Barbie 2020

Barbie, My Scene, Basics, Monster High, Ever After High
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Barbie 2020

Post autor: Miranda »

https://barbielistholland.wordpress.com ... bie-dolls/

Jakimi tegorocznymi lalkami jesteście zainteresowani?

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1892
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Barbie 2020

Post autor: barbusia77 »

Sportowe wszystkie mi się podobają :)
<3

Karo
Posty: 209
Rejestracja: 06 maja 2019, 16:21
Kontakt:

Re: Barbie 2020

Post autor: Karo »

Ogólnie żadne nie robią na mnie wrażenia, ale to już od kilku lat. Albo styl się drastycznie zmienił albo wyrosłam. Silkstone Best in Black jest całkiem ładna, ale przymusu żeby ją kupić nie ma. Te zielone buty jednej z BMR wygladają jakby należały do lalki innych rozmiarów i na siłę założone. Dosyć koślawo to wygląda.

Awatar użytkownika
Riv
Posty: 116
Rejestracja: 15 cze 2014, 11:27
Lokalizacja: dolnośląskie
Kontakt:

Re: Barbie 2020

Post autor: Riv »

BMR 1959 - co prawda z kupowania lalek staram się zrezygnować, więc i nowych egzemplarzy pewnie nie zdobędę, ale radochę sprawia mi samo obserwowanie tej serii, kolorów, różnorodności, rozwiązań stylistycznych... wreszcie. Na taką serię czekałam, szkoda, że tak długo.
Problem mam z Inspiring Women - z jednej strony lalki są dla mnie ciekawe i cieszę się, że poszerza się wiedzę o postaciach, a z drugiej strony są to często odwzorowania postaci nieżyjących, a hajs niestety raczej nie trafia ani do ich rodzin, ani do fundacji zajmujących się problemami społeczności z tymi postaciami związanych... no zbijanie forsy na trendach feministycznych. Nic nowego, nic niespotykanego, ale wciąż mnie trochę uwiera.

Awatar użytkownika
Kamelia
Moderator
Posty: 1056
Rejestracja: 08 paź 2015, 23:43
Kontakt:

Re: Barbie 2020

Post autor: Kamelia »

O matko, ile tego... Myślałam, że nie skończę przewijać w dół i w dół... A może by tak mniej, a lepiej, o Mattelu?

Z tegorocznych BMR podoba mi się tylko Ken, ale nie na tyle, aby go kupić. ;) W Fashionistkach można znaleźć interesujące buzie, ale również nie zdecydowałam się na razie na zakup którejkolwiek. Podoba mi się WW i seria Star Wars, ale absolutnie nie za tą cenę. xD

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1626
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Barbie 2020

Post autor: Czarnab1 »

Mi się podobają
Wszystkie Reprodukcje 😍
Conventowa Japan za ciekawy mold
Wszystkie Silkstonki 😍, tylko w Best in Bladk strój do kosza, lalka prześliczna
Ciekawie wyglądają ciała MtM sportowe 🧐
Lalka Jean-Michel Basquiat (głównie strój)
Kolekcja Star Wars
Ken fashionistas z długimi włosami (ale ta pixeloza na oczach okropna)
Barbie fashionistas z bielactwem
Kilka ubranek (😍 puma, WW i jeansowe ubranka)
Duże lalki 28" Rainbow Sparkle Serie
World Smallet domek

Kolekcja BMR wyjątkowo ochydna. Tylko stroje fajne, lalki brzydkie do 🤮 Może tylko Ken zjadliwy


World’s Smallest Barbie Series 2 (Random Style Totally Hair or Astronaut) kupiłam je 2 lata temu :/ po co powtarzać to samo. Niech zrobią nowe!

Więc dużo mi się podoba, ale nic z tego nie kupię w obawie o jakość. Może jakąś Silkstone upoluję na ebay na postawie zdjęć lalki

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1892
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Barbie 2020

Post autor: barbusia77 »

Czarna, właśnie ta „ jakość” mnie odrzuca. Na zdjęciach prima sort a w realu koszmarek :(
<3

Awatar użytkownika
sandrinka
Posty: 159
Rejestracja: 15 paź 2019, 13:26
Kontakt:

Re: Barbie 2020

Post autor: sandrinka »

Gdyby długowłosy Ken był artykułowany to bym go kupiła. A tak poza nim to nikt mnie nie urzekł. Bmr mają paskudne ubranka, fashionistek nie kupuję, bo sztywne, nowych mtm nie ma...

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1626
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Barbie 2020

Post autor: Czarnab1 »

barbusia77 pisze:
21 lip 2020, 11:57
Czarna, właśnie ta „ jakość” mnie odrzuca. Na zdjęciach prima sort a w realu koszmarek :(
Dokładnie. Ostatnia Silkstone jest tego dowodem. Na zdjęciach promo idealna, w realu średnia. Inna fryzura, strój bez podszewek!!! Na pożegnanie mogli się postarać, ale po co i tak ludzie kupią, bo to ostatnie modele...
A miałam na nią ogromną ochotę i mi przeszło, jak zobaczyłam real photo. 😭

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1892
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Barbie 2020

Post autor: barbusia77 »

Mnie już nic nie zaskoczy, odkąd kupiłam Barbie z dwoma prawymi dłońmi ;) Można się wszystkiego spodziewać ;) Mattel zraził mnie do zakupów przez internet :(.
<3

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Barbie 2020

Post autor: Miranda »

Podoba mi się kilka lalek, ale prędzej kupiłabym same ubrania. :D Sportowe im wyszly fajnie, tak samo jak farmerskie.

Awatar użytkownika
Neytiri
Posty: 1285
Rejestracja: 07 wrz 2013, 14:41
Kontakt:

Re: Barbie 2020

Post autor: Neytiri »

BMR ciekawe, chociaż druga seria zaliczyła spadek w dół w porównaniu do pierwszej. A jak na złość robią z nich ultra niedostępne egzemplarze i ceny windują w górę.
Bardzo ciekawie wyszła seria Star Wars, ale niestety nie na moją kieszeń.
Tak samo podoba mi się set z Wonder Woman i Stevem Trevorem, szkoda tylko, że taki drogi.
Miałam nadzieję na Black Widow, szczególnie wersja w czarnym stroju mi się podoba, ale znowu... ta cena.

Mattel ostatnio coraz większy dystans między lalkami playline a kolekcjonerskimi buduje. I niestety nie chodzi o jakość, bo ta jest dosłownie taka sama dla obu linii, tylko niestety cenowo jakiekolwiek kolekcjonerskie skaczą wysoko. Co z serią Black Label, która była dość powszechnie dostępna w sklepach z zabawkami w cenach ok 100-120 zł? To były np. bardzo udane serie filmowe z artykulacją.

Jestem ciekawa dalszych wydań lalek z serii Inspiring Woman. Ostatnio to najciekawsza seria u Mattela.
Szkoda, że seria SHERO w większości produkuje ciekawe prototypy, które trafiają do mediów w celach reklamowych, ale nigdy do sprzedaży. Chyba z obecnej serii tylko 1 lalka jest w sklepach i w dodatku ta najbrzydsza :/
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
Instagram: neytiri_dollhouse

Awatar użytkownika
Kamelia
Moderator
Posty: 1056
Rejestracja: 08 paź 2015, 23:43
Kontakt:

Re: Barbie 2020

Post autor: Kamelia »

Mam dokładnie takie same odczucia, Neytiri... I nawet może by człowiek uciułał na te kolekcjonerskie lalki, jakby miał odpowiednią motywację. A tu zawsze grozi sytuacja, że rozbijesz skarbonkę, zapłacisz za tą wymarzoną lalkę, a dostaniesz kolejnego bubla...

JoannaS
Posty: 832
Rejestracja: 13 maja 2014, 18:30
Kontakt:

Re: Barbie 2020

Post autor: JoannaS »

Ja ciągle realizuję plan zebrania wszystkich moldów, ale najchętniej z ładnym malunkiem oczu. A teraz jest trudno znaleźć lalkę z oczami we właściwym miejscu. Nowych moldów przybyło, ale w wersji kolekcjonerskiej używane są rzadko, np. Kasandra Marni i ma ogromną głowę jak lalki playline i zupełnie nieciekawe naklejkowe oczy. Powrót do starych moldów takich jak Kira Oriental w BMR uważam za nieudany, natomiast fashionistkę Kirę kupiłam, na wysokim ciele, ma głowę dość małą i przy ciemniejszej skórze nie przeszkadza oszczędność kreski w makijażu oczu. Zastanawiałam się nad Rosą Parks z moldem Alec, ale nie wiem jak dużą ma głowę. Natomiast ostatnie holidayki jakoś nie oszałamiają, zwłaszcza nowe Ashe z lisimi oczami.

Awatar użytkownika
Annorelka
Posty: 1195
Rejestracja: 03 sie 2013, 15:30
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Barbie 2020

Post autor: Annorelka »

Interesują mnie jedynie lalki na ciałkach made to move, szczególnie WRESZCIE WYDALI PETITE! Stylistyka BMR też mi się nie podoba, ale blondynkę i Kirę kupiłam na promocji w Empiku, bo Blondi ma ładną buzię, a Kira prócz kiecki znośne ubranie/dodatki i nie mam tego moldu . Chcę zrobić jej repaint. Lalki i tak najczęściej przemalowuję, więc koślawy make-up mnie aż tak nie dotyczy, ale też uważam, ze jest karygodny i Mattel się bardzo opuścił w ostatnich latach.
Nie jestem pewna czemu uwzględniono w tym poście an blogu lalki "Shero", bo po prostu te panie dostały po lalce OOAK, nie są one w produkcji.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości