Kolekcjonerskie nowości Mattela

Barbie, My Scene, Basics, Monster High, Ever After High
Awatar użytkownika
Arima
Posty: 620
Rejestracja: 02 wrz 2015, 10:43
Kontakt:

Re: Kolekcjonerskie nowości Mattela

Post autor: Arima »

Ja też jakoś nie wierzę, żeby im ten boysband wyszedł.
Ale nawet gdyby, to sztywniaki szału nie robią. A nie wydaje mi się, by dali ciała artykułowane, choć może się mylę.

Awatar użytkownika
Neytiri
Posty: 1285
Rejestracja: 07 wrz 2013, 14:41
Kontakt:

Re: Kolekcjonerskie nowości Mattela

Post autor: Neytiri »

Widziałam newsy, akcje firmy podobno od razu podskoczyły. Ale nie mam żadnych oczekiwań. Najlepsze lalki wzorowane na postaciach Mattelowi wychodzą z serii filmowych kolekcjonerskich, gdy tak naprawdę tworzą kilka pojedynczych postaci tylko i są one ledwie podobne do prawdziwych osób, ogólny zarys zazwyczaj się tylko zgadza. Tworząc 7 osobowy boysband będą musieli podkreślić indywidualne cechy wyglądu 7 Azjatów płci męskiej. Nie zrobią 7 różnych moldów, a z pewnością nie z półki cenowej dla fanów. Znowu nie stworzą ich droższych dla kolekcjonerów, bo tych niewielu interesuje kpop. Widziałam tweeta, że to nie będą Kenowie tylko coś nowego. Obstawiam figurki. Pewnie coś jak te straszaki pod szyldem 1D czy The Wanted. Gdyby się postarali to mogliby odkopać żyłkę złota, fani kpopu kupią naprawdę różne gadżety ze swoimi idolami, ale jeśli nie wyjdzie i te lalki przedstawią członków zespołu nieładnie, to Mattel będzie skrytykowany na dużą skalę.
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
Instagram: neytiri_dollhouse

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Kolekcjonerskie nowości Mattela

Post autor: reiha »

w podlinkowanym artykule (nie czytałam do końca :P) jest mowa i o lalkach i o figurkach. Wrestlerki zrobili artykułowane, więc może i teraz się uda..

Awatar użytkownika
takes
Posty: 228
Rejestracja: 11 lip 2015, 15:54
Kontakt:

Re: Kolekcjonerskie nowości Mattela

Post autor: takes »

Ja nie ogarniam... taki hicior z tego Aquamana a oni nie zrobili kolekcjonerek ;( a ja tak chciałam Momoę... ta Mera z BvS stoi tak smutnie sama. Poza tym zrobiliby lepszą z tymi czerwonymi włosami >.>

Awatar użytkownika
Neytiri
Posty: 1285
Rejestracja: 07 wrz 2013, 14:41
Kontakt:

Re: Kolekcjonerskie nowości Mattela

Post autor: Neytiri »

Oj tak. Twórcy lalkowych OOAKów tworzą Aquamanów, do których całe rzesze kolekcjonerów wzdychają. Mattel przegapił świetną okazję. A przecież wystarczyłoby trochę tylko zmodyfikować wzór z Supermana, tak jak repainterzy to robią.
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
Instagram: neytiri_dollhouse

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1626
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kolekcjonerskie nowości Mattela

Post autor: Czarnab1 »

Nowa Barbie?
https://www.instagram.com/papusilemele/ ... lo43lyle5x

Zakochałam się na nowo w Barbie :serducho:

Awatar użytkownika
Neytiri
Posty: 1285
Rejestracja: 07 wrz 2013, 14:41
Kontakt:

Re: Kolekcjonerskie nowości Mattela

Post autor: Neytiri »

Z początku nie dowierzałam, czy nie jest to jakiś OOAK konwentowy, po tym jak z Aquamanem mnie oszukali :P Były już kolekcjonerskie syreny z serii Faraway Forest Water Sprite z 2016 i The Mermaid Fantasy z 2012. Jeśli ukaże się to kolejne wydanie, to jestem bardzo ciekawa jak zaprezentuje się na żywo, czy będzie wierna tym zdjęciom projektowym. To mold Claudette, tym razem w wersji kaukaskiej, więc byłby nowością.
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
Instagram: neytiri_dollhouse

Awatar użytkownika
BarbieDream
Posty: 1713
Rejestracja: 29 gru 2011, 17:38
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Kolekcjonerskie nowości Mattela

Post autor: BarbieDream »

Była już wersja kaukaska tego moldu - Blush Fringed Gown Barbie ;)

Awatar użytkownika
Neytiri
Posty: 1285
Rejestracja: 07 wrz 2013, 14:41
Kontakt:

Re: Kolekcjonerskie nowości Mattela

Post autor: Neytiri »

BarbieDream, a faktycznie, zapomniałam o niej. Dzięki za przypomnienie :) Dla mnie to wciąż nowość, pewnie będzie nie do zdobycia, ceny na eBay oscylują ok 300$. Nie wiem skąd te oferty, czy ktoś preorder organizuje?
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
Instagram: neytiri_dollhouse

Awatar użytkownika
BarbieDream
Posty: 1713
Rejestracja: 29 gru 2011, 17:38
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Kolekcjonerskie nowości Mattela

Post autor: BarbieDream »

Dokładnie tak, obiło mi się o uszy, że powinna kosztować tyle co poprzednia lalka z serii czyli 75$

Awatar użytkownika
takes
Posty: 228
Rejestracja: 11 lip 2015, 15:54
Kontakt:

Re: Kolekcjonerskie nowości Mattela

Post autor: takes »

a masz linka do Aquamana ooak? ja nie mogę żadnego znaleść

Awatar użytkownika
Aarjelin
Posty: 614
Rejestracja: 11 sie 2017, 19:39
Lokalizacja: Nibylandia
Kontakt:

Re: Kolekcjonerskie nowości Mattela

Post autor: Aarjelin »

takes pisze:a masz linka do Aquamana ooak? ja nie mogę żadnego znaleść
na sprzedaż jednego na Eetsy znalazłam: https://www.etsy.com/listing/668728494/ ... allery-1-4
A tu jeszcze jakiś chyba prywatny jeno :p https://www.flickr.com/photos/124998331 ... otostream/
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3

Awatar użytkownika
takes
Posty: 228
Rejestracja: 11 lip 2015, 15:54
Kontakt:

Re: Kolekcjonerskie nowości Mattela

Post autor: takes »

dzięki :)

Awatar użytkownika
borze
Posty: 337
Rejestracja: 03 lut 2012, 21:16
Lokalizacja: Zgorzelec/Kraków
Kontakt:

Re: Kolekcjonerskie nowości Mattela

Post autor: borze »

https://shop.mattel.com/shop/en-us/ms/b ... ntPageSize:&

Są już lalki BTS. Na temat ciał i proporcji się nie wypowiem nawet, bo szkoda gadać, litości Mattelu, to są dorośli ludzie, a nie 10-latki... Fajnie, że mają normalne włosy i z twarzy są też ok, z podobieństwem jest różnie, ale nie tragicznie. OOAKowałabym.

Awatar użytkownika
Neytiri
Posty: 1285
Rejestracja: 07 wrz 2013, 14:41
Kontakt:

Re: Kolekcjonerskie nowości Mattela

Post autor: Neytiri »

Fajne te lalki Bts, jak w tej cenie bardzo dobrze wykonane. Tylko to przegięcie z tymi wielkimi głowami, przez to nie maja u mnie szans. Może i lepiej bo 7 lalek to byłby za duży wydatek ;D
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
Instagram: neytiri_dollhouse

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości