winx mattel

Barbie, My Scene, Basics, Monster High, Ever After High
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
lemur
Posty: 34
Rejestracja: 15 kwie 2018, 15:52
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

winx mattel

Post autor: lemur »

Nie znalazłam takiego wątku, gdyby coś było to przepraszam!
Mattelowskie winx, macie, lubicie? Co sądzicie?
Już nie produkują ich od bodajże 2009 jednak wygląda na to dalej cieszą się popularnością wsrod fanów winx czy kolekcjonerów! Ceny nieraz są zawrotne: najdroższa jest Musa i Techna (musa ma granatowe włosy, techna fioletowe), w ogóle seria Glam Magic Enchantix jest jedną z najdroższych wraz z serią Ballgown. Mattel miał trochę tych serii, plażową, szkolną, nawet na motorach!

Pierwsza transformacja oraz seria schoolgirl, pod nimi seria ballgown, ostatnia seria glam magic enchantix.

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Karo
Posty: 209
Rejestracja: 06 maja 2019, 16:21
Kontakt:

Re: winx mattel

Post autor: Karo »

Miałyśmy z siostrą kilka takich lalek w dzieciństwie. Zbierałam nawet kartki w segregatorze między innymi też z tej bajki. Teraz bym takich nie chciała mieć, wyrosłam z tego po prostu.

Awatar użytkownika
lemur
Posty: 34
Rejestracja: 15 kwie 2018, 15:52
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: winx mattel

Post autor: lemur »

Karo oj tak kartki to było coś też zbierałam :lol: ja mam trzy ostatnio kupiłam, jakoś w dzieciństwie nie dane mi było mieć za to pamietam że miałam lalkę witch Cornelię xD

Karo
Posty: 209
Rejestracja: 06 maja 2019, 16:21
Kontakt:

Re: winx mattel

Post autor: Karo »

lemur pisze:
23 lis 2020, 15:48
Karo oj tak kartki to było coś też zbierałam :lol: ja mam trzy ostatnio kupiłam, jakoś w dzieciństwie nie dane mi było mieć za to pamietam że miałam lalkę witch Cornelię xD
Stare dobre czasy. ;) Brokatowe kartki były wtedy najbardziej pożądane. Z tego co pamiętam, to lalek z winx nie było wiele, góra 2/3 egzemplarze na sklep. Z witch to miałam tylko takie miniaturowe, w rozmiarze polly pocket.

Awatar użytkownika
Annorelka
Posty: 1195
Rejestracja: 03 sie 2013, 15:30
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: winx mattel

Post autor: Annorelka »

Jestem fanką wczesnego Winx (4 pierwsze sezony + film) od praktycznie premiery w Polsce... pamietam, ze jako dziecko sądziłam, ze lalkowe Winx mają zbyt "skośne"/wąskie oczy względem kreskówki i jedynie Musa mnie kusiła... teraz po latach żałuję, bo z perspektywy czasu to zdecydowanie najlepsze Winxowe lalki.

Awatar użytkownika
lemur
Posty: 34
Rejestracja: 15 kwie 2018, 15:52
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: winx mattel

Post autor: lemur »

AnnorelkaJa też jestem fanką pierwszych sezonow, nowe wyglądają totalnie inaczej, bardziej dziecinnie, chetnie wracam do starych odcinkow, za nowe jakoś nie moge sie zabrac.. i też niestety żałuję, teraz je dostać to nieźle trzeba się nieraz natrudzić. Ale da się! :D Karo oj tak pamiętam ten szał ;) wydaje mi się ze u mnie w miescie w ogole ich nie bylo, albo tak szybko sie sprzedaly? Jak juz to wlasnie gora dwie czy trzy a szkoda..jedynie moja kolezanka z lawki raz przyniosła bloom ze skrzydelkami to bylo takie łał xD

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 4 gości