A co tam będę się chwalić!

Szyjesz, dziergasz? Pochwal się swoim dziełem!
Awatar użytkownika
Sknercia
Posty: 59
Rejestracja: 28 gru 2012, 23:21
Lokalizacja: WIELKOPOLSKA
Kontakt:

Re: A co tam będę się chwalić!

Post autor: Sknercia »

Z kreacjami oczywiście nie zdążyłam ;( ale ponieważ za oknem ciągle śnieg Barbiszony nie marudzą.
Za to Grace postanowiła wybrać się na poszukiwania wiosny.
Dla zainteresowanych zdjęcia poglądowe:
przygoda-na-spacerze-t1545.html

Awatar użytkownika
Sknercia
Posty: 59
Rejestracja: 28 gru 2012, 23:21
Lokalizacja: WIELKOPOLSKA
Kontakt:

Powtórka z rozrywki - kolekcja wiosenna

Post autor: Sknercia »

Ponieważ moje ostatnie stroje wsiąkły razem z resztą forum zamieszczam jeszcze raz:
Petra i jej marszczona sukienka:
Obrazek;Obrazek;Obrazek
Teresa i loki:
Obrazek
MyScene:
Obrazek
Śnieżka i ubranie w grochy które składa się z halki, bluzki, spódnicy i opaski na włosy. Zdecydowanie mój ulubiony strój barbiowatych :D
Obrazek;Obrazek;Obrazek
moja stała modelka wojowniczka ;) :
Obrazek
To teraz monsterki. Mimo, że chudziny, szycie dla nich było przyjemnością i na pewno w przyszłości jeszcze coś dla nich stworzę. W końcu rozumiem, czemu projektanci preferują "wieszaki" :hyhy:
Snow Bite:
Obrazek;Obrazek
Spectra:
Obrazek;Obrazek
Catrine:
Obrazek;Obrazek
Jinafire:
Obrazek;Obrazek
Na koniec jeszcze strój Grace też z tej samej kolekcji:
Obrazek
Do każdego ze strojów wykorzystałam resztki z przepalonej bluzki. W końcu pozbyłam się całego materiału i mam miejsce na nowy.
No to żeby nie było, że wrzucam same starocie jeszcze najnowsza sukienka Grace, a właściwie to takie trzy w jednym:
mini:Obrazek;Obrazek
midi:Obrazek;Obrazek
maxi:Obrazek;Obrazek

Awatar użytkownika
Only NM
Posty: 1254
Rejestracja: 16 sty 2012, 15:30
Kontakt:

Re: A co tam będę się chwalić!

Post autor: Only NM »

Prześlicznie szyjesz, chciałabym się dowiedzieć jak zrobić rajstopki, takie jak ma Twoja Petra :) Bardzo podoba mi się strój Spectry a zwłaszcza spodnie, podziwiam bo MH są malutkie, ciężko na nie szyć i cokolwiek dopasować.
Życie, to nie jest sport dla widzów!
- Dzwonnik z Notre Dame

Jeśli chcesz mnie odwiedzić kliknij TUTAJ

Awatar użytkownika
Sknercia
Posty: 59
Rejestracja: 28 gru 2012, 23:21
Lokalizacja: WIELKOPOLSKA
Kontakt:

Re: A co tam będę się chwalić!

Post autor: Sknercia »

Only NM pisze:Prześlicznie szyjesz, chciałabym się dowiedzieć jak zrobić rajstopki, takie jak ma Twoja Petra :) Bardzo podoba mi się strój Spectry a zwłaszcza spodnie, podziwiam bo MH są malutkie, ciężko na nie szyć i cokolwiek dopasować.
Cała zasługa w rozciągliwym materiale :D . Jeśli chodzi o Petrę to odrysowałam nogi i zszyłam rajstopki. Z monsterkami było dużo prościej po prostu zszyłam dwa prostokąty :hyhy:. Fajną instrukcję można znaleźć: TU

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość