Co bym poprawiła/porawił w lalkach od Mattel

Barbie, My Scene, Basics, Monster High, Ever After High
Awatar użytkownika
arigato78
Posty: 183
Rejestracja: 22 paź 2013, 00:24
Lokalizacja: Świnoujście
Kontakt:

Re: Co bym poprawiła/porawił w lalkach od Mattel

Post autor: arigato78 »

szpilka pisze:
arigato78 pisze:Moje 3 postulaty:
3) Powołanie do życia jakiegoś "Mattel Your Own Doll Creator (TM)", gdzie za pomocą strony WWW można by sobie swoją lalę zaprojektować na bazie dostępnych ciałek, moldów, owłosienia, makijażu... Nawet jakby czas oczekiwania miał wynosić do 1 m-ca, a kwota w przeliczeniu na ruble - 100 - 200 PLN. Mniam!

http://shop.mattel.com/shop/index.jsp?c ... Id=4213488
szpilko: znam tego kreatora online. To jednak raptem 1% tego, co Mattel mógłby zaoferować w kwestii wyprodukowania spersonalizowanej lalki. Te 2 dodatkowe ciuchy może sobie w **** wsadzić ;-)

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: Co bym poprawiła/porawił w lalkach od Mattel

Post autor: ingrid »

Właśnie w ...., nie inaczej. Chociaż ja jestem nieco zaskoczona, że pojawił się taki exkluzajw, jak montowanie własnej lalki z ciuszkami, niemal jak zamówienie zestawu w sieciówkach fast food z zabawką w tle. Pani w firmie musi odczytać zamówienie, skompletować ciuszki, lalkę i wydrukować koszulek z indywidualnym napisem, co by było oryginalnie. Ciekawe, czy lalki leżą im tak fajnie nagie w koszach zbiorczych, jak na ubrania do prania xD

Awatar użytkownika
Saikou
Posty: 62
Rejestracja: 02 paź 2013, 00:01
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Co bym poprawiła/porawił w lalkach od Mattel

Post autor: Saikou »

Fakt, dali parę ciuszków, marny wybór, co z tego że można wybrać kilka kompletów ubrań skoro nie ma z czego wybierać... I jeszcze za to wszystko 40 dolarów O.o Tego typu kreator już dużo lepiej wypadł u Bratzów (przynajmiej tam nie jest wszystko różowe).

Karo
Posty: 209
Rejestracja: 06 maja 2019, 16:21
Kontakt:

Re: Co bym poprawiła/porawił w lalkach od Mattel

Post autor: Karo »

Szczerze? Wszystko nadaje się do poprawy. Dzisiejszy mattel wygląda tandetnie, a dowodem jest choćby lalka z tego roku keith haring- te pikselowe, nierówne oczy :haha: :facepalm:
https://www.google.com/search?q=barbie+ ... O2E7N6lYaM

Barbie proudly pink czy midnight glamour wgl nie umywają się do starych wydań silkstone. Jednym słowem porażka. :nie:

Awatar użytkownika
Annorelka
Posty: 1195
Rejestracja: 03 sie 2013, 15:30
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Co bym poprawiła/porawił w lalkach od Mattel

Post autor: Annorelka »

Na obecnym etapie głównie jakość produkcji. Malowanie buzi, ubranka (mniej nadruków i rozciągliwych tkanin które "pasują" na wszystkie typy ciałek, więcej ładnie uszytych, wieloczęściowych ubranek!), dałabym fashionistkom i tańszym lalkom nogi zginane w kolanach. Brak moldowanych/malowanych topów u Chelsie.
Jeśli chodzi o inne rzeczy (różnorodność moldów, seria made to move, mebelki, zróznicowanie tematyki - od codziennych po bajkowe) to uważam, że jest OK.

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1892
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Co bym poprawiła/porawił w lalkach od Mattel

Post autor: barbusia77 »

Annorelka pisze:Na obecnym etapie głównie jakość produkcji. Malowanie buzi, ubranka (mniej nadruków i rozciągliwych tkanin które "pasują" na wszystkie typy ciałek, więcej ładnie uszytych, wieloczęściowych ubranek!), dałabym fashionistkom i tańszym lalkom nogi zginane w kolanach. Brak moldowanych/malowanych topów u Chelsie.
Jeśli chodzi o inne rzeczy (różnorodność moldów, seria made to move, mebelki, zróznicowanie tematyki - od codziennych po bajkowe) to uważam, że jest OK.
JAKOŚĆ JAKOŚC i jeszcze raz JAKOŚĆ. Lalki playline sa nijakie,powtarzalne i tandetne. Nie przyciągają uwagi. Wszedzie ostre lub brokatowe makijaże i różowe tandetnie uszte wdzianka,bo cięzko je nazwać ubrankami- bluzki bez mankietów,spodnie bez paska. Najlepiej ubrać lalkę w legginsy ;) Jesli chodzi o ciałko to zdarzają się nie wypolerowane elementy z widocznymi "żyłkami' czy wgłębieniami od żle wymieszanej masy.
<3

Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1980
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: Co bym poprawiła/porawił w lalkach od Mattel

Post autor: KiciaKocia »

barbusia77 pisze:(...) Wszedzie ostre lub brokatowe makijaże (...)
Gdzie te krzykliwe makijaże!? Gdzie? Powiedz to z chęcią te lalki kupię, bo od czasu wprowadzania Fashionistek to Barbie z makijażem nie widziałam!
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1892
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Co bym poprawiła/porawił w lalkach od Mattel

Post autor: barbusia77 »

KiciaKocia ja widzę wszędzie :D ;)
<3

Karo
Posty: 209
Rejestracja: 06 maja 2019, 16:21
Kontakt:

Re: Co bym poprawiła/porawił w lalkach od Mattel

Post autor: Karo »

Co tam takie lalki playline jak "kolekcjonerskie" wyglądają tanio.

Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1980
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: Co bym poprawiła/porawił w lalkach od Mattel

Post autor: KiciaKocia »

barbusia77 pisze:KiciaKocia ja widzę wszędzie :D ;)
Mój bosze! No to chyba oślepłam na starość, bo "najostrzejszy" makijaż jaki ostatnio widziałam u Barbie to brązowe cienie do powiek i jasnoróżowa pomadka. No, ale dobra, przyznam się - nie maluję się w ogóle, więc może nie dociera do mnie ta krzykliwość brązowego cienia do powiek.
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

Awatar użytkownika
Annorelka
Posty: 1195
Rejestracja: 03 sie 2013, 15:30
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Co bym poprawiła/porawił w lalkach od Mattel

Post autor: Annorelka »

Zgodze się co do makijażu. Mattel zaczął przesadzać w drugą stronę - 5 lat temu mieliśmy krzykliwe Barbie fanki solarium z bardzo ostrym makijażem, teraz natomiast wszystkie mają "naturalne" buzie, rózniące się głównie kolorem szminki.
To mnie gryzie, bo wcześniej trudno było znaleźć delikatniejsza Barbie, a teraz Mattel zdecydował, że make up w ogóle jest zły. Jak tak im zależy na różnorodności - niech część będzie ostro pomalowana, cześć delikatnie, cześć kolorowo a część ma naturalne buzie!

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1626
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Co bym poprawiła/porawił w lalkach od Mattel

Post autor: Czarnab1 »

Mattel powinien poprawić jakość, sztywne ciała zamienić na artykułowane, wprowadzić nowe moldy, ubrania. Dosłownie wszystko. ^^
Poprawiły się chyba włosy, nie ma klejo gluta. :klaszcze:

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Co bym poprawiła/porawił w lalkach od Mattel

Post autor: Miranda »

Brakuje mi Kenów MtM.

Karo
Posty: 209
Rejestracja: 06 maja 2019, 16:21
Kontakt:

Re: Co bym poprawiła/porawił w lalkach od Mattel

Post autor: Karo »

Miranda pisze:Brakuje mi Kenów MtM.
Jest dwóch z kolekcji BMR1959.

Awatar użytkownika
Soihime
Posty: 986
Rejestracja: 31 sie 2015, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Co bym poprawiła/porawił w lalkach od Mattel

Post autor: Soihime »

Niestety tych cena powala.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości