Znacie sklep BJD BABY z Chin ?

Gdzie, co i jak- czyli dzielimy się adresami ciekawych stron o tematyce lalkowej.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ines.doll
Posty: 33
Rejestracja: 16 sty 2012, 16:02
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Znacie sklep BJD BABY z Chin ?

Post autor: Ines.doll »

Dziewczyny mam pytanie czy znacie może ten sklep z Chin z podróbkami Dollfie http://www.bjdbaby.com/ ceny atrakcyjne, ale bardzo mało jest podanych danych w tym sklepie, w zakładce np jak kupować itp. są puste miejsca, regulaminu sklepu też chyba nie ma, opis lalek też prawie żadny, nie wiadomo z czego są te lalki zrobione (z plastiku? ) Nie wiem czy można temu sklepie zaufać ;) Zamawiała może któraś z was coś w tym sklepie? Kiedyś nadziałam się już w Niemieckim sklepie więc mam obawy kupować w "dziwnych/ nieznanych" sklepach ;)

Ps. Znalezione teraz informacje na jakimś forum nie są zadowalające podobno mogą skonfiskować lalkę za nielegalną podróbkę :/ Chyba nie warto ryzykować :)

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Znacie sklep BJD BABY z Chin ?

Post autor: Stary_Zgred »

O rany, ale mają niskie ceny w porównaniu z normalnymi producentami! Ale rzeczywiście - brak jest informacji i strach się naciąć.
Obrazek

Awatar użytkownika
Szklanooka
Posty: 1282
Rejestracja: 02 paź 2012, 19:43
Kontakt:

Re: Znacie sklep BJD BABY z Chin ?

Post autor: Szklanooka »

Ines.doll wystarczyłoby żebyś spisała "bjdbaby" w naszą forumową wyszukiwarkę i znalazłoby ci ten wątek LINK
Ines.doll pisze:Ps. Znalezione teraz informacje na jakimś forum nie są zadowalające podobno mogą skonfiskować lalkę za nielegalną podróbkę :/ Chyba nie warto ryzykować :)
Dokładnie.

Awatar użytkownika
Ines.doll
Posty: 33
Rejestracja: 16 sty 2012, 16:02
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Znacie sklep BJD BABY z Chin ?

Post autor: Ines.doll »

Dziękuję za pomoc :) starałam się znaleść na forum czy było coś o tym sklepie, ale zapomniałam o wyszukiwarce :mur:

marisol-greta
Posty: 4
Rejestracja: 06 sty 2013, 15:31
Kontakt:

Re: Znacie sklep BJD BABY z Chin ?

Post autor: marisol-greta »

Ines.doll pisze:
Ps. Znalezione teraz informacje na jakimś forum nie są zadowalające podobno mogą skonfiskować lalkę za nielegalną podróbkę :/ Chyba nie warto ryzykować :)

A kto miałby konfiskować lalki?

Awatar użytkownika
Ines.doll
Posty: 33
Rejestracja: 16 sty 2012, 16:02
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Znacie sklep BJD BABY z Chin ?

Post autor: Ines.doll »

marisol-greta pisze:
Ines.doll pisze:
Ps. Znalezione teraz informacje na jakimś forum nie są zadowalające podobno mogą skonfiskować lalkę za nielegalną podróbkę :/ Chyba nie warto ryzykować :)

A kto miałby konfiskować lalki?
Nie wiem może celnicy ?

marisol-greta
Posty: 4
Rejestracja: 06 sty 2013, 15:31
Kontakt:

Re: Znacie sklep BJD BABY z Chin ?

Post autor: marisol-greta »

Ines.doll pisze:
marisol-greta pisze:
Ines.doll pisze:
Ps. Znalezione teraz informacje na jakimś forum nie są zadowalające podobno mogą skonfiskować lalkę za nielegalną podróbkę :/ Chyba nie warto ryzykować :)

A kto miałby konfiskować lalki?
Nie wiem może celnicy ?
Myślisz że celnicy mają na tyle rozległą wiedzę na temat lalek, by odróżnić oryginał od podróbki?

Awatar użytkownika
Ines.doll
Posty: 33
Rejestracja: 16 sty 2012, 16:02
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Znacie sklep BJD BABY z Chin ?

Post autor: Ines.doll »

Nie wiem czy mają ale tak jak wyżej podała koleżanka link że była już o tym dyskusja post27362.html?hilit=bjdbaby#p27362, lalka oryginalna powinna mieć firmowe pudełko i certyfikat. Niedawno był program w tv właśnie jak celnicy rozróżniają że np ubranie, buty, zegarki czy coś tam jeszcze nie są oryginalne, poznają po pierwsze po opakowaniu, certyfikacie itd też potem sprawdzają niby sprzedawce. A żeby sprawdzić nawet czy lalka jest podróbą czy nie wystarczy zajrzeć do oryginalnego sklepu czy mają na liście taki sklep gdzie z nim współpracują (chodź nie wiem czy celniką w ogóle by się chciało sprawdzać ;) )
A z celnikami to jak loteria albo się przyczepią, albo sprawdzą albo nie, mają milony przesyłek i nie wszystkich się czepiają bo by im życia brakło ;)

Ps.Ja na pewno tam nie kupię, nie będę ryzykować pieniędzy , bo sklep nawet swoich danych nie podaje, opisów itd dla mnie jest to bardzo podejrzane ;) Sklep normalny nic nie ma do ukrycia.

Awatar użytkownika
Arszenikk
Posty: 269
Rejestracja: 19 sty 2014, 13:46
Kontakt:

Re: Znacie sklep BJD BABY z Chin ?

Post autor: Arszenikk »

Celnicy patrzą "Zabawki. Climy, jako zabawka z tworzywa sztucznego, bądź puszczamy dalej". Dla nich nie ma różnicy, czy lalka oryginalna, czy nie, bo się nie znają. Poza tym, jak na "świstku" jest napisane, że lalka to często nawet nie zaglądają do pudełka.
Mam lalkę bez certyfikatu i pudełka, bo firma takowych nie posiada. Zawsze można też powiedzieć, że lalka z drugiej ręki, chcąc zaoszczędzić na kosztach brało się w częściach, w zwykłym pudełku.
Niemniej jednak bardzo odradzam sklep BJDBaby. Mają kiepskie odlewy i często lalki przychodzą uszkodzone.
Oh, you can't help that. Most everyone's mad here.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości