Made by kamcia

Szyjesz, dziergasz? Pochwal się swoim dziełem!
kamcia412
Posty: 23
Rejestracja: 09 mar 2016, 19:58
Kontakt:

Made by kamcia

Post autor: kamcia412 »

Witam,

Jestem tu nowa. Chciałam wam pokazać kilka z moich (nie wiem jak to nazwać) "barbiowych kreacji".
Jako pierwsza pomarańczowa letnia sukienka z dłuższym tyłem
Obrazek
Obrazek
Obrazek
A teraz trochę fioletu...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: made by kamcia

Post autor: Balbinka »

Podoba mi się dekolt w czerwonej sukience i patent z paskiem w fioletowej. Ogólnie bardzo fajne kreacje :) pokazuj dalej :)
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
Suriri
Posty: 156
Rejestracja: 06 lis 2013, 22:55
Lokalizacja: Bieruń
Kontakt:

Re: made by kamcia

Post autor: Suriri »

Czerwona super :). Śmiało pokazuj więcej swoich prac ;)

kamcia412
Posty: 23
Rejestracja: 09 mar 2016, 19:58
Kontakt:

Re: made by kamcia

Post autor: kamcia412 »

Dziękuję serdecznie za komentarze. Wiem, że zdjęcia nie są najlepszej jakości i nie oddają w pełni kolorów i detali :( .
Wykończenie pomarańczowej sukienki pod szyją, to warkocz zapleciony z 3 pasków materiału i przyszyty.
Wrzucam kolejne zdjęcia. Teraz kolekcja w kropki :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Saga
Posty: 365
Rejestracja: 09 paź 2015, 22:36
Kontakt:

Re: made by kamcia

Post autor: Saga »

Również jestem fanką pierwszej pomarańczowej sukienki. Bardzo podoba mi się prostota Twoich ubranek i to, jak starannie są wykonane - ta kombinacja sprawia, że są bardzo eleganckie, z jednej strony nie przeładowane detalami, z drugiej - naprawdę kunsztownie obszyte i wykrojone. Przyjrzałam się uważniej tej fioletowej w kropki i... wow. Musisz mieć bardzo szczęśliwą córeczkę :D

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: made by kamcia

Post autor: Balbinka »

A mnie z drugiej kolekcji najbardziej podoba się biała spódnica z kontrafałdami i czarna bluzeczka do niej. Są bardzo ładne i, jak wszystko inne, starannie wykonane :)
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

kamcia412
Posty: 23
Rejestracja: 09 mar 2016, 19:58
Kontakt:

Re: made by kamcia

Post autor: kamcia412 »

Fioletowa sukienka w białe kropy jest uszyta z bardzo fajnego materiału. Elastyczny ale nie za bardzo. To, że wyszła tak dopasowana i dobrze uszyta, to głównie zasługa właśnie materiału. Szkoda, że to były gacie od stroju kąpielowego znalezionego w second handzie i oprócz tej sukienki wyszła tylko z nich bluzka (jeszcze nie wykończona). dziękuję za pozytywne komentarze :blush: . POZDRAWIAM


Fioletowa sukienka w kropki jest uszyta z bardzo fajnego materiału. To, że jest tak dopasowana i dokładnie uszyta,to zasługa materiału. Dziękuję za pozytywne komentarze. A teraz odrobina jeansu. Żakiecik na haftkę i spodenki.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Połączyłam Twoje posty w całość, bo zawierały takie same informacje i zostały napisane jeden pod drugim(Stary_Zgred)

Awatar użytkownika
Neytiri
Posty: 1285
Rejestracja: 07 wrz 2013, 14:41
Kontakt:

Re: made by kamcia

Post autor: Neytiri »

Wow, bardzo dobrze szyjesz! :) Nowocześnie, pomysłowo i starannie. Śmiało wrzucaj kolejne projekty, będą dla nas inspiracją :)
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
Instagram: neytiri_dollhouse

Awatar użytkownika
Wiol
Posty: 161
Rejestracja: 28 paź 2015, 20:42
Kontakt:

Re: made by kamcia

Post autor: Wiol »

Bardzo ładnie, schludnie. Sama bym chciała tę pierwszą w kropki :)

kamcia412
Posty: 23
Rejestracja: 09 mar 2016, 19:58
Kontakt:

Re: made by kamcia

Post autor: kamcia412 »

Bardzo dziękuję za miłe komentarze. Cieszę się, że moje szycie się podoba, a nawet może być źródłem inspiracji dla innych :) .
Teraz koronkowa sukienka. Sukienka bez podszewki. Były do niej uszyte beżowe gatki, ale moja córcia gdzieś je posiała.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

-- 13 mar 2016, o 15:26 --

Dzisiaj pokażę szary kombinezon i różową sukieneczkę, która nie do końca wyszła taka, jak chciałam :(.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Malina
Posty: 486
Rejestracja: 29 wrz 2015, 20:08
Kontakt:

Re: made by kamcia

Post autor: Malina »

Piękne! Aż trudno mi powiedzieć, która stylizacja najbardziej mi się podoba :serducho:

Awatar użytkownika
Neytiri
Posty: 1285
Rejestracja: 07 wrz 2013, 14:41
Kontakt:

Re: made by kamcia

Post autor: Neytiri »

No rewelacyjne te ciuszki! Ostatnie modele proste, ale eleganckie, bardzo mi się podobają. Rozważałaś szycie ubranek na sprzedaż? Moje lalki byłyby zainteresowane Twoją kolekcją wiosenną :)
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
Instagram: neytiri_dollhouse

Awatar użytkownika
Soihime
Posty: 986
Rejestracja: 31 sie 2015, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: made by kamcia

Post autor: Soihime »

plis o miniaturki :< strasznie irytujące jest otwieranie każdej fotki z osobna ;<

Awatar użytkownika
Neytiri
Posty: 1285
Rejestracja: 07 wrz 2013, 14:41
Kontakt:

Re: made by kamcia

Post autor: Neytiri »

Soihime pisze:plis o miniaturki :< strasznie irytujące jest otwieranie każdej fotki z osobna ;<
U mnie się otwierają wszystkie fotki w poście, zarówno z przeglądarki na komputerze jak i telefonie.
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
Instagram: neytiri_dollhouse

kamcia412
Posty: 23
Rejestracja: 09 mar 2016, 19:58
Kontakt:

Re: made by kamcia

Post autor: kamcia412 »

Dziwna spraw z tymi zdjęciami. Ja wrzucam zdjęcia dużego rozmiaru i takie mi się pokazują w podglądzie wątku. Czy ktoś jeszcze ma problem ze zdjęciami, tj widzi tylko linki do zdjęć?
A teraz sukieneczka, a może tuniczka. Sama nie wiem, dość krótka jest. Do tego kurteczka z ćwiekami. nie widać tego na zdjęciu, ale na rogach kołnierza też są ćwieki. I jeszcze zakładana sukienka ze skórzanym paskiem (jedna z moich ulubionych :] ).
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 4 gości