Pullip Fiction POMOCY

Gdzie, co i jak- czyli dzielimy się adresami ciekawych stron o tematyce lalkowej.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
WalnutSprout
Posty: 62
Rejestracja: 22 lut 2015, 19:17
Kontakt:

Pullip Fiction POMOCY

Post autor: WalnutSprout »

Pomyślałam że to by był najbardziej odpowiedni wątek do założenia takiego tematu. A chodzi o forum PullipFiction http://www.pullipfiction.com/phpbb/index.php

Czy ktoś z was należy może do tego forum ? Mi by zależało żeby do niego należeć i próbowałąm dziś rano założyć tam konto. Niestety nie dostałam od nich maila zwrotnego i nie mogę się logować na stronę. Logowałam się dziś o 7 rano i do tej pory nie mam żadnego maila, a w międzyczasie wysłałam proźbę o ponowne przesłanie maila około 5 razy.
Żeby sprawdzić czy poprawnie podałam swojego maila spróbowałam założyć kolejne konto na tego samego maila. Oczywiście okazało się że mail był poprawnie podany. Dodam jeszcze że zakładałam konto na maila z WP, czy to może mieć wpływ na problemy z otrzymaniem maila zwrotnego ??

Dodam też że przed zakładaniem konta wyczyśliłam skrzynkę ze spamem żeby w razie czego nie przegapić tego maila.

:( Proszę pomóżcie ...
Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
privace
Posty: 2499
Rejestracja: 27 gru 2011, 12:23
Kontakt:

Re: Pullip Fiction POMOCY

Post autor: privace »

Możliwe, że to wina poczty wp- ja właśnie zarejestrowałam konto używając adresu z http://www.migmail.pl i przyszło po kilku sekundach... (zawsze możesz użyć takiego adresu "tymczasowo", a potem zmienić w swoim profilu na inny, bo to poczta "antyspamowa" wyłącznie do odbierania mało ważnych potwierdzeń rejestracji itp)

Awatar użytkownika
WalnutSprout
Posty: 62
Rejestracja: 22 lut 2015, 19:17
Kontakt:

Re: Pullip Fiction POMOCY

Post autor: WalnutSprout »

Dziękuję , nie wiedziałam nawet że taka poczta zastępcza isnieje. Zaraz spróbuję po raz kolejny.
Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
privace
Posty: 2499
Rejestracja: 27 gru 2011, 12:23
Kontakt:

Re: Pullip Fiction POMOCY

Post autor: privace »

Polecam każdemu, jest masa takich stron- wystarczy w google wpisać "mail tymczasowy";)
Ja zawsze korzystam z tego rozwiązania, gdy jakaś strona żąda potwierdzenia- mało ważne fora, które wymagają rejestracji żeby zerknąć na jakiś wątek, strony do oglądania filmów, głupie gierki itp. Podaję zmyślonego maila, klikam potwierdzenie rejestracji i mam z głowy. Dzięki temu unikam tony spamu na własnego maila ze stron, które mi nie są do niczego potrzebne prócz jednorazowego wejścia.

Awatar użytkownika
WalnutSprout
Posty: 62
Rejestracja: 22 lut 2015, 19:17
Kontakt:

Re: Pullip Fiction POMOCY

Post autor: WalnutSprout »

Kocham TE forum XD pomogliście mi już tyle razy !!

Privace tobie dziękuję szczególnie bo dzięki tobie nauczyłam się czegoś nowego. Numer z tymczasowym forum zadziałał jak marzenie ^_^ i teraz wykorzystam go na kolejnym forum na którym miałam ten sam problem.
Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Urshula
Posty: 684
Rejestracja: 27 gru 2011, 22:45
Kontakt:

Re: Pullip Fiction POMOCY

Post autor: Urshula »

Dzięki Privace za ten MYK z pocztą tymczasową! nie wiedziaąłm,że takie cuś istnieje!!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości