Wymiana ciałka - porady dotyczące koloru

Masz problem z lalką? Zapytaj o radę!
Awatar użytkownika
Aarjelin
Posty: 614
Rejestracja: 11 sie 2017, 19:39
Lokalizacja: Nibylandia
Kontakt:

Re: Wymiana ciałka - porady dotyczące koloru

Post autor: Aarjelin »

Annorelka, no co do tej nowej Curvy MtM to kupię jaka będzie, już trudno, jakąś głowę się dobierze xD ale muszę mieć :rotfl: w najgorszym wypadku zostanie awangardowo ze swoją własną ALE oddam do repaintu xD
EDIT:
o, ALBO jeszcze prościej, skorzystam z twojej podpowiedzi i dobiorę jej jakiegoś fajnego molda z tych też pomarańczowych :cwaniak: LUB o karnacji opalenizną zbliżonej :mysli:
Akurat w poniedziałek mam zamiar wybrać się do cywilizacji, to przy okazji potropię na zaś i spróbuję upolować jakąś Lovin' Leopard bez zeza :prosi: bo ostatnio mi się nie udało dobrać żadnej panny z nowego wypustu a i tak lubię ten mold x3 zwłaszcza, że ponoć nowe Faszki nie mają już klejgluta :szok: znaczy miła buzia + mniej roboty :cwaniak: idealnie.
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3

Awatar użytkownika
Aarjelin
Posty: 614
Rejestracja: 11 sie 2017, 19:39
Lokalizacja: Nibylandia
Kontakt:

Re: Wymiana ciałka - porady dotyczące koloru

Post autor: Aarjelin »

I znowu mam kolejne skintonowe MtM pytanie :facepalm: :
Czy ma ktoś może u siebie Barbie Made To Move Skateboarder oraz Made To Move Pomarańczowy Top (Kayla) i mógłby mi z pierwszej ręki dać znać czy ich skintony są faktycznie takie same, czy to tylko złudzenie optyczne na zdjęciach? :niewiem: Bardzo bym prosiła o odpowiedź :padam:
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Wymiana ciałka - porady dotyczące koloru

Post autor: Balbinka »

Moim zdaniem się różnią minimalnie. Rolkarka jest ciemniejsza o pół tonu:

ObrazekJesien 8 by Balbinka B, on Flickr
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
Aarjelin
Posty: 614
Rejestracja: 11 sie 2017, 19:39
Lokalizacja: Nibylandia
Kontakt:

Re: Wymiana ciałka - porady dotyczące koloru

Post autor: Aarjelin »

Balbinko o anielskiej cierpliwości, bardzo dziękuję za tą informację :padam: a i zdjęcie poglądowe też krasne ^^ widać, że panna sportowa podeszła do zadania z detektywistycznym zacięciem :D grzeczne jabłuszko pomaga jej po Watsońsku, znaczy cierpliwie :D ps: chyba przegapiłam wcześniej u jesiennej panienki tą rockową bransoletę, może i nie taka znowu grzeczna ;D Jeszcze raz dziękuję :3
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Wymiana ciałka - porady dotyczące koloru

Post autor: Balbinka »

Zagadnienie zgodności tych ciałek już nurtowało przesadzaczy MIO Mocha ;) i dlatego powstało to porównanie. Różnica jest, ale nieznaczna i można ją spokojnie zignorować moim zdaniem :) Ja kupiłam rolkarkę ze względu na ciuszki, ale jakoś się polubiłyśmy i została w domu. Za to już wypuściłam na wolność łepetynę od od ciałka Jesieni i grubaskę, którą kupiłam dla ubrań. Dumna jestem z siebie :)
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1626
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wymiana ciałka - porady dotyczące koloru

Post autor: Czarnab1 »

W SH trafiłam na tę piękność. Wolę lalki patrzące na wprost, ale tak mnie jej mold zafascynował że musiałam kupić. Chciałabym jej główkę przesadzić na ciało model muse. Możecie poradzić jakiego koloru mam szukać?

To chyba Barbie Fashion Fever Hair Highlights 2006.

Obrazek

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1626
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wymiana ciałka - porady dotyczące koloru

Post autor: Czarnab1 »

Poniżej zdjęcie porównawcze ciałka artykułowanego z aliexspress z ciałem Barbie fashionistas oraz Poppy Parker, do którego jest najbardziej podobne.
Stopy w kostkach praktycznie się nie odchylają, więc nie wiem po co to łączenie. Ciałko bardzo jasne i trochę mniejsze od standardoego barbiowego. Bardzo ładne zgrabne dłonie. Stawy ciężko chodzą.
Nie zakładałam jeszcze główki. Na pewno użyję do główek z Chin. Nie mam innej lalki w podobnym kolorze.
Obrazek

Awatar użytkownika
Neytiri
Posty: 1285
Rejestracja: 07 wrz 2013, 14:41
Kontakt:

Re: Wymiana ciałka - porady dotyczące koloru

Post autor: Neytiri »

Może byłoby dobre do bladej barbie np Fan Bing Bing. Szkoda tylko, że jest niższe. Za ile znalazłaś je na alli?
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
Instagram: neytiri_dollhouse

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1626
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wymiana ciałka - porady dotyczące koloru

Post autor: Czarnab1 »

Kupiłam za 7,50 w promocji. Teraz są za ok 9 zl.

Awatar użytkownika
storczyk
Posty: 92
Rejestracja: 19 sty 2014, 16:40
Kontakt:

Re: Wymiana ciałka - porady dotyczące koloru

Post autor: storczyk »

tak patrzę na to jasne ciałko i może nadałoby się do mojej biednej pogryzionej Roszpunki... :mysli: Podzielisz się linkiem gdzie to cudo na ali? Proszę :padam:

Awatar użytkownika
Czarnab1
Posty: 1626
Rejestracja: 16 lut 2016, 01:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wymiana ciałka - porady dotyczące koloru

Post autor: Czarnab1 »

storczyk pisze:tak patrzę na to jasne ciałko i może nadałoby się do mojej biednej pogryzionej Roszpunki... :mysli: Podzielisz się linkiem gdzie to cudo na ali? Proszę :padam:
Wysłałam na pw

Awatar użytkownika
kokoro brokoro
Posty: 9
Rejestracja: 09 gru 2017, 17:25
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Wymiana ciałka - porady dotyczące koloru

Post autor: kokoro brokoro »

Wie ktoś może, jakie ciałko EAH pasowałoby do Viperine Gorgony? Myślę o Apple White, Raven Queen jest za ciemna.

Awatar użytkownika
Carmazin
Moderator
Posty: 739
Rejestracja: 10 cze 2015, 20:49
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Wymiana ciałka - porady dotyczące koloru

Post autor: Carmazin »

A Bunny Blanc?

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Wymiana ciałka - porady dotyczące koloru

Post autor: reiha »

kokoro brokoro pisze:Wie ktoś może, jakie ciałko EAH pasowałoby do Viperine Gorgony? Myślę o Apple White, Raven Queen jest za ciemna.
Różnią się minimalnie jakimś podtonem, ale ogólnie jest ok. Z tym że Viperina jest lekko perłowa. Miałam jeszcze Mirę Shards, ale schowałam ją bardzo dokładnie :facepalm: Wydaje mi się, że jest takiego samego koloru co Apple i Duchess. Zdjęcie z Apple wyszło fatalnie :/

Obrazek
Obrazek
Carmazin pisze:A Bunny Blanc?
Bunny pasuje do Draculaury.

Awatar użytkownika
kokoro brokoro
Posty: 9
Rejestracja: 09 gru 2017, 17:25
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Wymiana ciałka - porady dotyczące koloru

Post autor: kokoro brokoro »

reiha, dzięki za takie dokładnie zdjęcia. Tak btw podziwiam tą Apple White, ma śliczne oczy i brwi. Jest szokująco ładna jak na fabryczną farbę.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości