Moda całkiem łatwa i jakie "woow"

Gdzie, co i jak- czyli dzielimy się adresami ciekawych stron o tematyce lalkowej.
ODPOWIEDZ
niemiłamonika
Posty: 643
Rejestracja: 26 lut 2014, 19:10
Kontakt:

Moda całkiem łatwa i jakie "woow"

Post autor: niemiłamonika »

Nie wiem czy ktoś zna ten blog. Autorka szyje ubranka w stylizacjach z wybiegów mody.
http://fashiondollstylist.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Neytiri
Posty: 1285
Rejestracja: 07 wrz 2013, 14:41
Kontakt:

Re: Moda całkiem łatwa i jakie "woow"

Post autor: Neytiri »

Znam i obserwuję, bardzo ciekawe zestawienia i miniaturowe kopie stylizacji od projektantów mody. Zazdroszczę również Autorowi bloga oddania temu hobby, wpisy i nowe stroje pojawiają się regularnie.

Sama ledwie kilkukrotnie próbowałam skopiować całe stroje zamieniając je na rozmiar lalkowy i.nie jest to wcale łatwe, wręcz przeciwnie. Zawsze w trakcie szycia wychodzi coś zupełnie innego niż planowałam. Natomiast na tym blogu projekty są realizowane konsekwentnie wg pierwowzoru.

Czy ktoś z Was próbował też takiego szycia?
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
Instagram: neytiri_dollhouse

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Moda całkiem łatwa i jakie "woow"

Post autor: Miranda »

Niektóre ubrania są całkiem interesujące, ale te zdjęcia źle się ogląda. Photoshop za bardzo bije po oczach, zwłaszcza w tym doczepianiu głów lalek do modelek.

Awatar użytkownika
Soihime
Posty: 986
Rejestracja: 31 sie 2015, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Moda całkiem łatwa i jakie "woow"

Post autor: Soihime »

Bosh ten photoshop kaleczy moje oczy >< Ubranka fajne, ale odechciało mi się przeglądania bloga po 30 sekundach.

niemiłamonika
Posty: 643
Rejestracja: 26 lut 2014, 19:10
Kontakt:

Re: Moda całkiem łatwa i jakie "woow"

Post autor: niemiłamonika »

Fakt Fotoszop tragiczny ale, patrze raczej na fasony które wstawia bo nie o całość wszystkiego. Ciężko cały oblecieć ale na bieżąco fajnie luknąć co stworzyła. Ja tam tak nie umiem.

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Moda całkiem łatwa i jakie "woow"

Post autor: Miranda »

niemiłamonika pisze:Fakt Fotoszop tragiczny ale, patrze raczej na fasony które wstawia bo nie o całość wszystkiego. Ciężko cały oblecieć ale na bieżąco fajnie luknąć co stworzyła. Ja tam tak nie umiem.
Bez przesady, Ty też ładnie szyjesz, a jej niektóre ubrania są niedopracowane. Nie powiem, szyje ładnie, ale to jeszcze nie jest ten najwyższy poziom.

niemiłamonika
Posty: 643
Rejestracja: 26 lut 2014, 19:10
Kontakt:

Re: Moda całkiem łatwa i jakie "woow"

Post autor: niemiłamonika »

Fakt ona miewa dużo niedopracowanych ale jakoś tak pomiesza , tak dobierze do lalki, że sama bym tak chciała. Ja mam mniej szaleństwa chyba.

Awatar użytkownika
Neytiri
Posty: 1285
Rejestracja: 07 wrz 2013, 14:41
Kontakt:

Re: Moda całkiem łatwa i jakie "woow"

Post autor: Neytiri »

Widać niedociągnięcia w szyciu, ale generalnie nieźle przenosi projekty z wybiegów na skalę lalkową i ogólny efekt jest bardzo ciekawy.
Też moim zdaniem mogłaby odpuścić te zdjęcia z doklejanymi głowami, nic interesującego nie wnoszą, ale cóż każdy ma swoje upodobania.
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
Instagram: neytiri_dollhouse

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Moda całkiem łatwa i jakie "woow"

Post autor: Miranda »

niemiłamonika pisze:Fakt ona miewa dużo niedopracowanych ale jakoś tak pomiesza , tak dobierze do lalki, że sama bym tak chciała. Ja mam mniej szaleństwa chyba.
Albo czasu. :D

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości