Balbinka próbuje...

Szyjesz, dziergasz? Pochwal się swoim dziełem!
Awatar użytkownika
Ciocia K.
Posty: 30
Rejestracja: 15 lis 2015, 15:37
Kontakt:

Re: Balbinka próbuje...

Post autor: Ciocia K. »

Sweterek piękny, mi szczególnie przypadł do gustu ten czarny "rzucik" na ramionach, równiutko i starannie uszyty. Spodnie rurki też bardzo pasują Tadzikowi do stylówy ;) Mówiłam Ci już Balbinko nie raz, że bardzo podziwiam Twoje ubranka, zwłaszcza że szyjesz je ręcznie. Ja popełniłam ręcznie 1 ubranko i mam serdecznie dosyć. Kibicuję następnym Twoim projektom, może ja się tak napatrzę i nazazdroszczę to w końcu sama się wezmę za szycie :]

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Balbinka próbuje...

Post autor: Balbinka »

Droga Ciociu K. bierz się, bierz za szycie bo też Ci całkiem nieźle idzie. Już Ci nie raz mówiłam, że wolałabym szyć na maszynie, ale że do lalków dorywam się jak Destruktor z Bułeczką już śpią, więc nie ma mowy o szyciu na maszynie... czyli jestem skazana na dzióbanie w ręku... :)
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Balbinka próbuje...

Post autor: Balbinka »

Napatrzywszy się na szydełkowe cuda Carleesii postanowiłam i ja dla mojej (ostatnimi czasy zaniedbanej) Sabinki coś udziubać. Szydełko to nie moja bajka - wolę druty, ale nie poddałam się :) I oto efekt:
ObrazekSabcia 1 by Balbinka B, on Flickr
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
Malina
Posty: 486
Rejestracja: 29 wrz 2015, 20:08
Kontakt:

Re: Balbinka próbuje...

Post autor: Malina »

Śliczna! Zwiewna i bardzo pasująca ^^ Pięknie Sabince w tych kolorach :)

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Balbinka próbuje...

Post autor: Balbinka »

Dziękuję w imieniu swoim i Sabinki :)
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
ita
Posty: 48
Rejestracja: 04 sty 2016, 00:22
Kontakt:

Re: Balbinka próbuje...

Post autor: ita »

popieram zmianę tytułu:) super ciuszki, a Tadzik wymiata - to serio skarpetka? już nigdy nie wyrzucę samotnej skarpetki bez pary!

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Balbinka próbuje...

Post autor: Balbinka »

ita pisze:popieram zmianę tytułu:) super ciuszki, a Tadzik wymiata - to serio skarpetka? już nigdy nie wyrzucę samotnej skarpetki bez pary!
Co do zmiany tytułu to ja ciągle się uczę i mam wrażenie, że do perfekcji i tych pomysłów, które mam w głowie to jeszcze trochę mi brakuje :) ale dziękuję za komplement :)
I tak, tak :) Tadzikowy sweterek jest zrobiony ze skarpetek. Tyle tylko, że zainwestowałam 1 zł w nową parę w okolicznym "taniochu" :)
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
marioletta
Posty: 145
Rejestracja: 25 lut 2014, 10:17
Kontakt:

Re: Balbinka próbuje...

Post autor: marioletta »

Balbinka fajne ciuszki .. trzeba szyć robić i robić ..to wychodzą coraz ładniejsze .. ja mam cierpliwość tylko do spódnic i czapek :P

i zawsze chodząc po sklepach oglądam skarpetki szukam jakies z fajnym wzorem :P

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Balbinka próbuje...

Post autor: Balbinka »

Staram się trenować ile się da :)
A to moje najnowsze uszytki, które chyba spróbuję wystawić na sprzedaż, więc jeśli ktoś byłby zainteresowany to proszę :)

ObrazekM + Ł 1 by Balbinka B, on Flickr

ObrazekM + Ł 2 by Balbinka B, on Flickr

ObrazekM + Ł 3 by Balbinka B, on Flickr
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Balbinka próbuje...

Post autor: Balbinka »

Komplecik wzorowany na sukience od Froggy :) Sukieneczka to moje dzieło, a kurteczka zdobyczna :)

ObrazekB2 by Balbinka B, on Flickr
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
Saga
Posty: 365
Rejestracja: 09 paź 2015, 22:36
Kontakt:

Re: Balbinka próbuje...

Post autor: Saga »

Szykownie dziewczę wygląda. Buty by mu się jeszcze przydały - na szczęście 3/4 uwagi idzie na ten słodki pyszczek i bosonogość umyka :)

Btw, jak Ci się podoba pure neemo w praktyce? Myślałam o nim intensywnie dla Rózyczki, ale ostatecznie wymiękłam.

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Balbinka próbuje...

Post autor: Balbinka »

Pureneemo jest takie grubiutkie w porównaniu do obitsu i inne w dotyku. Ma o wiele ładniejsze, moim zdaniem, łączenia i ogólnie jestem bardzo zadowolona, ale... Zawsze jest jakaś ale. No więc nie bardzo się chce "rozkraczać". Po turecku niby prawie usiądzie, ale kolana t najchętniej razem ;)

A stópki bose zostały specjalnie, bo miał być wiosenny akcent, a poza tym bardzo mi się podobają. Jedyne czego w obitsu nie trawię to stopy - są fatalne, taki bezkształtne...
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
Saga
Posty: 365
Rejestracja: 09 paź 2015, 22:36
Kontakt:

Re: Balbinka próbuje...

Post autor: Saga »

Pure neemo z wyglądu > obitsu, pełniejsze kształty są tylko na plus. Mnie chyba najmocniej zniechęciło to, że (jak mi się wydawało) lalka nie będzie mogła sięgnąć twarzy i pozować z dłońmi przy niej. Prawda to?

I już przestaję offtopować ^^

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Balbinka próbuje...

Post autor: Balbinka »

Niby do twarzy sięga łapkami, ale do plastyczności i pozowalności w okolicach twarzowych obitsu to temu baaardzo daleko, do tego artykulacja w nadgarstach jest zdecydowanie taka sobie. :( Raczej nie będę moich panien na pureneemo przesadzać, ale ogólnie i tak jestem zadowolona, bo blajcica na obitsu byłaby za chuda ;)
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Balbinka próbuje...

Post autor: Balbinka »

A tu nowa panna w nowej sukience. Co prawda nie dokładnie widać, że to taka bombka, ale musicie mi uwierzyć na słowo :) Postaram się zrobić lepsze zdjęcie sukienki :)

ObrazekBG1 by Balbinka B, on Flickr
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości