Nasze ubranka dla lalek - wątek zbiorczy ..

Szyjesz, dziergasz? Pochwal się swoim dziełem!
Awatar użytkownika
BarbieDream
Posty: 1713
Rejestracja: 29 gru 2011, 17:38
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Nasze ubranka dla lalek - wątek zbiorczy ..

Post autor: BarbieDream »

Mono pisze:O rajciu, jak Ty ja zrobilas? :o Genialna!
Dziękuję! Taka torebka to naprawdę nic trudnego ;) Ważny jest tyko jakiś fajny pomysł, dobór materiału i elementy ozdobne ;) Jak będę miała jeszcze jakiś pomysł na torebkę to postaram się pokazać krok po kroku jak można ją zrobić :)

Awatar użytkownika
jewelsnake
Posty: 1554
Rejestracja: 29 gru 2011, 20:43
Lokalizacja: dark side of the sun
Kontakt:

Re: Nasze ubranka dla lalek - wątek zbiorczy ..

Post autor: jewelsnake »

Prześliczna torebka, wyszła bardzo profesjonalnie :)
"It's not that I can't find worth in anything
It's just that I can't find worth in enough"
Manic Street Preachers


Awatar użytkownika
jewelsnake
Posty: 1554
Rejestracja: 29 gru 2011, 20:43
Lokalizacja: dark side of the sun
Kontakt:

Re: Nasze ubranka dla lalek - wątek zbiorczy ..

Post autor: jewelsnake »

Nowa sukienka, uszyta na szybko na wzór sukienki ze zdjęć wrzuconych przez Dampirg85. Nie wyszła taka sama,Dampirg85 daj znać czy fason jest wystarczająco podobny.(photobucket okropnie zmniejsza zdjęcia :/ Większe zdjęcie w linku, da się je powiększyć do normalnej wielkości)
Obrazek
http://smg.photobucket.com/user/boku_wa ... 1.jpg.html
"It's not that I can't find worth in anything
It's just that I can't find worth in enough"
Manic Street Preachers

Awatar użytkownika
Medithanera
Posty: 349
Rejestracja: 29 mar 2013, 00:44
Lokalizacja: Silent Hill
Kontakt:

Re: Nasze ubranka dla lalek - wątek zbiorczy ..

Post autor: Medithanera »

jewelsnake pisze:Nowa sukienka, uszyta na szybko na wzór sukienki ze zdjęć wrzuconych przez Dampirg85. Nie wyszła taka sama,Dampirg85 daj znać czy fason jest wystarczająco podobny.(photobucket okropnie zmniejsza zdjęcia :/ Większe zdjęcie w linku, da się je powiększyć do normalnej wielkości)
Obrazek
http://smg.photobucket.com/user/boku_wa ... 1.jpg.html
To nie o ubranku, ale kurde... z czego zrobiłaś tego papierosa?

Awatar użytkownika
wybrana
Posty: 12
Rejestracja: 22 lis 2012, 01:18
Kontakt:

Re: Nasze ubranka dla lalek - wątek zbiorczy ..

Post autor: wybrana »

Wczoraj wieczorem uszyte. Moje pierwsze "dzieci"

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
wybrana

Awatar użytkownika
laluna
Posty: 112
Rejestracja: 09 kwie 2013, 12:20
Kontakt:

Re: Nasze ubranka dla lalek - wątek zbiorczy ..

Post autor: laluna »

pracuję teraz nad repliką kostiumu Galadrieli. Na razie mam gotową sukienkę .Bądzie jeszcze peleryna i biżuteria
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Awatar użytkownika
mobe
Posty: 821
Rejestracja: 18 lis 2012, 15:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Nasze ubranka dla lalek - wątek zbiorczy ..

Post autor: mobe »

o rany laluna :OOOOOOOOOOOOOOOOOOOO to jest cudowne

Awatar użytkownika
ayaaida
Posty: 147
Rejestracja: 19 kwie 2013, 15:04
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Nasze ubranka dla lalek - wątek zbiorczy ..

Post autor: ayaaida »

ło matko! muszę iść pozbierać szczękę z podłogi, mam nadzieję, że nie poleciała zbyt daleko

:serducho: :serducho: :serducho:


Awatar użytkownika
Somarie
Posty: 79
Rejestracja: 22 cze 2013, 15:18
Kontakt:

Re: Nasze ubranka dla lalek - wątek zbiorczy ..

Post autor: Somarie »

@wybrana
Słodkości! Skąd wytrzasnęłaś taki świetny materiał?

@laluna
Piękna ta suknia. Cud, miód i orzeszki. :serducho:

A tutaj moje wyniki walki z igłą, czyli bluzka w kropy i balerinki - kliknięcie na fotce odsyła do posta z większą ilością zdjęć.
Obrazek

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Nasze ubranka dla lalek - wątek zbiorczy ..

Post autor: reiha »

Uwielbiam kropki :serducho: I zrobiłaś buty! To musi być wyższa szkoła jazdy, Twoje na dodatek wyglądają jak kupne, są piękne :serducho:

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Nasze ubranka dla lalek - wątek zbiorczy ..

Post autor: reiha »

Dzisiaj jest mi smutno, źle i zmęczono, zdjęcia nie wychodzą, lalka nie chce się doczyścić z pudru i od 12 godzin nie chce się wysuszyć, dawno z nikim nie rozmawiałam, więc posmapuję forum, żeby się trochę wypisać :< Wybaczcie...

Ostatnio uszłam pierwszą falbaniastą spódnicę, chciałam to zrobić dawno temu, ale nie mogłam załapać o co chodzi w tutorialu. Dałam spokój i w końcu uszyłam jak zwykle z prostokątów. Zastanawiam się, czy dałoby się uszyć podobną ze wstążki, chciałabym taką z trzech różnych odcieni tego samego koloru, albo naprawdę różową :serducho:

Obrazek

Na zezowatej Frani (tutaj tak tego nie widać, ale jedno oko jest masakrycznie krzywe, aż nie mogę na nią patrzeć :/ Zastanawiam się czy nie zacząć od jutra ćwiczyć rysowania oczu i ust i zmierzyć się z repaintem)
Obrazek
kamizelka jest mattelowska.


Uszyłam jeszcze kilka takich samych, nudnych sukienek, próbowałam innego kroju, ale poniosłam porażkę.
babcina:
Obrazek
(coś jest nie tak, nie wiem co :/ Może na innej lalce wyglądałaby lepiej? Żeby przebrać większość lalek, które mam, muszę im wyjąć ręce, więc wolałam nie kombinować...)
Taka sama w rozmiarze Bratzilli (w rzeczywistości tak nie sterczy, chciałam powtórzyć zdjęcie, ale wyszło jeszcze gorsze)
Obrazek
Podoba mi się wzór tego materiału, i mimo że jest sztywny, dobrze się z niego szyło. No i wyszedł z niego bardzo ładny koc, ale nie będę spamować prostokątem obszytym wstążką.
...chyba.
Później kupiłam równiesztywną poszewkę na poduszkę, ale wszystko, co uszłam, powędrowało do kosza :( Jest w paski, szkoda. I nie zauważyłam tego w lumpeksie, ale jednak jest trochę zmechacona :/

Obrazek

Z tego samego materiału próbowałam uszyć coś dla Barbie (po raz pierwszy w tym roku :P), ale wybrałam zły krój. Za to wzór pasuje do rudej Sporty, więc muszę spróbować uszyć z niego jeszcze raz.
Obrazek

Kupiłam jeszcze żółty materiał w kształcie bluzki :P bo słyszałam, że Draka dobrze wygląda w tym kolorze. Ale dostała go Pikachu, właściwe to wygląda trochę tak, jakbym uszyła te sukienki z majtek :P Są identyczne. (będzie bardzo żółto, ale nie miałam gdzie ich postawić :P)
Obrazek
Kucyk do dekoracji i do zażółcenia totalnego :P
Muszę je uprasować!

Awatar użytkownika
Mono
Posty: 1954
Rejestracja: 27 gru 2011, 15:43
Kontakt:

Re: Nasze ubranka dla lalek - wątek zbiorczy ..

Post autor: Mono »

reiha pisze:Zastanawiam się, czy dałoby się uszyć podobną ze wstążki, chciałabym taką z trzech różnych odcieni tego samego koloru
:serducho:


Podobają mi się wszystkie sukienki, nawet babcina! Jest urocza! A spódniczka z falbankami wygląda mega i jeszcze takie ciut mroczne zdjęcia, fajnie wyszło! :ok:

A te rajstopy Abbey, sama szyłaś? :zakochany: Lagoonę podziwiam za każdym razem i w każdym wydaniu, we wszystkim jej ładnie, taka śliczna jest :serducho: Dobrze, że już ją mam :hurra:

Ruda Sporty mnie zabiła, z którego to zestawu? Pożądam! W ogóle nie wiedziałam, że masz Fashionistas :D Dotychczas kojarzyłam Cię jedynie z EAH i Monsterkami.

A kucyk na ostatnim zdjęciu kolorem przypomina mi mój ulubiony budyń śmietankowy :lol:
W świecie Barbie
W razie problemów, proszę o kontakt przez FB, dziękuję.

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Ashley Shell
Posty: 276
Rejestracja: 23 maja 2013, 09:22
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Nasze ubranka dla lalek - wątek zbiorczy ..

Post autor: Ashley Shell »

W sumie dawno tu nic nie wrzucałam .. pochwalę się mimi ubrankami dla lalek BJD:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości