Kolekcjonerskie nowości Mattela

Barbie, My Scene, Basics, Monster High, Ever After High
ODPOWIEDZ
JoannaS
Posty: 832
Rejestracja: 13 maja 2014, 18:30
Kontakt:

Re: Kolekcjonerskie nowości Mattela

Post autor: JoannaS »

Kupiłam Barbie Signature Celebration, tą serduszkową, na taniej książce była po 65 zł, i bardzo mi się podoba, owszem jest to typowa blondynka Mattela z czerwonymi ustami, ale ma przyjemnie pomalowane oko , ze złotą kreską na dolnej powiece, całkiem w stylu Holidayek Mermaid i laVinii. Do zbioru moldów dołączył Barbie CM. Chyba tylko lalka na model muse daje gwarancję głowy normalnej wielkości, te inne , nawet niby kolekcjonerskie na ruchomych ciałkach są jakieś dziwne, mam Kasandrę Marni i ma ogromną głowę a ciałko wcale nie jest zbyt ruchome, po turecku nie usiądzie.

JoannaS
Posty: 832
Rejestracja: 13 maja 2014, 18:30
Kontakt:

Re: Kolekcjonerskie nowości Mattela

Post autor: JoannaS »

To ta po lewej Obrazek

Awatar użytkownika
GooliopeJ
Posty: 126
Rejestracja: 04 wrz 2018, 17:32
Kontakt:

Re: Kolekcjonerskie nowości Mattela

Post autor: GooliopeJ »

https://www.youloveit.com/dolls/barbie/ ... -doll.html

Ma ktoś, jakie opinie?
Nie lubię i nie zbieram Barbie ale te wszystkie z serii Rewind tak mnie zauroczyły, że zastanawiam się nad zakupem jednej choć sama nie wiem, którą wybrać.
To pewnie przez te cudowne lata 80, jak żałuję, że nie miałam okazji żyć w tamtym okresie ;( Stroje i cały image mają niesamowity i tak dobrze oddają tamten klimat.

Awatar użytkownika
kenereri
Posty: 193
Rejestracja: 08 lut 2012, 22:58
Kontakt:

Re: Kolekcjonerskie nowości Mattela

Post autor: kenereri »

GooliopeJ pisze:
13 lut 2023, 23:40
https://www.youloveit.com/dolls/barbie/ ... -doll.html

Ma ktoś, jakie opinie?
Nie lubię i nie zbieram Barbie ale te wszystkie z serii Rewind tak mnie zauroczyły, że zastanawiam się nad zakupem jednej choć sama nie wiem, którą wybrać.
To pewnie przez te cudowne lata 80, jak żałuję, że nie miałam okazji żyć w tamtym okresie ;( Stroje i cały image mają niesamowity i tak dobrze oddają tamten klimat.
Ja bym czekała na tę nową. :hyhy:
Obrazek

Awatar użytkownika
GooliopeJ
Posty: 126
Rejestracja: 04 wrz 2018, 17:32
Kontakt:

Re: Kolekcjonerskie nowości Mattela

Post autor: GooliopeJ »

Taak, jest śliczna, widziałam ją już na Allegro ale cena... :/ Ta z popcornem też jest świetna.
Liczę, że kiedyś uda mi się dorwać którąś z tych trzech w przyzwoitej cenie bo to najładniejsze Barbie jakie widziałam :D

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości