Merida - loki

Masz problem z lalką? Zapytaj o radę!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
GooliopeJ
Posty: 126
Rejestracja: 04 wrz 2018, 17:32
Kontakt:

Merida - loki

Post autor: GooliopeJ »

Ma ktoś dobrą radę na odratowanie loków Meridy z Disney Animators? Po czasie zrobiły się strasznie ,,sianiste'', skołtunione :(

Karo
Posty: 209
Rejestracja: 06 maja 2019, 16:21
Kontakt:

Re: Merida - loki

Post autor: Karo »

Może spróbuj je wyprostować i rozczesać za pomocą wrzątka a potem od nowa zakręć. Jak są skołtunione i same siano to innej opcji nie widzę. Na youtubie pełno takich filmów jak odnowić włosy i kręcić między innymi.

Awatar użytkownika
GooliopeJ
Posty: 126
Rejestracja: 04 wrz 2018, 17:32
Kontakt:

Re: Merida - loki

Post autor: GooliopeJ »

Niestety ale z tych standardowych metod próbowałam już wszystkiego, obawiam się nawet że kiedyś spaliłam je wrzątkiem bo od końca do połowy włosów to zwyczajne siano :/ Dodam, że moja Pocahontas ma tak samo (na szczęście tylko na samych końcówkach) i miała tak już od razu po wyjęciu z pudełka... Nie wiem czy wszystkie tak mają czy to ja trafiłam na jakiś wadliwy egzemplarz :(

Margoth
Posty: 2
Rejestracja: 19 lut 2020, 13:27
Kontakt:

Re: Merida - loki

Post autor: Margoth »

Niestety nie wszystkie lalki animators mają fajne wlosy.. Wystarczy porównać Arielkę (ideał, błyszczące, śliskie, piękne włosy) a chociażby Pocahontas z sianowatymi końcami. Chętnie poczytam czy ktoś ma jakieś sposoby na ładne włosy u tych laleczek..

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość