Zastane stawy u Barbie MTM

Masz problem z lalką? Zapytaj o radę!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
barbusia77
Kontakt:

Zastane stawy u Barbie MTM

Post autor: barbusia77 »

Jeśli taki temat istnieje, proszę o wklejenie mojego postu do odpowiedniego działu. Kupiłam pulchna Barbie Made To Move. Okazuje się ze stawy łokciowe poruszają się tylko w dolnej części. W górnej nawet nie drgną! Nagrzewałam suszarką, moczyłam we wrzątku. Bez skutku :zalamka:

tak wygląda prawidłowa ruchomość Obrazekprawidłowy by anaconda1977, on Flickr

a tak jest u pulchniutkiej Obrazekugrubaski by anaconda1977, on Flickr

LUUUDZIEE,udało się!! pomógł płyn WD40 i kombinerki :happy:
Obrazekwd401 by anaconda1977, on Flickr
Obrazekwd402 by anaconda1977, on Flickr
przepraszam za goliznę,ale lalka prosto z kąpieli ;)
<3

Awatar użytkownika
sandrinka
Kontakt:

Re: Zastane stawy u Barbie MTM

Post autor: sandrinka »

Dziękuję za pomysł z WD 40.
Kilka moich mtm miało takie zastane stawy w rekach, a tancerka mtm nadal ma. Innym pannom ogarnęłam ręce w taki sposób, że wkładałam coś typu ołówek/pędzel w zgięcie i zginałam na maksa aż staw się poruszy i ręka zegnie do końca.
Niestety u tancerki (ma grubsze ręce niż standardowe Barbie) ten sposób nie zadziałał, więc zaraz napiszę do brata czy nie ma przypadkiem WD40 i za jakiś czas spróbuję :D

Awatar użytkownika
barbusia77
Kontakt:

Post autor: barbusia77 »

sandrinka tylko kombinerki owiń plastrem, żeby nie podrapać cialka lalce. Ja jestem w szoku ze to się udało bo te stawy wyglądały jak sklejone, albo zlane ze sobą od nowości,taki feler przy obecnych wpadkach Mattela byłby całkiem możliwy ;) Powodzenia :*
<3

Awatar użytkownika
sandrinka
Kontakt:

Post autor: sandrinka »

barbusia77 obędzie się bez WD 40 i kombinerek. Przed napisaniem do brata postanowiłam jeszcze raz obejrzeć staw tancerki i udało się ruszyć gołymi rękami. Teraz siedzi ze zgięta ręką, żeby staw się znowu nie zastał. Ale dziękuję za radę dotyczącą plastra - może mi się przydać w przyszłości :)

ODPOWIEDZ