Lalki Emilie Steele

Gdzie, co i jak- czyli dzielimy się adresami ciekawych stron o tematyce lalkowej.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Lalki Emilie Steele

Post autor: Pink Flamingo »

Natknąłem się na coś takiego:

https://www.instagram.com/emilie.steele/
http://designyoutrust.com/2017/02/these ... -bare-all/

Jeżeli umieszczam w nieodpowiednim miejscu/wątku, proszę szanowną moderację o przeniesienie :)

Lalki przecudne, podobne w charakterze do tych od Mariny Bychkovej i sióstr Popovy.

Awatar użytkownika
Arima
Posty: 620
Rejestracja: 02 wrz 2015, 10:43
Kontakt:

Re: Lalki Emilie Steele

Post autor: Arima »

Wow, cudne! Lubię takie niepospolite, artystyczne lalki, choć zazwyczaj trzymam się tych "klasycznych".
Chciałoby się mieć taki talent...

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Lalki Emilie Steele

Post autor: Miranda »

Szanuję pracę, ale nie moja bajka.

Awatar użytkownika
VMarcin
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2013, 12:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Lalki Emilie Steele

Post autor: VMarcin »

Typowe lalki i zdjęcia pseudoartystyczne, czyli im bardziej brzydkie i ekstrawaganckie tym bardziej autor ma się za: "JESTĘ ARTYSTĘ"! Dla mnie obrzydliwe, zarówno same lalki jak i zdjęcia, temat wałkowany milion razy, białe brwi i rzęsy, piegi, krew, aluzje do gwałtu, sesje na cmentarzach, rany okaleczenia... to jest typowy banalny obraz sztuki w głowach młodych ludzi, lub ludzi niedojrzałych, tak bardzo chcą być "na opak" ze sztuką, że tworzą według nich awangardę, która paradoksalnie jest "banałem banałów", bo o takiej "awangardzie" myślą wszyscy... Widziałem setki takich zdjęć i setki takich awangardowych pomysłów. NUDA!

Ps. Jedynie co można docenić, to zaangażowanie w przygotowanie, światło, pracę techniczną, make-up, pozy itd.

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: Lalki Emilie Steele

Post autor: Stary_Zgred »

Mój typ :serducho: Wszystkie urodziwe, ale gdyby dobra wróżka pozwoliłaby mi wybrać jedną z nich, to bez wahania łapałabym trzygłowego Cerbera!
Obrazek

Awatar użytkownika
PettyDolls
Posty: 7
Rejestracja: 27 lut 2017, 08:19
Kontakt:

Re: Lalki Emilie Steele

Post autor: PettyDolls »

złapałabym się za takią lalkę, aczkolwiek bym ją oddała po ok. 9 miesiącach... Na zdjęciach są takie specyficzne, ale gdybym już taką złapała, to by na 100000000% by skończyła na (nazywane przez moje koleżanki) SUPER EKKSTRA MEGA HIPER SŁIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIITTT!!! :klaszcze:
Każdy, nawet głupi może kupić lalkę, ale żeby zostać prawdziwym posiadaczem lalki, musisz coś co niej poczuć.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości