Ciemnoskóre piękności od Mattel

Barbie, My Scene, Basics, Monster High, Ever After High
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: Ciemnoskóre piękności od Mattel

Post autor: ingrid »

lwica dziękuję

W sumie, to i tutaj czekoladki pasują

Obrazek

JoannaS
Posty: 832
Rejestracja: 13 maja 2014, 18:30
Kontakt:

Re: Ciemnoskóre piękności od Mattel

Post autor: JoannaS »

Piękne są...nie masz może tej po lewej (Fancy flower?) na jakimś zdjęciu z Barbie małogłową? Nie mam nic przeciwko dużogłowym lalkom ani ludziom ( cała moja rodzina :] ), ale zbieram akurat małogłowe.


Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: Ciemnoskóre piękności od Mattel

Post autor: ingrid »

Cudna, lubię takie w pełni czekoladowe ciałka, do tego włosy wspaniale kontrastują i strój dodaje oryginalności, bardzo ciekawa lala.

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Ciemnoskóre piękności od Mattel

Post autor: Pink Flamingo »

Wyjątkowa lalka. Spokojnie mogłaby być lalkowym wcieleniem Lil' Kim ;)
Obrazek

JoannaS
Posty: 832
Rejestracja: 13 maja 2014, 18:30
Kontakt:

Re: Ciemnoskóre piękności od Mattel

Post autor: JoannaS »

Jest nowa ciemnoskóra piękność Teen Skipper, czekam na jeszcze jedną od Mangalargi. Nawet krzesło czeka.
Obrazek

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Ciemnoskóre piękności od Mattel

Post autor: Miranda »

JoannaS pisze:Jest nowa ciemnoskóra piękność Teen Skipper, czekam na jeszcze jedną od Mangalargi. Nawet krzesło czeka.
I pozostałe lalki też w pełnym napięcia oczekiwaniu.

JoannaS
Posty: 832
Rejestracja: 13 maja 2014, 18:30
Kontakt:

Re: Ciemnoskóre piękności od Mattel

Post autor: JoannaS »

Na razie podziwiają torebkę.. Fajnie by było tej bandzie wymienić ciałka na artykułowane. A tak to tylko jedna, ta jeszcze nieobecna, będzie "zginalna". Zastanawiam się jakich moldów AA mi jeszcze brakuje -Nichelle (Urban Hipster), a z nowych Claudette, Kassandra i Fancy flower. Stefka?Tereska jakby miała oczy mniejsze.. gdybym znalazła trupkową Elinę AA to może, może.

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: Ciemnoskóre piękności od Mattel

Post autor: ingrid »

Dwie podobne, a jednak, tak inne Mbili. Jedna, to Afrykanka, a druga bardziej Afroamerykanka, jedna bogata swoją kulturą, druga chyba zasobem zer na koncie.

City Shine wygląda, jakby była bąblo głowa, ale raczej obie głowy mają te same proporcje.

Obrazek

Awatar użytkownika
Neytiri
Posty: 1285
Rejestracja: 07 wrz 2013, 14:41
Kontakt:

Re: Ciemnoskóre piękności od Mattel

Post autor: Neytiri »

ingrid pisze: jedna bogata swoją kulturą, druga chyba zasobem zer na koncie.
Hahaha, genialne podsumowanie ;D Ogromnie podoba mi się ta rdzenna mieszkanka Afryki i preferuję jej bogactwo kulturowe. Muszę się zebrać i zrobić kilka zdjęć moich ciemnoskórych piękności, które jeszcze jak dotąd nie wystąpiły w tym wątku.
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
Instagram: neytiri_dollhouse

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: Ciemnoskóre piękności od Mattel

Post autor: ingrid »

No właśnie, bo w dzisiejszych czasach ludzie lubią biegać za pieniędzmi, a zapominają o bezcennym bogactwie kulturowym, budowanym przez setki lat i tysiące, miliony ludzi, pokoleń. Ta Afrykanka, to księżniczka Ndebele, do dzisiaj te ludy występują w Afryce, aczkolwiek nie mam na chwilę obecną pojęcia, czy wciąż istnieje u nich hierarchia z królem i księżniczkami na czele. Niesamowicie podobają mi się ich kolorowe domy, chyba jedyne w swoim rodzaju na całym świecie, na żywo pewnie otoczenie pozostawiałoby wiele do życzenia, lub można by się było bardzo przyjemnie rozczarować, ale ten rejon świata jest w pewnym sensie tak zgrabiony, że niestety można zakładać wiele opcji.

Druga Afrykanka, przedstawiana już na forum, Kenijka z 93 roku jest Masajką, doczytałam nieco o lalce oraz o Masajach i Kenia jest rejonem, który zamieszkują.

Obrazek

JoannaS
Posty: 832
Rejestracja: 13 maja 2014, 18:30
Kontakt:

Re: Ciemnoskóre piękności od Mattel

Post autor: JoannaS »

Najpiękniejsza Mbili jaką widziałam..Nie masz może zdjęcia bez koca, czy on jest na stałe przytwierdzony?

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: Ciemnoskóre piękności od Mattel

Post autor: ingrid »

Śliczna jest ta Mbili, racja, buźkę ma niesamowicie realistyczną i nawet jest chyba ciemniejsza od tej i tak bardzo ekstremalnie czarnej City Shine.

Niestety nie rozbierałam jej, ale ona ma chyba klasyczne ciałko TnT Shani, z obiema prostymi łapkami odchylanymi. Ubranko pod spodem jest na ramiączkach, a koc na zatrzask, chociaż nie sprawdzałam, czy go do czegoś przyszywali. Natomiast Northwest Coast Indianka ma ciałko TnT Shani, ale z łapkami nie odginającymi się na boki i jej ubranko jest raczej zaszyte na stałe, z zewnątrz daje złudzenie, że lalka otula się tkaniną.

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Ciemnoskóre piękności od Mattel

Post autor: Stary_Zgred »

Księżniczka Ndebele zdystansowała na jakieś sto metrów urodziwą Masajkę. Niby wypusty tej samej firmy, ale jaka różnica.
Ingrid, zrobiłaś mi wielkie kuku swoją hebanową księżniczką. Widziałam ją już przedtem,ale dopiero dziś porządnie mną tąpnęło. Ta twarz będzie mi się śniła w nocy. Uffff, już dawno chcica nie wyła tak zawzięcie!
Obrazek

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: Ciemnoskóre piękności od Mattel

Post autor: ingrid »

Nie powinnam chyba czuć się winna :zawstydzony: ?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości