sprawdza w tej roli, ale to jeszcze nie "to".
Z "braku laku" zaczęłam myśleć nad kupnem Pocahontas od DS i przełożeniem jej na ciałko Fashionistas Nikki/Artsy - ale nowa Poca ma trochę przydużą głowę, a starsza jest jednak zbyt kreskówkowa...
Obrazek

Awatar użytkownika
Dark-Beauty
Posty: 740
Rejestracja: 11 lut 2012, 17:12
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Co bym poprawiła/porawił w lalkach od Mattel

Post autor: Dark-Beauty »

Ja bym im wszystkim poprawiła CENY :face:
Zapraszam :)
http://darkbeautydoll.blogspot.com/ (Barbie model muse - szycie)
http://dark-beauty-dal.blogspot.com/ (od niedawna little dal+obitsu 11cm)
http://www.flickr.com/photos/81974816@N02/ (galeria)

Awatar użytkownika
Lunarh
Posty: 787
Rejestracja: 02 mar 2012, 20:24
Kontakt:

Re: Co bym poprawiła/porawił w lalkach od Mattel

Post autor: Lunarh »

Dark-Beauty pisze:Ja bym im wszystkim poprawiła CENY :face:
:win:

Pewnie się powtarzam, ale marzy mi się powrót playlinek przypominających te z lat 80-90... <sigh>

Laleczkowa2571
Posty: 34
Rejestracja: 28 sie 2012, 21:34
Lokalizacja: Bieruń
Kontakt:

Re: Co bym poprawiła/porawił w lalkach od Mattel

Post autor: Laleczkowa2571 »

Ja bym zmieniła ubranka,robiłabym je bardziej staranniej z super dodatkami.No i odjełabym sporą ilość różu :cwaniak:
Na lalki jest zawsze czas

Awatar użytkownika
IHime
Posty: 200
Rejestracja: 18 lut 2012, 12:17
Kontakt:

Re: Co bym poprawiła/porawił w lalkach od Mattel

Post autor: IHime »

Mangalarga pisze:Mi marzy się północnoamerykańska Indianka, o wyrazistych rysach twarzy. Twarz Goddess nawet się sprawdza w tej roli, ale to jeszcze nie "to".
Z "braku laku" zaczęłam myśleć nad kupnem Pocahontas od DS i przełożeniem jej na ciałko Fashionistas Nikki/Artsy - ale nowa Poca ma trochę przydużą głowę, a starsza jest jednak zbyt kreskówkowa...
Dwa najnowsze wypusty DS mają artykułowane ciałka, 2011 tylko łapki, 2012 - również nogi. Jeśli nie szukasz konkretnego, wcześniejszego faceupu, to możesz im się przyjrzeć. Dla mnie Poca jest śliczna. :)

Żeby nie było offtopu, choć taka uwaga na pewno już padła: artykulacja u Basics!

Awatar użytkownika
Mangalarga
Posty: 2805
Rejestracja: 30 gru 2011, 14:03
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
Kontakt:

Re: Co bym poprawiła/porawił w lalkach od Mattel

Post autor: Mangalarga »

IHime pisze:Dwa najnowsze wypusty DS mają artykułowane ciałka, 2011 tylko łapki, 2012 - również nogi. Jeśli nie szukasz konkretnego, wcześniejszego faceupu, to możesz im się przyjrzeć. Dla mnie Poca jest śliczna. :) !
O tym wiem, ale chciałabym Indiankę na baśkowym ciałku, co do twarzy, pewnie zrobiłabym repaint ;) ale koniec offtopa.

Co do ciałek - więcej ciałek pivotal, w niższych cenach!
Obrazek

Awatar użytkownika
Grażyna
Posty: 1297
Rejestracja: 04 mar 2012, 20:38
Kontakt:

Re: Co bym poprawiła/porawił w lalkach od Mattel

Post autor: Grażyna »

A mnie się marzy nowy baśkowy mold dla playlinów. Tego, który jest obecnie nie cierpię!
Obrazek

Awatar użytkownika
Anek
Posty: 51
Rejestracja: 22 lip 2012, 22:07
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Co bym poprawiła/porawił w lalkach od Mattel

Post autor: Anek »

1. Myślę że ceny są w ogóle są z kosmosu, trafiła do mnie przypadkiem surferka, której deska zamienia się w ogon (tragedia ;]) takie o badziewie, kiepskiej jakości plastik, no bez szału- 130 zł w smyku! ja się pytam, że niby ile?!
2. Więcej artykułowanych lalek! i to całkowicie a nie jakieś Frankensteiny, którym nogi można zginać, a rąk już nie ;/
3. Więcej twarzy! jest tyle ładnych moldów, mogli by wykorzystać jakieś "kolekcjonerskie" a oni wszystkie twarze tłuką takie same ;]
4. Lepsze pakowanie lalek, włosy są strasznie potargane i zniszczone po wyjęciu z pudełka, lalka nie wygląda jak nowa tylko wymęczona przez tuzin dziewczynek ;p
5. Mniej brokatu i różu xD wiem że laleczki zwykle są produkowane z myślą o małych dziewczynkach, no ale co za dużo to nie zdrowo ^^'
O tyle, nie za bardzo lubię "sklepowe" barbie chyba że Fashionisty przy nich jakoś bardziej się starają, poza tym one skierowane są do starszych dzieci więc mają ciekawsze ubranka, dodatki itd. Do barbie collector nie mam zastrzeżeń oprócz ograniczonej dostępności w Polsce i cen, może więcej laleczek z pivotal (muszę capnąć chociaż jedną !!)

Awatar użytkownika
jewelsnake
Posty: 1554
Rejestracja: 29 gru 2011, 20:43
Lokalizacja: dark side of the sun
Kontakt:

Re: Co bym poprawiła/porawił w lalkach od Mattel

Post autor: jewelsnake »

Mangalarga pisze:Mi marzy się północnoamerykańska Indianka, o wyrazistych rysach twarzy. Twarz Goddess nawet się sprawdza w tej roli, ale to jeszcze nie "to".
absolutnie popieram, Indianka bardzo by się przydała, albo jeszcze lepiej, Indianin <3 Indianie idą w kategorii "Azjaci", więc znając życie, jesli kiedykolwiek w ogóle Mattel przyszłoby do głowy robić jakiegoś faceta Indianina pewnie posłużyliby sie tym nieudanym Japończykiem...
"It's not that I can't find worth in anything
It's just that I can't find worth in enough"
Manic Street Preachers

Awatar użytkownika
BarbieDream
Posty: 1713
Rejestracja: 29 gru 2011, 17:38
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Co bym poprawiła/porawił w lalkach od Mattel

Post autor: BarbieDream »

jewelsnake pisze:
Mangalarga pisze:Mi marzy się północnoamerykańska Indianka, o wyrazistych rysach twarzy. Twarz Goddess nawet się sprawdza w tej roli, ale to jeszcze nie "to".
absolutnie popieram, Indianka bardzo by się przydała, albo jeszcze lepiej, Indianin <3 Indianie idą w kategorii "Azjaci", więc znając życie, jesli kiedykolwiek w ogóle Mattel przyszłoby do głowy robić jakiegoś faceta Indianina pewnie posłużyliby sie tym nieudanym Japończykiem...
A co powiecie o twarzy Wind Rider Barbie? :>

Awatar użytkownika
Mangalarga
Posty: 2805
Rejestracja: 30 gru 2011, 14:03
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
Kontakt:

Re: Co bym poprawiła/porawił w lalkach od Mattel

Post autor: Mangalarga »

Taka sama jak u blond Darii Celebutante ;) Wciąż zbyt mało "indiańska" na mój gust.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości