Mówili o nas w radio... czyli lalkowe dzieła Sonii Singh

Gdzie, co i jak- czyli dzielimy się adresami ciekawych stron o tematyce lalkowej.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ania_Fever
Posty: 22
Rejestracja: 31 sty 2015, 23:06
Kontakt:

Mówili o nas w radio... czyli lalkowe dzieła Sonii Singh

Post autor: Ania_Fever »

Słuchając wieczornych wiadomości na rmf.fm wychwyciłam informację o odnawianiu lalek. Od razu włączyłam internet, żeby poczytać o Sonii Singh. Widzieliście wcześniej jej dzieła? Przesyłam link do strony, na którą warto zajrzeć: http://treechangedolls.tumblr.com/
Co myślicie o nagłaśnianiu lalkowej działalności? :)

Awatar użytkownika
privace
Posty: 2499
Rejestracja: 27 gru 2011, 12:23
Kontakt:

Re: Mówili o nas w radio... czyli lalkowe dzieła Sonii Singh

Post autor: privace »

O tych lalkach już u nas było tutaj
Dla mnie to jednak pomyłka mówić w radio o lalkach- tak samo jak o malarstwie, czy rzeźbie. Słowa nie opiszą tego, co trzeba zobaczyć albo "pomacać".

Awatar użytkownika
Elka
Posty: 629
Rejestracja: 07 lis 2014, 12:47
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Mówili o nas w radio... czyli lalkowe dzieła Sonii Singh

Post autor: Elka »

Czemu mówienie w radiu o lalkach jest pomyłką, do Ani przekaz dotarł i od razu zaczęła szperać w internecie. Każda reklama jest dobra, ja też zresztą często jak usłyszę o czym mnie interesującym to zaraz chciała bym to również zobaczyć, więc odpalam neta, telewizor albo idę na wystawę czy wernisaż (chociaż ostatnio trochę posucha na wystawy w moim małym miasteczku ale jak tylko słyszę o czymś interesującym to biegnę).

Awatar użytkownika
dollbby
Posty: 2001
Rejestracja: 27 gru 2011, 18:54
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Mówili o nas w radio... czyli lalkowe dzieła Sonii Singh

Post autor: dollbby »

każda promocja jest dobra... zas jesli chodzi o prace tej pani... dla mnie nic szczególnego

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości