Zamiana ciała Tropical Splash Nikki 2008 na Pocahontas

Masz problem z lalką? Zapytaj o radę!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Zamiana ciała Tropical Splash Nikki 2008 na Pocahontas

Post autor: Asiasta »

Co wy na to aby zamienić ciało od Tropical Splash Nikki z 2008 roku na ciało od Pocahontas z 1995 roku od Mattel? Czy główka współczesnej barbie będzie pasowała do ciała TNT? Ktoś już robił takie podmiany?
Karnacja skóry jest podobna.
Poniżej zdjęcie Nikki w porównaniu do starszych lalek AA, Pocahontas ma nieco jaśniejszy odcień.
Obrazek20170127_23465m8 by Joanna Piotrowska, on Flickr

Czy ktoś posiada taką lakę Pocahontas oraz Nikki lub Chriestie z lat 2000+ i mógłby porównać odcień skóry?

Awatar użytkownika
Neytiri
Posty: 1285
Rejestracja: 07 wrz 2013, 14:41
Kontakt:

Re: Zamiana ciała Tropical Splash Nikki 2008 na Pocahontas

Post autor: Neytiri »

Główki powinny pasować, bo wymieniałam je w różne strony. Czasem tylko gdy jest lekko luźna na karku, to można zastosować trik z zawiązaniem małej gumki recepturki wokół bolca wystającego z szyi i na to nałożyć główkę. Nie wiem jednak czy ciałko Pocahontas nie będzie za jasne, jest raczej śniada niż ciemnoskóra.
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
Instagram: neytiri_dollhouse

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Zamiana ciała Tropical Splash Nikki 2008 na Pocahontas

Post autor: Miranda »

Jak dobrze, że tu weszłam! Mam problem z jedną ze Skipperek. Myślałam o zawiązaniu sznurka, ale widzę, że gumka może być lepszą opcją.

Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: Zamiana ciała Tropical Splash Nikki 2008 na Pocahontas

Post autor: Asiasta »

Siostra mojej skipperce wsunęła gumkę pod główkę, nie kiwa się ale też nie mogę jej podnosić do góry i opuszczać na dół. Swobodnie można nią obracać. Główka jest stabilna i nie leci do tyłu obciążona włosami gdy laleczka stoi.

Awatar użytkownika
DragonLady
Posty: 571
Rejestracja: 05 lut 2016, 17:29
Kontakt:

Re: Zamiana ciała Tropical Splash Nikki 2008 na Pocahontas

Post autor: DragonLady »

Mam Pocę, mam jakieś ciemnoskóre z 90, mogę poszukać i porównać, tylko błagam, przypomnij przed końcem weekendu jeśli się zagapię, bo aktualnie więcej ganiam po dworze niż jestem w domu i zapomnę na pewno ;).
Co do luźnych łebków, do wrzątku, schłodzić i potem założyć, naprawiałam tak bardzo rozciągnięte łepetyny (nabite na szyję do samych ramion). Gwarancji nie daję ;), ale spora szansa, że pomoże.


Awatar użytkownika
Asiasta
Posty: 763
Rejestracja: 01 mar 2017, 19:16
Kontakt:

Re: Zamiana ciała Tropical Splash Nikki 2008 na Pocahontas

Post autor: Asiasta »

W dniu dzisiejszym Nikki dostała nowe ciało. Nie zidentyfikowałam jeszcze laleczki, która użyczyła jej swoje ciałko. Karnacja Nikki jest lekko ciemniejsza ale po założeniu główki praktycznie nie widać różnicy. Jak widać na zdjęciach poniżej Nikki wygląda trochę dziwnie gdyż szyja od nowego ciała jest o kilka mm krótsza od szyi w oryginalnym ciałku. Głowa Nikki jest szersza od głowy właścicielki ciałka.
Niech będzie tak jak jest!!! Waż że lalka już nie straszy wielkimi stopami :)

Obrazek2008 Nikki Tropical Splash Barbie by Joanna Piotrowska, on Flickr

Obrazek2008 Nikki Tropical Splash Barbie by Joanna Piotrowska, on Flickr

Obrazek2008 Nikki Tropical Splash Barbie przez zamianą ciała by Joanna Piotrowska, on Flickr

Może ktoś potrafi zidentyfikować laleczkę od której Nikki otrzymała nowe ciałko? Na główce i na plecach napis Mattel 2006.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości