Fashionistas 2012

Barbie, My Scene, Basics, Monster High, Ever After High
Awatar użytkownika
Only NM
Posty: 1254
Rejestracja: 16 sty 2012, 15:30
Kontakt:

Re: Fashionistas 2012

Post autor: Only NM »

Ta nowa Tereska jest apetyczna! Ale ja się pytam co oni zrobili Raquell? Nawet lalki robią sobie botox!
Życie, to nie jest sport dla widzów!
- Dzwonnik z Notre Dame

Jeśli chcesz mnie odwiedzić kliknij TUTAJ

Awatar użytkownika
ajatoco
Posty: 476
Rejestracja: 13 mar 2012, 11:34
Lokalizacja: Leverkusen
Kontakt:

Re: Fashionistas 2012

Post autor: ajatoco »

Nowe lalki trzeba dokładnie, z każdej strony oglądać. Moja Teresa ma od kuli kleju w głowie zniekształconą twarz, miejsce ze źle wrootowanymi włosami, a pod spodniami poharatane nogi :|

Awatar użytkownika
Mangalarga
Posty: 2805
Rejestracja: 30 gru 2011, 14:03
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
Kontakt:

Re: Fashionistas 2012

Post autor: Mangalarga »

Jest może u Was w sklepach Raquelle? U mnie w mieście od kilku miesięcy nie widziałam jej w żadnym sklepie, mam wrażenie, że była tylko w pierwszych dostawach, a potem nic. W necie też jak na lekarstwo. Zresztą wszystkie nowe Fashionistki to u mnie w sklepach raczej rzadkość.
Akurat jak zaczęłam się przymierzać do kupna pierwszych Fashionistek na ciałka... :/ Będą potrzebne mi 2 Raquelle, 3 jeśli zdecyduję się "oszczędzić" jedną. Dlatego chciałabym wiedzieć czy są one gdzieś jeszcze w sklepach, czy to tylko u mnie tak kiepsko z nimi.
Obrazek

Awatar użytkownika
astridnat
Posty: 1052
Rejestracja: 25 mar 2012, 02:01
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Fashionistas 2012

Post autor: astridnat »

Mangalarga pisze:Jest może u Was w sklepach Raquelle? U mnie w mieście od kilku miesięcy nie widziałam jej w żadnym sklepie, mam wrażenie, że była tylko w pierwszych dostawach, a potem nic. W necie też jak na lekarstwo. Zresztą wszystkie nowe Fashionistki to u mnie w sklepach raczej rzadkość.
Akurat jak zaczęłam się przymierzać do kupna pierwszych Fashionistek na ciałka... :/ Będą potrzebne mi 2 Raquelle, 3 jeśli zdecyduję się "oszczędzić" jedną. Dlatego chciałabym wiedzieć czy są one gdzieś jeszcze w sklepach, czy to tylko u mnie tak kiepsko z nimi.
Ja u siebie nie widziałam jeszcze ani jednej. Swoją kupiłam na allegro.
Obrazek

Awatar użytkownika
ajatoco
Posty: 476
Rejestracja: 13 mar 2012, 11:34
Lokalizacja: Leverkusen
Kontakt:

Re: Fashionistas 2012

Post autor: ajatoco »

Jak byłam w Polsce to widziałam je w Carrefour w Bydgoszczy i to całkiem sporo, w dodatku w zestawie były dwie dodatkowe sukienki :)

Awatar użytkownika
Ania_DollSecondHand
Posty: 1398
Rejestracja: 14 sty 2012, 22:48
Kontakt:

Re: Fashionistas 2012

Post autor: Ania_DollSecondHand »

A ja się muszę zapytać o jedną rzecz. Przeczytałam post o petycji w sprawie fashionistek i tam Mangalarga napisała kilka słów o petycji, między innymi o tym, żeby przywrócić pierwotną artykulację Fashionistek w tym "ruchomość" pod biustem u Barbie, więc ciekawość mnie zjadła - czy nowe Fashionistki nie mają tej ruchomości? Chciałam sobie sprawić jakąś i chciałabym to wiedzieć przed zakupem.

Awatar użytkownika
Mangalarga
Posty: 2805
Rejestracja: 30 gru 2011, 14:03
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
Kontakt:

Re: Fashionistas 2012

Post autor: Mangalarga »

Chodzi o nowe serie, te z pierścionkami. Nie wiem czy są już u nas dostępne.
Pierwsze Fashionistki z tego roku mają pełną artykulację.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ania_DollSecondHand
Posty: 1398
Rejestracja: 14 sty 2012, 22:48
Kontakt:

Re: Fashionistas 2012

Post autor: Ania_DollSecondHand »

O, kurka, to Mattel już rzeczywiście schodzi na psy! Jak już po czasie zastoju wpadli na pomysł Fashionistek, które zrobiły furorę, to i to chcą zaprzepaścić :facepalm: . Dzięki za informację, będę wiedziała, którą serię omijać szerokim kołem ;)

Awatar użytkownika
nina85
Posty: 89
Rejestracja: 13 lut 2012, 20:18
Lokalizacja: Szkocja
Kontakt:

Re: Fashionistas 2012

Post autor: nina85 »

Spójrzcie jakie ładne, mam nadzieję, że i u nas się pojawią :)

http://www.flickr.com/photos/fashiondol ... otostream/

Awatar użytkownika
Dark-Beauty
Posty: 740
Rejestracja: 11 lut 2012, 17:12
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Fashionistas 2012

Post autor: Dark-Beauty »

ciemna jest fajna, tylko znowu tona różu.. i dodatki tez by mogli dać nowe. Chętnie złowiłabym dodatkowe akcesoria dla moich model muse.
Zapraszam :)
http://darkbeautydoll.blogspot.com/ (Barbie model muse - szycie)
http://dark-beauty-dal.blogspot.com/ (od niedawna little dal+obitsu 11cm)
http://www.flickr.com/photos/81974816@N02/ (galeria)

Awatar użytkownika
IHime
Posty: 200
Rejestracja: 18 lut 2012, 12:17
Kontakt:

Re: Fashionistas 2012

Post autor: IHime »

Ech, a ja żałuję, że największą zaletą, jaką w nich dostrzegam, są fashionistkowe ciałka na przeszczepy...
Gdzie te czasy, kiedy mattelowsie serie z "Modą" w nazwie, Fashion Fever, o Fashion Avenue już nie wspominając, miały naprawdę ciekawe ciuszki...

Awatar użytkownika
Lunarh
Posty: 787
Rejestracja: 02 mar 2012, 20:24
Kontakt:

Re: Fashionistas 2012

Post autor: Lunarh »

IHime pisze:Ech, a ja żałuję, że największą zaletą, jaką w nich dostrzegam, są fashionistkowe ciałka na przeszczepy...
Gdzie te czasy, kiedy mattelowsie serie z "Modą" w nazwie, Fashion Fever, o Fashion Avenue już nie wspominając, miały naprawdę ciekawe ciuszki...
Nie jesteś sama w tej ocenie. Ja również nie widzę niczego ponad ich ciałkami i z rzewnością wspominam starsze modele lalek...

Awatar użytkownika
nina85
Posty: 89
Rejestracja: 13 lut 2012, 20:18
Lokalizacja: Szkocja
Kontakt:

Re: Fashionistas 2012

Post autor: nina85 »

Może jestem mało wymagająca ale te ubranka bardzo mi się podobają i są tym na co najpierw zwróciłam uwagę ;)
Twarz Tereski również mi się podoba, gorzej z Barbie ale jak to mówią nie można mieć wszystkiego ;)

Awatar użytkownika
Grażyna
Posty: 1297
Rejestracja: 04 mar 2012, 20:38
Kontakt:

Re: Fashionistas 2012

Post autor: Grażyna »

IHime pisze:Ech, a ja żałuję, że największą zaletą, jaką w nich dostrzegam, są fashionistkowe ciałka na przeszczepy...
Gdzie te czasy, kiedy mattelowsie serie z "Modą" w nazwie, Fashion Fever, o Fashion Avenue już nie wspominając, miały naprawdę ciekawe ciuszki...
Totalnie zgadzam się z IHime. Sama zaczęłąm się zastanawiać nad zdobyciem jakiejś fash do przeszczepu ;)
A ten zestaw sprawia na mnie wrażenie zupełnie nieprzemyślanego. Ot, takie "weźmy z magazynu parę różówo-błyszczących szmatek, i połączmy je w całość". Mattelowi przydałoby się szczyptę więcej kreatywności :no:
Obrazek

Awatar użytkownika
IHime
Posty: 200
Rejestracja: 18 lut 2012, 12:17
Kontakt:

Re: Fashionistas 2012

Post autor: IHime »

Zgadzam się, że buźka Tereski jest ładna, nawet jedną mam. Tylko widziałam tę buźkę, w tym makijażu i różowo-błyszcząco-różowszych stylizacjach już X razy, a wiem, że Mattel potrafi więcej.
Z Fashionistów na łiszliście mam teraz tylko Ryana i mnóstwo, mnóstwo ciałek, najlepiej od Raquelle. A, i sukienka od balowej Nikki.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości