Guziki, suwaki i rzepy dla lalek

Gdzie, co i jak- czyli dzielimy się adresami ciekawych stron o tematyce lalkowej.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
dextella
Posty: 403
Rejestracja: 28 sty 2012, 00:34
Kontakt:

Guziki, suwaki i rzepy dla lalek

Post autor: dextella »

www.zipperthatdoll.com - jeśli ktoś poszukuję rzepów, suwaków i guzików, to wydaje mi się, że to idealne miejsce (btw jakby ktoś zamawiał to chętnie się podczepię).

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1903
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: Guziki, suwaki i rzepy dla lalek

Post autor: barbusia77 »

dextella pisze:http://www.zipperthatdoll.com - jeśli ktoś poszukuję rzepów, suwaków i guzików, to wydaje mi się, że to idealne miejsce (btw jakby ktoś zamawiał to chętnie się podczepię).
ja też :)
<3

Awatar użytkownika
Soihime
Posty: 986
Rejestracja: 31 sie 2015, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Guziki, suwaki i rzepy dla lalek

Post autor: Soihime »

To jest całkiem fajne, ale trochę mały profesjonalizm strony mnie odstrasza. Czy ktoś już tam wcześniej coś kupował?

Awatar użytkownika
Kamelia
Moderator
Posty: 1059
Rejestracja: 08 paź 2015, 23:43
Kontakt:

Re: Guziki, suwaki i rzepy dla lalek

Post autor: Kamelia »

Tu znalazłam zdjęcia tych suwaków w ubrankach: http://www.angelfire.com/ab/lisasdolls/ ... spage.html

Też bardzo chętnie bym się podpięła pod zamówienie. Tylko sama nie mam pojęcia jak się zabrać za zamawianie z USA (zakładam, że nie jest to takie trudne, ale może ktoś jednak już ma w tym wprawę... ;) ).

Awatar użytkownika
Soihime
Posty: 986
Rejestracja: 31 sie 2015, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Guziki, suwaki i rzepy dla lalek

Post autor: Soihime »

Mnie bardziej martwi fakt, że sklep wygląda jakby był "robiony na kolanie", dlatego jeśli jest ktoś kto tam kupił i towar dostał to chętnie :D przeczytam.

Awatar użytkownika
dextella
Posty: 403
Rejestracja: 28 sty 2012, 00:34
Kontakt:

Re: Guziki, suwaki i rzepy dla lalek

Post autor: dextella »

koleżanka z USA dostała guziki i to w parę dni, więć legit. Ja chyba jakoś na dniach zamówię, to dam znać.

Awatar użytkownika
azulla
Posty: 75
Rejestracja: 12 maja 2013, 14:12
Kontakt:

Re: Guziki, suwaki i rzepy dla lalek

Post autor: azulla »

Ja mogę się podpiąć nawet zaraz :hura:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość