Ciemnoskóre piękności od Mattel

Barbie, My Scene, Basics, Monster High, Ever After High
Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Ciemnoskóre piękności od Mattel

Post autor: Pink Flamingo »

Asiasta , masz piękną gromadkę lalek AA, w dodatku wszystkie godne wyeksponowane na stojakach, zalajkowałem na flickrze i już Cię śledzę ;)

Awatar użytkownika
Neytiri
Posty: 1285
Rejestracja: 07 wrz 2013, 14:41
Kontakt:

Re: Ciemnoskóre piękności od Mattel

Post autor: Neytiri »

Śliczne ciemnoskóre panny, w dodatku tak ładnie zaprezentowane. Bardzo różnorodna gromadka, te starsze, rzadko spotykane moldy wciąż zachwycają swoją urodą :)
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
Instagram: neytiri_dollhouse

Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: Ciemnoskóre piękności od Mattel

Post autor: Asiasta »

Pink Flamingo pisze:Asiasta , masz piękną gromadkę lalek AA, w dodatku wszystkie godne wyeksponowane na stojakach, zalajkowałem na flickrze i już Cię śledzę ;)
Dziękuję. Niestety nie mam zbyt wiele miejsca na kolekcję Barbie, dla tego staram się dobierać Różne Barbie tzn. różniące się wyglądem buźki zależało mi żeby mieć Christie ( mam akurat 2 różne) Kirę, Bopsy, Nichelle, Teresę i Shani. Teraz czekam aż na aukcjach aż pojawią się Midge, Miko, Dee Dee, Asha i inne. Moim marzeniem jest posiadać przynajmniej po jednej z nich :). Każda różni się od siebie i każda ma wyjątkową urodę.

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Ciemnoskóre piękności od Mattel

Post autor: Stary_Zgred »

Szanowni, czy ktoś ma doświadczenie w ratowaniu włosów lalek "Trendy & bendy"? Kupiłam wczoraj na bazarze Christie z tej serii. Twarzyczka - całkiem ładna (dlatego ją tu pokazuję), strój - kompletny, ale stan włosów - tragedia w czarne ciapki. Te kłaki już u swojego zarania były beznadziejne, bo poplątane z drucikami, które miały nadawać im kształt. Ponieważ lalką na pewno bawiło się jakieś dziecko cała ta konstrukcja zbiła się w dready. Zastanawiam się, czy da się je rozwikłać, czy szkoda czasu i energii, żeby się w to bawić i zużyć lalkę jako dawcę ciała. Wszelkie rady mile widziane!

Obrazek
Obrazek

JoannaS
Posty: 832
Rejestracja: 13 maja 2014, 18:30
Kontakt:

Re: Ciemnoskóre piękności od Mattel

Post autor: JoannaS »

Moja T&B mi wyłysiała. Myślę, że gdybym skróciła włosy do połowy i dopiero próbowała powyciagać druty i rozczesać to może by coś z tego było.

Awatar użytkownika
BarbieDream
Posty: 1713
Rejestracja: 29 gru 2011, 17:38
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Ciemnoskóre piękności od Mattel

Post autor: BarbieDream »

Ale ta lalka miała dredy oryginalnie... Bo mam swoją pudełkową. Osobiście ta fryzura mi się podobała i ja bym jej nie ruszała. Ale gdzieś kiedyś widziałam, że ktoś wydłubał te druciki z włosów.

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Ciemnoskóre piękności od Mattel

Post autor: Stary_Zgred »

BarbieDream pisze:Ale ta lalka miała dredy oryginalnie... Bo mam swoją pudełkową. Osobiście ta fryzura mi się podobała i ja bym jej nie ruszała. Ale gdzieś kiedyś widziałam, że ktoś wydłubał te druciki z włosów.
Niestety dziecko, które się nią bawiło, niemiłosiernie te oryginalne dredy splątało i teraz średnio to wygląda. Szkoda ślicznej lalki :(
Obrazek

Awatar użytkownika
roroDolls
Posty: 595
Rejestracja: 19 cze 2016, 11:17
Lokalizacja: Krakow / Norwich
Kontakt:

Re: Ciemnoskóre piękności od Mattel

Post autor: roroDolls »

O esu jaki Zgred normalnie...
burgundowy reroot i juz:-)

Awatar użytkownika
Dollytopia
Posty: 91
Rejestracja: 27 maja 2016, 23:24
Kontakt:

Re: Ciemnoskóre piękności od Mattel

Post autor: Dollytopia »

Moja ciemnoskóra piękność o czerwonych włosach pozdrawia z wakacyjnej wycieczki po Warszawie :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Neytiri
Posty: 1285
Rejestracja: 07 wrz 2013, 14:41
Kontakt:

Re: Ciemnoskóre piękności od Mattel

Post autor: Neytiri »

Super zdjęcia, panna wygląda bosko w plenerze. Mam nadzieję, że wraz z właścicielką dobrze się bawiła na wycieczce :)
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
Instagram: neytiri_dollhouse

Awatar użytkownika
roroDolls
Posty: 595
Rejestracja: 19 cze 2016, 11:17
Lokalizacja: Krakow / Norwich
Kontakt:

Re: Ciemnoskóre piękności od Mattel

Post autor: roroDolls »

Boska jest. wciaz podnieca ale juz sie nieco opatrzyla, co robic? ;-)

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: Ciemnoskóre piękności od Mattel

Post autor: ingrid »

ładnie współgrają nowe buźki fashionistek z ciałkami MtM, szkoda, że nie dają w pakietach osobno ciałek i główek, aby móc skomponować własną wersję ruchomej, bo nabywać pod dwa egzemplarze, to dość drogi interes, chyba, że uda się odsprzedać usztywniane ciałko i nie docenioną główkę.

Kurczę, co raz poważniej zastanawiam się nad wydaniem w świat moich dwóch kochanych czarnulek. Smutno mi z tego powodu, ale obawiam się, że są u mnie zaniedbane i zasługiwałyby na więcej troski. Rzecz jasna musiałyby pójść razem i najlepiej jakby ze sobą zostały, bo chyba przez lata zdążyły się polubić. Są niemal identyczne, nie mniej tutaj na forum, jak pamiętam zostały rozpoznane i należą do dwóch oddzielnych wydań.

Obrazek

Awatar użytkownika
roroDolls
Posty: 595
Rejestracja: 19 cze 2016, 11:17
Lokalizacja: Krakow / Norwich
Kontakt:

Re: Ciemnoskóre piękności od Mattel

Post autor: roroDolls »

No cudne.
Ja bym chyba sprzedala jedna a druga pzrestylizowala na nowe zycie...

Awatar użytkownika
Dollytopia
Posty: 91
Rejestracja: 27 maja 2016, 23:24
Kontakt:

Re: Ciemnoskóre piękności od Mattel

Post autor: Dollytopia »

Ingrid, cudne te Twoje czarnulki - podobne a jednak różne w wyrazie. :)
Masz rację, idealne byłyby Fashionistki na ciałkach MtM, ale musiałyby kosztować pewnie ze trzy razy więcej... Dlatego Mattel liczy na to, że komu zależy, ten i tak dokupi MtM żeby ożywić sztywniarę :D Przydałoby się więcej odcieni skóry.

-- 30 cze 2017, o 12:43 --

Neytiri i roroDolls, cieszę się, że podobają się Wam zdjęcia :D :serducho:

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: Ciemnoskóre piękności od Mattel

Post autor: ingrid »

Bardzo dziękuję Dollytopia, czarnuszki pewnie też są zadowolone z tak miłego komentarza ;)

RoRo również Ci dziękuję za komentarz. Co do stylizacji, to nie wiem, coś na nie nie mam obecnie weny, a rozdzielać ich raczej nie chcę.

U mnie pojawiła się kolejna i to bardzo nieplanowana ciemnoskóra lala, taka z pchlego targu, Super Size Barbie, bodajże lata 70, jak ją wypiorę, to postaram się niebawem obfocić.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości